Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom mit csináltuk a gépekkel.... nekem a korábbiak is 11 évesek, amiket cserélek.... a 10 éves whirlpool mosogato gép is tavaly ment el 40e Ft-ért ezek is mennek fel eladásra.... mind hibátlanul működik
PEDIG DE ÉS JÓL SZORAKOZIK RAJTAD MONDJUK VAN MIN
Meert kúrtalanka!
Plusz akkor mindenki mást is rajtam kívül aki résztvett ebben.
Maradj meg ebben a hitben.
Csak azt magyarázd meg hogy miért akkor áll bele itt mindenkibe amikor pinky van szidva?
magadat vitted be ebbe az irányba.... o csak kihasználta...
Ó persze persze.
pont ezek a gondolatok fogalmazódtak meg bennem az utóbbi időben. Faszom vettem már annyi mosó, mosogató, szárító meg hűtőgépet. mind jó erős középkategóriás azt ugyanúgy kibaszom 5-7 éven belül mert elfossák magukat Meg kell venni a legócskábbat az is tudja ugyan azt mint a középkategóriás azt kb. felébe kerül. Ráadásul hamarébb se megy tönkre. A felsőkategóriás szarok, meg 2-3-4 szeres ár tök feleslegesnek tartom. Azok valóban tovább bírják de mi a fasznak nézegessünk otthon 25 évig egy adott dolgot. annyi idő alatt megveszem azt a 3-at ami beszarik ugyanabból a pénzből aztán mindíg vannak valami újítások rajta. Amit 25 évre veszek azon 25 évig biztos nem lesz újítás
Ezekkel a + garanciás lófaszokkal is egyszer paliztak be 20-30 ezer ft-al. Jó tanuló pénz volt Soha többet inkább megy bele a következő gép árába
Szándékosan vitt ebbe az irányba, ha mar megmutattad neki az utat...
Olvasd el amit írt és próbáld értelmezni.
Örülne ha melósfasz gecit foshatna vagy okádhatna...
Remélem Prop techben is így nyomod majd!
Kizárt....
Na ugye hogy pinky vagy. Akkor nem vállalja fel magát? Kinek van több karaktere is? Na ennyit a mindig nagyot meg őszintét mondó elemzőről. Itt pont megmutattad hogy te vagy a versenycica. Nahát nahát milyen szép is a bukta. Főleg ha lekváros.
Sztem inkább a burkolat csere
miért tetézné a bajt?
hány éves vagy baszod???
Tudhatnád már, hogy a szarnak kárnak nincs gazdája
Akkor egy öntapadós Lehel matricát.
biztos nem mert mostanában ami háztartási gép azt csak a legolcsóbbat veszem
teljesen mindegy milyen márka csak a legolcsóbb aztán az első botlásnál jön az új
amúgy vicces mert az alja kategória és a "márkás" középkategóriások között semmi különbség nincs, a felső kategóriás cuccok meg annyival drágábbak hogy amúgy se tudnám megvenni ha annyival tovább is tartanának
Mekkora ötlet hááát nem....
boschba nem láttam még 400 + ezres mosogatógépet
Anno mindig azzal nyugtattuk a tulajt hogy csokolom ha atfurun a tulso szobaba raakaszthat egy kepet.