Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyilván nem fogja teljesen helyettesíteni a sportgumit. A sporttúra pont a nagyobb sebességű túrázásra van, az vizes úton tapadásuk is igen jó.
Meg most őszintén:
Ha lemegyek a Balcsira van 10 db kanyar, abból 7 a városban. Vagy ha bárhova megyek az országban, a dombvidékeken és hegyeken kívül javarészt egyenes utakon megyek, egy sportgumi olyan kockás lesz, hogy kanyarban a kopásélen fogok billegni.
Bla...bla..bla...
Van tapasztalatod vele vagy csak prejudikálsz?
Az hát.
Ez lesz.
Bla...bla..bla...

Semmi ilyet nem írtam, ezeket te írod!

Ne is beszéljünk nevekről, márkákról...ahogy azt idéztem és írtam is.
Ha a sporttúra guminak mondott gumik tudnák azt, amit a sport gumik, akkor nem lenne olyan, hogy sportgumi. Ez meg van?
Amúgy miez?
Remélem Road5.
Inkább azt mondjátok meg, hogy oldalkocsis motort lehet-e valahol bérelni?
Ha nem tetszik átvehetem.
Ennyi.
Nem lyukas,nem javított,nem 10 éves.
Vedd meg.Ha igen,ne vedd meg.
Osztogatja a fene, újat akarok én is venni, de ez ha a helyszínen is jónak tűnik, akkor megérheti.
Használtál az utóbbi 2-4 évben fejlesztett sporttúra gumit vagy csak rémlik a messzi multból hogy egy havernak a pirelli Diablo vagy a Z6 nem tapadt?
Tapasztalatot kell szerezni, az meg pénzbe kerül.
"a komoly sporttúrák is már olyan fejlettek, hogy nyugodtan lehet őket bármilyen tempós körülmények között használni."

Nos, ha ez igaz lenne.....akkor eltűnne az olyan, hogy sport gumi!
Mert annak sok értelme lenne, vesz hasnáltat, felrakatja, majd eldobja vesz újat ha nem jön be. Újat kell venni, ha nem megy egybe, akkor elosztani kettő hóra azt nem fáj annyira.
Ja, annak mondják az eladás miatt.... amire érvényes a sport szó, az 1000-en a 10e km közelében sem ér! :)
A távvélemények a legjobbak:D
Amit csinálnék: megvenném, felétenném, mennék vele 1000 km-t, aztán döntenék, hogy marad, vagy megy.
Stét!
Na, 3 óra alatt végzett is a kis Aldi-s töltő (3,8 A-rel tud tölteni): max 10Ah hiányzott a 70-es akksiból.
Michelin PR4-es volt és van most rajta, 12.000 km van benne, szinte kuka mindkét gumi már. Száraz úton 2-esben gázra néha megúszik a hátulja.
Aszondják a szakértők, hogy a komoly sporttúrák is már olyan fejlettek, hogy nyugodtan lehet őket bármilyen tempós körülmények között használni.
Megint mástól meg azt hallom, hogy előre sport gumit kell tenni, hátra meg sporttórát, hogy a hátsó jelezzen hamarabb kanyarban és szerinte nem is érdemes szettben venni.
Én már el sem tudok igazodni benne.
Pálinkás napsütötte szép jó napot Motorozósok!! Süt, illetve világít, sehol semmi felhő , és azt brekegi, a rádióban, hogy hét közepére akár 25 fok is lehet!
Sporttúra gumi nem túra. Nekem is volt fent sporttúra gumi, teljesen használható az is, és még nem is kopik olyan gyorsan.
1 tonna PP/PE extrúdálásához kb 1,1 KW energia kell. Az energiamérleget is illene figyelembe venni. 600 tonna/év feldolgozási kapacitás nem túl erős, de kezdésnek nagyon jó!
Egy 1000-es motorra nem biztos, hogy túra gumit kellene rakni..... ami 10e km felett megy (persze kérdés, hogy hogyan van használva) az nem tapad úgy, ahogy kell. Ez biztos!
2019-es, hirtelen jött vétel, igazából úgyis tervezek alkudni a helyszínen. Majdnem 4000 km-t ment vele a srác, elcsúszott a motorral és más gumit akar, vagy szétbontja a motort, valami ilyesmit mondott.
Michelin Road5, ezek 10.000 km felett mennek, még nincs az élettartam felénél sem.
DOT?