Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az ütve csavarozóknak pont ez a lényege hogy nagy de rövid impulzusokkal hajtják be/ki a csavart. Átlagban nem kell nagy nyomaték, de az ütéseknél extrém mértékű is lehet a nyomaték.
Tehát egy benzines behajtónál fogni kell rendesen, de ugyan az ütve csavarozóval erőlködés nélkül is meg van.
Pl. kerékanyát meghúzni, leszedni csak úgy lehet ha rögzítve van a kerék. Légkulccsal simán szabadon forgó kerékről is könnyedén leszedhető, meg felrakhatú ugyan akkora nyomatékkal.

Természetesen ez is olyan mint az áttételezés. Minél erősebb, annál lassabb, de a csavaroknál jellemzően csak egy nagyon rövid szakaszon kell a nagy nyomaték.
akikor még gizda voltam pajszerral szedtük le az ifáról
a sofőrrel ketten kb annyi súly lehettünk kint most én és mint az ovodások megpróbáltunk ugrálni egyszerre a rúdon
az akció sikeres volt, de nem volt egyszerű
a reklám azért van hogy felkeltse a figyelmet, a teszt van azért hogy megmutassa mit bír a készülék
nem is értem hogy tud a nép vásárolni bármit anélkül hogy megnézne előtte pár homemade teszt videót
persze itt is lehet csalni, de mégsem reklám szintű az átbaszás
Gondolom próbáltál már rásült kamion kerékanyát leszedni, addig a nyomatéksokszorozó volt a nagy okosság én is azt használtam, de nehéz és lassú, ha nem magam használom ezt az akksis cuccot én sem hinném és mág bírja is mert 6 kerék lett le-fel rakva.
nekem 2004- ben volt 70 felé egy akkus fúró+ütve csavarozó
a fúró nem volt egy nagy szám le is lett égetve de a csavarozó nagyon jó volt
akkoriban kb egy havi munkabérem volt a szett
ehhez mérten nem is olyan drága az az eszköz amivel levetted a kereket
Milvóki biztos jobb, mint a lidis, de azért reklám videó ez Kiszáradt talpfából kicsavarni még egy 1/2" kis crova szárral is menne Olyat nem mutattak, ahol a friss impregnált aljba BEcsavarják a szűz lukba Amikor ilyet láttam csinálni, akkor ketten fogták a benzinmotoros behajtót
Látogatunk.......asszem....
Hatttt....jaaaa.
Szombaton nyitva leszel?
Hatttt......... Jaaaaa.
http://youtu.be/KxUjHiX9ELc
Tegnap kerékcsere volt a pótkocsin és adtak egy akkus ütvecsavarozót, kérdem ezt minek? Szedd le ezzel, tény, hogy nagyobb volt mint a lidl-s, de nem huttem, hogy menni fog, nekiálltam oszt leesett az állam, azért a rásült kamionfelnit kézzel kb másfél-kétméteres pajszerral lehet meglazítani, de ez leszedte mint állat, kérdem a karbantartót, hogy ez mibe lerült? Azt mondta, vogy 250000, egyre jobbak az akkus holmik.
Én is elolvastam, azt vallom hogy nincs olyan hülye akitől ne lehetne tanulni
Volt aki elolvasta
privátba akinek van!
rmx 250 berugokart keresek! :)
Miben?
Tévedtem
Hát hóban rohadtul nem a barázda számít,hanem a lamellás szerkezet.
Pontosan.
Mint a viccben?

Egy nő egy állatkereskedőhöz fordul segítségért:
- Az utóbbi 2 hétben négyszer is betörtek hozzánk, házőrző kutyát szeretnék!
- Óriási szerencséje van asszonyom. Van egy szuper kutyánk. - És előhoz egy macskanagyságú ebet.
- Ez lenne az??
- Megmutatom, figyelje mit tud! Harcikutya, a garázsajtó!!
- HRRRR...
Garázsajtóból forgács...
- Harcikutya, a kőkerítés!!
- HRRRR...
Kőkerítésből sitt...
Viszi haza az asszony a kutyát, otthon a férje nézegeti:
- Mi ez az izé?
- Ez egy harcikutya!
- Harcikutya, a tököm...
- HRRRRR...
Valóban nem rossz.
Auris 0,29
Prius 0,25
Model 3 0,23
Mert az arra való
Ini vontatta
Alruhas gyilkos.