Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

inoxnak hívják
De jól fizet, telik új autóra meg bagóra.
Ragassz oda egy BMW emblémát.....
nem fejlődtél semmit
na ez már kuka Azt gondoltam kisebb a baj
Szerencsére ott még nem tartunk - de hétfőre prezentálni kell egy függesztett darupálya teljes gyártási doksiját. Holnap-holnapután is lesz mit dolgoznom. Távmunka rulez!
a szálcsiszolt kicsivel jobb, de az sem gyerek álló, azok szoktak csuda dolgokat művelni
olyan drága az eleje Azért már veszek egy miele-ét
Kosz vazze
Sztem nem ugyanolyat használunk
Elé kell rakni egy virágot.
A pénz része nem érdekel..... az emberi oldala annál inkább zavar....
volt egy bosch mosogatónk, még az őskorból aminek a fűtőszála látszódott,
lehetett vagy 15 éves amikor valahol néztem egy teljesen újat hát minden része ugyanaz volt mint a réginek csak a fűtőszál már nem szabadon volt, nem sokat agyaltak a fejlesztésen
ne barkóbázzunk szabad a gazda
Most megibt hüpoögök a szomorusagtol.
gondolom leszakadt a daru amit terveztél Most mennyien haltak meg? A múltkorinál csak 30-an ha jól emléxem
Ha nagyon basztatnának ezekért az apró hibákért, mond, hogy a kovidban többen hullanak el naponta te meg félévente hozol csak össze néhány tucat emberhalált ne baszogassanak
Mondom Bosch nálam minden konyha cucc Bosch.... egy design-t követnek az újak is, mind HomeConnect-es gép..... a mosogato gép az egyetlen, amit nem cseréltem.... csak sikerült osszebaszniuk....
mi baj van vele Azért mert véres szájú komcsi attól még lehet jó gyerek
A HARMADIK KONYHÁNK VAN DE MINDEN INOXOT SZÁMŰZTEM
csodagyerek
csoda, hogy be bírja pötyögni a gondolatait
a 700+ ezres miele is bútorlapos ha az a kívánság, de lehet fényes elejű is csak a rugón kell állítani
amúgy sokkal szebb a bútorlapos mint egy csillogó nagy felület, nekem pl a fényes hűtő se jön be
JÓ HÁT ÉS NEKED MI JÓ
Á AHA
Zaknafein és Malice EZEK IS INKÁBB MALMOZHATTAK VOLNA