Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ebc féktárcsáról valaki tud hasznos infót?
azért mert idén le akartam cserélni egy benzines alhambrára
csak olyan kurva drága volt az sos vezérlés csere hogy inkább lejárom az árát
mondjuk aki évekig basztatott hogy adjam el neki vett egy fos asztrát de azon 100x ennyi a rozsda
van még ezen kívül 2 gumi szettem felnin azt lekoptatom és utána tolom be a bontóba
Mondjuk még mindig jobb, mint mlas totál félre kopott 12 éves téli gumija.
Fuuu heee...
De nyáron volt bekevert festéked - miért nem tüsszentetted le?
már a 2. műszakin megy át így,
bár a sárvédő íven a folt idén kb duplája lett a küszöbön alig változott
inkább a sár
nem szoktam mosogatni
hogyne lehetne? mindent lehet, csak hülyeség....
Kivéve persze kipu, lengőkar meg ilyen felesleges cuccok, de azokat nem is lehet alvázvédőzni.
egyben tartják a bogarak a fényezésben....
Mindezt úgy, hogy 2015 óta nem látott garázst és nem is fog.
Mintha gyártották (összeszerelték) volna Szentgotthárdon is.
Az milyen, hogy a cinkfürdős 19 éves csigazabáló romhalmazomon nincs rozsda sehol? Meg is dicsérték a műszakin (mondjuk más dolgokért meg fekete pont járt).
Tavaly télen alvázvédelmet is kapott, de 98-tól a Clio és az összes Thalia típus cinkfürdős, francba a rozsdával.
nono
enyém 97es és alig rohad
egyszerű ez, hülye volt gazda
saját magát szopatta be
Német gyártás volt 1995-ig (nekem még az utolsó német széria volt), majd lengyelbe vitték, ahol elkezdtek hulladék kasznit gyártani.... nekem a német gyártásún 9 évesen sem volt egy rozsda pötty sem, a lengyelek meg elrohadtak 3 év alatt
De hiszen az F Astra magyar.
Áááá, Franciát soha.
fastra-t mindenkinek
Na ja valami vindízeles hűtő a bárditól 18 ropi.
Ezért kell olyan autó amihez van alkatrész rogyásig.
Na, ez egy igazi szopás lehetett: https://totalcar.hu/magazin/te...
A tévhitekkel ellentétben a szukafattyú németek is csak papíron voltak bármikor is szövetségesek. Valójában még jobban szarba se néztek minket, mint a franciák...
A németek patkányok voltak a magyarokkal mindig is.
A franciák, angolok, amcsik bombáztak is minket.
Az olaszokkal is összecsaptunk.
A törökökkel is.
Megvan, svéd autót kell venni! Amiben már szinte semmi svéd nincs.
Nem feltétlenül tervezési hiba az olajfogyasztás, vannak esetek ahol teljesen normális.
Látod, én nem is szóltam a qtya témához, mert semennyire sem értek hozzá... te viszont hozzászóltál az autóhifihez!
Nem csak a termék minőségével van itt kérdés, hanem a franciasággal Rendös magyar embör nem vesz semmit a csigazabálóktól azok mindig lenéztek, sőt leginkább xarba se vettek bennünket, és soha semmilyen konfliktusban nem álltak mellettünk. Bezzeg a hitszegő köpönyegforgató románokkal mindig jóban voltak, na ez sem véletlen
Szóval pl. tőlem megrohadhat mind