Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hová tűnt Müller Cecília?
https://index.hu/belfold/2020/...
Eddig se értettük, hogy miért teszed. Rémes az az oldal most is, nem csak régen.
Aszondod, ne olvassak annyi Indexet?
Van egy szokásom. Amint megszólal az ébresztőm, felnézek, és hangosan azt mondom: köszönöm. Hogy kinek, vagy minek mondasz köszönetet, az a te döntésed. Bármilyen névvel vagy kifejezéssel illetheted, ami neked tetszik: Örökkévaló, Isten, Úr, Teremtő. Nem az elnevezés a lényeg, hanem a saját hited, hogy megértsd, mekkora ajándék, hogy még egy napot kaptál; fontos, hogy hálát adj ezért. Ha nem vagy hívő, akkor mondj köszönetet azoknak az erőknek, amik lehetővé tették, hogy itt légy, hogy élj és élvezd ezt az új napot.
Milyen hatással vannak a hírek a te szorongásodra? Nem lenne jobb kevésbé értesültnek lenni, mint aggodalmasnak, nyugtalannak és szuperinformáltnak? Miért fontosabb, hogy tudomásunk legyen mindenről, ami a világban zajlik (és nincs rá semmilyen hatásunk), mint békében élni a saját kis világunkban? Kapcsold ki a rossz dolgokat sugárzó híreket, és keresd a jót a környezetedben! Annyi értékes dolgot találhatsz közvetlenül az ajtód előtt! Vedd észre őket, és vidd hírét!
Vannak dolgok, amiket csak akkor érthetünk meg, ha velünk történnek. Nincs semmi más mód kilesni őket. Csak maga a történés ad felvilágosítást arról, hogy mi is történt valójában. Lehetnek róla elképzeléseink, hogyha elég bátor és vad a fantáziánk, de csak akkor értjük meg, ha ténylegesen megtörténik. Ez még akkor is így van, ha nem tudjuk vagy nem akarjuk megfogalmazni, vagy mert nem is lehet megfogalmazni, mert a megfogalmazás meg sem közelíti, sőt megöli, megsemmisíti a megszerzett tudást.
10w60 alá nem szabad adni
globális felmelegedés van
Jó reggelt Sámán.
Az a lényeg: Minden olajozottan menjen!
Pályinkás szép napot Motorosok! Belétek is!! Allah növessze hosszúra és keményre ! Majd a derekatokra hajtogatjátok ha hely gondok lennének. Itt világít fátyolfelhőzet van , hogy süssön, de annyira azért mégse!
Motul 7100 10W-40 ellessz.
Autó.
Kivéve clam és nevetséges idézetei.
minek a hűtője? Autó/motor/szalámi?
Fasza,hétvégén befigyel egy hűtő csere IS.
Gyere.
agip az az igazi fasza
engem mindig fikáztak vele a motul meg a motorex pártiak
most találtam egy flakonnal aztán beletoltuk a gyerek gépébe azóta olyan fasza lett a váltó mint még soha
Vénusz vagy Floriol?
Amúgy nem arról volt szó, hogy ma az olajakról polemizálunk?
Pedif az ifa még nem is volt gáz mostaniakhoz képest, bár nekem az aviám volt a legszivatósabb, annak úgy jött le, hogy a pajszer ( harckocsi lánctalpszeg volt a többi elgörbült) a földnek volt támasztva és elindultam vele.