Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezé kell két gránátot bedobni a vízbe,összeszedni a halakat és lehet menni a piacra velük.
Valaki másra emlékszel.
Mindig is infectológus orvos volt a Lászlóban, rezidens kora óta ott van a 2-es belgyógyászaton, és már egy ideje a ranglétra tetején volt, az első hullám után nevezték ki főorvosnak, meg kapott állami kitüntetést a munkájáért.
Cső, szted melyik 70 év feletti magyar ember egészséges? Se kis cukor, se kis vérnyomás, se kis tüdő-ez-az, se semmi... lámpással kell keresni olyat...
Úgy látszik nem elég hatásos a maszk mert mindenki hordja mégis egyre több a fertőzött.
Kezdesz kicsit buzis lenni brutalisan covid hívő lettél. Elhiszem én hogy te hallod a feleségedtől, mi zajlik a kórházban. De az csak egy apró szelete az egésznek. Kicsit átláthatnál a szitán, nagyon túl van tolva ez a védekezés. Értem, hogy miért kell túltolni de félő, hogy átestek a ló túloldalára.
anyámék reggel 6-kor mennek vásárolni ekkor alig van mozgás
nem a maszk véd meg minket?
Egyszerű, hogy aki úgy gondolja veszélyeztetett, annak legyen lehetősége elkerülni a bioterrorista fiatalokat, mert hogy ők azok akik potenciálisan fertőzőek a felelőtlen és a divatos pandémia tagadó magatartásuk miatt. Mostanra elég sok a fertőzött, így elég nagy erre az esély arra hogy COVID-os aki szembe jön veled.
Tehát pont az van, hogy a veszélyeztetetteket megvédik. És miért ne mehetne saját felelősségére? Nem a Momentum van hatalmon, ők azok akik be akarták tiltani az öregeket.
A francokat: este benyomnád a fél literes kevertet, és mennél szunyálni a kocsiba. A halak meg ott b@sszék meg egymást, ahol vannak...
Általában az időseknek van már kialakult krónikus betegsége, magas vérnyomás, cukor betegség stb így joggal félhetnek a járványtól ezért van az, hogy csak Ők mehetnek vásárolni bizonyos időszakban. Viszont amelyik idős ember egészséges és úgy gondolja mehet máskor is. Jó ez így, nem olyan bonyolult ez.
Slaggal a kertészek játszanak, te tudatlan. Mellébeszélés? Pont te csinálod most. Nem válaszoltál. Védekeztél valaha akár az influenza ellen vagy bármi ellen maszkal?Vagy csak most teszed, azt is csak azért mert mondták.
Na idefigyelj te kis agyatlan buzi. Ne kezd a mellébeszélést, meg terelést mert TE nyomatod IQ zéró szövegedet hogy védekezzen más, meg miért korlátoznak téged.
Kurvára elegem van a folyamatos buzis rinyálásodból, meg agyatlan okoskodásodból. Menj slaggal játszani, meg autóroncsokat sepregetni te gyökér, ahhoz megvan a képzettséged.
ha a maszk fasza és megvéd akkor miért kell idősáv?
Főorvos? úgy rémlik régről, mintha nővér lett volna, aztán később orvos, és már elő is lépett?
Ha te 43 vagy, akkor ő is kb. hasonló... és főovos, nőként, egy fővárosi kórházban? Akkor ez egy nagyon szép karrier - vagy mese...
Mi értelme? Már írtam. Biztosítva van az az idő amikor csak ők mehetnek. De amelyik szarik rá és nem tart tőle továbbra is mehet bármikor. Tehát aki fél az egy viszonylag üres boltba vásárolhat.
Ja hogy a Svábi nejéről beszélsz. Hát asszony még nem mondta hogy a Svabi nejével dolgozik, de mostanában irányítottak oda több orvost is kisegítésre, szóval akár közéjük is keveredhetett.
Na ide figyelj! Te hányszor viseltél pl maszkot életed során? Mikor influenza volt hordtál? Gondolom akkor te sem. Szóval fejezd be itt a prédikálást és az okoskodást,nem csak most kéne buzgónak lenni, mert mások azt mondják, mert magadtól most sem hordanád. Én nem köhögök másokra, eddig sem tettem. Nem mászok bele mások arcába, eddig sem tettem. Figyelek a higiéniára, mint ahogy eddig is, nem csak azóta mosok kezet mióta korona van.
És meséld már el, mi értelme annak, hogy a fiatalok korlátozva vannak, a nyuggerek (akik a legveszélyeztetettebbek) azok meg nem? Úgy lenne OK, ha a nyuggerek CSAK AKKOR mozoghatnának... ne legyen átfedés... hogy lehet, hogy "valaki nem képes megérteni ezt"?
Főorvos. De még mindig nem értem mi köze a Svábi nejéhez. Ha ott dolgozik akkor a kollégája, de nem szoktam lenyomozni a feleségem kollégáit, hogy ki a házastársuk.
nem szoktam ülni, alszok a kocsiban
ha éjfél-2 óra között sincs hal akkor esetleg hajnalban lesz addig lehet aludni,
Valszeg az első alkalommal megőrülnék - ott ülni egész éccaka, és várni a kapást Elunnám az életem
Milyen formában lenne jó?
Az időpont nekem sem felel meg, de amúgy van értelme. Legfeljebb valaki nem képes megérteni ezt.
És még mindig mérhetetlenül arrogáns gyökér vagy ezért, mert még mindig alapvető hogy a cigit nem fújjuk más pofájába a buszmegállóban sem, nem dobáljuk el a szemetet, nem szarunk más lakásának a közepére, és nem fertőzünk másokat. Sima influenzánál, vagy náthánál is alap lenne, csak sajnos sok az olyan primitív paraszt mint te.
nyáron kicuccoltam du 6-7-8 óra felé és reggel 7-8 óra fele hazamentem
szeptember körül már ilyen 4-5 felé kimentem akkor nem volt már hőség
az éjszakai peca egész éjszakára szól
napközben kb kint voltam 3 napot
Ne féljetek már ennyire lányok !
Nem mindegy honnan nézzük..