Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert látta hogy neked az is jó...nincs agyad !
Ez egy íves teli nemesacel lap..... nem beépíthető a mosogatógép, azok alsóbb kategoriasak a Bosch esetében... csak be van tolva a pult alá....
Kíváncsi vagyok mennyire vagytok tökösek !
Várlak titeket fogyatékos szarháziak ...gyeeeeertek
NÁLAM AZ ASZTALOS OLYAN BÚTORLAPOT RAKOTT RÁ MINT A KONYHABÚTOR
Hozd a kutyádat !
Téged nem értelek meg !
Szííívlapátoooos rááákos geeci..ugrhhhh...nyamnyam...kuuujva..izééé .....kb ennyi vagy !
Azért arra készüljetek hogy ott lesznek férfiak is ,ők pedig a kis buzi szátokat megcsapkodják !
Holnap beszélek is velük hogy nézzék meg hogy hogy beszéltek itt !
Szét lesz baszva a szátok ,a motorkátok meg rátok lesz hajtogatva zsírsertések !
???
BÚTORLAP?
Nem a pénz része zavar..... az emberi....
Nem csoda bakker.
Hogy jön már megint ide a feleséged ?
Nem tartozik ide ...engedd el !
Az az igazság, hogy nem igazán értem.... ha vki vmit csinál, szól... bocs..... rendelünk egy előlapot, kicseréljük..... és semmi gond nincs.... így meg egy kicsit bassza az agyam....
Nnna most az a jó, hogy mindenki haver..... nagyon szépen dolgoznak, első osztályú a munka.... na de ilyet..... mondom, gyerekek ez az elolap csere 60-70e Ft.... csak annyit hallottam, “biztos nem én voltam”
Nem ismerem, és ezen a pár soron kívül nem is kommunikaltam vele.... de attól meg lehet nem egyezett a véleményünk....
NÁLAM A FESTŐ A MŰANYAG ÚJ SAROKKÁDBA RAKTA A LÉTRÁT ÚGY MENT FEL RÁ SZERINTED?
Igaz hogy kézzel ki sem tapintható, de a nemesacelon látszik..... ordít rajta....
Gyagyás a lelke. Baszatlan skizó.
A mosogato gépet.... a nemesacel elejét megnyomta vki... Szted van gazdája? 430e Ft.....
Nekem nincs bajom vele... nem ismerem.... mondjuk vicces, hogy kéretlenül ram irt privatba, mert hogy őt itt bántják.... mondom, nem kell provokálni senkit és nem fognak bántani.... erre letiltott
Az átjáró ajtót?
Persze azért csak sikerült felbaszni ma, pedig qrva jó nap volt..... egy dolgot mondtam, hogy nagyon vigyázzanak..... a mosogatógép nincs egy éves és az megy vissza a butor alá..... nnnnna mi az egyetlen, amit sikerült osszebaszni?
Hormozavoros egy leszbibuzi.
Burkolas 90% kész, ajtók bent..... jövő hét második felétől részemről indulhat a festés másolás, utána asztalos és a végén a szerelvényezés
Pumukli
Ezeket itt találtam.