Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem semmi azért ez hogy ki van ciánozva 8 után minden....

https://www.facebook.com/Pilis...
Mi a szar ez?
Az a jó a kreatív emberekben, köztük én is) hogy mindig tudják magukat szopatni valamivel!
én az állófűtésem tákoltam, csak szivattyú nélkül nem sokra megyek, 29.-én érkezett pestre és még mindig nem mozdult
eddig még 0 forintos a projekt, a vizet remekül melegíti
Fene tudja! Inkább hegesztek egy kicsit (bár nem annyira szeretem) mint hogy megdugjanak, vagy bármi ocsmány dolog. Tudom hogy nem nekem írtad.
Inkább leszek buzi
Hiányzik az neked hogy 110 éves korodban ilyen hülyeséggel kínlódj?
Odáig ne juss el!
Majd megdumalom az elfekvo dolgozoival.
Jó messzire eltetted! Gondolod hogy akkor még menni fog? Egyébként aki nem fetrengett a kocsi alatt ma, az legalább pihent és nem fázott meg!
2063 julius 32.ere beirom a naptarba.
Van egy 30 éves Ford Fiestám kicsit kéne alul hegeszteni mikor vihetem?
Buzi az aki nem fetrengett kocsi alatt vaksotetben es nulla fokban hegesztővel.
Szerintem az is fertő, amikor féligazságokkal akarják pl. azt bemagyarázni, hogy a dohányzás nem feltétlenül káros.
Mert most még az is koronás.
én úgy gondolom semmi sem fekete-fehér csak ezt hitetik el velünk
a egész világ egy erkölcsi fertő, semmi sem számít csak a pénz, szóval amit a pénz akar azt hitetik el velünk
2 példa. Ők tartoznak a 0.1% kivételhez, de te már meg is állapítottad, hogy nem olyan veszélyes.
Neked is kéne ilyen tabletta
http://youtu.be/fBT4ngeOUMU
Egy kollégám szokta mondani, hogy nem dohányzik,nem nagyon iszik, és nincs autója sem, ő nem jó adózó állampolgár!
Pedig a legjobb adófizetőt nem illik ám orrba-szájba szopatni!
A volt kollégám dohányzott és minden mást, ami a sofőrökre jellemző. Aztán érszűkületes lett a lába, levágták az egyiket. nem gyógyult a sebe, levágtak belőle még egy szeletet, de akkor is éppenhogy megmenekült. Hónapokig volt kórházban. Hazament a kb. 55 éves ember az anyjához, szerintem az lehetett akkor minimum 80 és azzal tengették az életüket. Aztán eltelt 15 év kb. az életmód olyan lett a dohányzással kapcsolatban amilyen, de az elbaszott egészséget már nem állította helyre senki. Két hónapja a másik lábát is levágták, csak már nincs anyu, aki gondozná.
Most keresik neki a bentlakásos intézményt, de a nyugdíja az közelebb van a nullához, mint az átlaghoz, mert az alanyi jogon járó nyugdíj előtt volt az első műtét, onnantól kezdve leszázalékolták és nem hat jól a nyugdíjszámításkor alkalmazott egyenletben.
Ez egy dohányos ember élete. De írhatnám a jelenlegi munkatársamat, aki egyszer majdnem agyonverte a szomszédját, mert az a szar-szemét köcsög minden reggel 5-6 óra között hajolt ki az ablakon (emeletes ház) és próbált levegőhöz jutni és felköhögni az rohadt váladékot és köpködte össze a hát tövét azzal az ocsmánysággal, hogy kínozok között fulladt volna bele inkább.
Ez egy másik dohányos ember élete.
Írjak még ilyeneket?
ezt nem mondtam, de túl van tolva ez is pl ki van tiltva mindenhonnan, még a buszmegállóból is, ami azért vicces mert ezer autó megy el a buszmegálló előtt
Tehat lehet nyugodtan szivni, mert hegyi levegő?
Es nem bizonyitott.
At is lehet menni a vaci uton a zebran piros jelzesen, lattam a sajat szememmel olyat akit nem basztak el az autosok.
após sosem dohányzott, gégerákban halt meg
asszony unokatesója úgyszintén nem dohányzott, ellenben sportolt mindig és tüdőrákban halt meg 45 éves kora előtt
úgy gondolom a cigaretta nem feltétlen okoz akkora gondot mint ahogy ezt gondoljuk
Ha filmet nézünk pl, ritka eset, hogy a főhős ne dohányozna, és lépten nyomon isznak, ezt kell nekik tenni, mert az alkohol és dohánygyárak adták a pénzt a filmhez, (szerződésük van róla) Miközben látom, hogy csak a film előírásai miatt "dohányzik", a füstöt nem tüdőzi le, mert leszerződtek, az alkohol, és dohány-iparral, hatalmas pénzekért, ezért kell, hogy igyanak, és füstöljenek!!
"mert a fiatalok között már nem menő" - de sajna lett helyette más: liberális szemlélet, és tolerancia, ami jórészt a totális elhülyülésből fakad. Sztem a dohányzás nem is volt annyira káros...