Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aze kulon fizetett.Meg mán kell ra az alufelni baszki,itt rí mint a furdoskurva,de mar csicsásítaná sokpenzert.
Sóher voltál, neked narancs kocsi kellett raktárról, ez vót
De,az en diktaturamban mindefele liberálnacik csak necvegyenek hipszhopsz fideszrenyokat,perkaljanak sokkal tobbet.
Kell a penzuk.Szemely szerint en mennek ki fejreforditva kizsebelni.
Nyugodj meg jo helyre kerul a penzed,abbol van a csok,meg a mostani lakasfelujitasi program,meg a fiatalok adokedvezmenye.
Szoval csak adjad baszod,adjad.
mintha feriék se akarták volna csökkenteni az áfát.....Minden kormány legfőbb bevételi forrása, a gyökér libsik ser fogják visszavágni, ne álmodozz.
Jó lett volna, mert azt jelentené, hogy tellett jobb, elegánsabb, jobban felszerelt kocsira. De nem.
Másfelet kellett volna.
Csak ugy fejre.
Jogos a két pont.
lehet papám, h a gecit mi már nem éljük túl, de hátha vmi csoda folytán
Gondolom a te barátaid ezt nem kérnék el.Sőt,soha senki nem kérte el.
Sőt,kérdezek még jobbat.Miért nem vetted meg külföldön?Ott akkor gondolom 1 millióval olcsóbb mert ott nincs Viktor.
de ott elfárad az ember
De nem is szeretsz pecázni, csak utálsz otthon lenni. Erre a célra meg a munkahely is megfelelne....
Köcsög Viktor bezsebelt az olcsó kisautómon vagy egymillió forintot ÁFA és egyéb illetékek formájában..... Azért is nekem kellett megdolgoznom.
Erdekes jövő lesz.Vagy remisztő.

http://youtu.be/ESbiiSzeTYQ
a fenét
ha nagyon kicsi munkával is kapnék annyi zsetont mint most a kicsi munkával az csak jobb lenne, több idő lenne pecázni
Azt hittem melózni.
akkor elmegyek én is szavazni
de majd a fegyőr alatt kevesebb melóval is többet keresünk
De csak ki tudtad fizetni nyugodt légy, a köcsög libsi komcsi kormány nem hagyott volna ennyi pénzt nálad
Egy zoé-ra jobban megerte volna nagyobb hitel.Es a megtakaritas is megmaradt volna.
Sima folyószámlahitelt vettem fel ("túlköltekeztem") ez rulírozó, és 5,7% volt a THM-je a "moratórium" miatt. A felvett 770 ezer pénzre nem volt több 20-25 ezernél az ÖSSZES hitelköltség. Nem kellett semmit aláírni, szerződni, autóra terhelni. Nem is tudta a bank, hogy mire használom fel.. Fizukor vonódott és kész.
Az igazsag faj,de felszabadit.