Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze mert marhaság ez a vízkövesedés. Csak a kalgon reklámban van ilyen.
A 40éves Hajdú Energomatban is eredeti fűtőszálak voltak, de épp hogy nyomokban volt rajta vízkő.
Emiatt soha nem is volt gondja egyetlen mosógépnek sem a családban pedig anyósnál olyan kemény a víz hogy koppan
Ékszíj, csapágy, elektronika, ezekkel szokott a gond lenni, bár a mostaniaknál az elektronika mindig megelőz minden más gondot, meg volt olyan hogy elrepedt a műanyag üst.
Áramszünet itt nem szokott lenni. Nem nagyon vannak föld fölötti vezetékek, amik vihar és szél érzékenyek. Előre bejelentett áramszünetek szoktak lenni, de kb úgy 5 évente egyszer.
nálunk pl van egy csomó pillanatnyi áramszünet, épp most halt ki egyik ismerős okosabb hűtője
lehet ez is odabasz az elektronikának
amúgy a miele szárítónk lehet kb 40 éves és hibátlan, levegő kifúvásos fél óra és száraz a ruha, csak a konnektort égeti meg 1-2 évente mert 3700w
Neki ilyen gondja nincs. Konyhai gépeket javít, számlával. Bármit. Mile-t szerinte nem nagyon kell. Nálunk eddig nem volt még a legkisebb zavar sem, sem a mosógéppel, sem a szárítóval...a mosogatógépünk még nem MiIe, de a következő az lesz, az biztos..
felénk vagy nem kemény a víz vagy a mosógép nem tudja hogy kövesedni kellene
amit nemrég kibasztam mosógépet direkt megnéztem a fűtőszálat teljesen makulátlan, a dob is fényes kívül belül
Én a Calgonnal vagyok így. Ugyan rohadt kemény mifelénk a csapvíz, de a megspórolt Calgon árából 5 évente vadiúj mosógépet tudok venni. Évente egyszer azért "kifőzöm" trisóval, az filléres holmi.
az elektronikát szidja leginkább
úgy képzeld el hogy egy panel amin van 3500ft értékű alkatrész az 60 ezer, mert ravaszak és jelöletlen cuccok és miután meghalt nem tudod mi is volt az
mondjuk ez nem csak miele hanem bármiben így van egy hűtőben is több elektronika van már mint régen egy tv-ben nem volt ennyi okosság
És még csak nem is drágák, ha a Classic változatokat veszi az ember.: https://www.electronic4you.at/...
Én meg azért vettem azt, mert egy nagyon jó ismerősöm szintén ilyeneket szerel, de úgy hogy saját szervize is van hozzá és pont az ellenkezőjét mondja. Az elmúlt 15-20 évben szerkezetileg nem változtak, ugyan az a motor, dob, csapágyazás, csak a design, meg a programok, elektronika változott. Vagyis kell venni egy Classic változatot, ami a legkevesebb extrát tudja és örök élet.
Szerintem nyugodtan kifoshatná a petefészkét, nem lesz rá szüksége.
Kurvák sportja!
Motoron fetrengeni az?
haver mosógép(mosogató stb) szerelő, rengeteg évig megvette a devecseri piacon a miele gépeket megjavította és árulta őket
mostanra felhagyott velük mert az újabbaknak szinte mindig valami panel gondja van ami arany árban kapható
de nem ez a lényeg, csak hogy nem egy képzetlen ember véleménye következik:
vett nemrég egy új miele mosógépet, azt mondja a mostaniak árnyéka csak a régi gépeknek, ezek már nem fognak annyit bírni
Hidd el az igazi szórakozás nem ez!
Na az bebaszna!
Sőt lehet az sm is az övé!
használjuk?
a mosógép nekünk szar helyen van aztán örökké ázik ha valaki fürdik aztán 5 éven belül kihalnak
meg a rongyszőnyeg és társai se tesznek jót neki, bár megígértem az asszonynak hogy kibaszom azt a buzi szőnyeget a picsába mert nagyon idegesítő
Sőr mivel az smet a saját reklám felületének tekinti így bármennyi karaktere is lehet itt.
Én is szoptam a sok közepes hulladékkal, de amióta Mile-re váltottunk, meg Liebherr Hűtőre, fagyasztóra, azóta nyugi van.
Rajtam? Szerintem meg nem. Inkább felrobban hogy nem tud innen kidobatni. Ja és ez a jagd28 is az övé. Tehát te is ő vagy.
Majd kérdezzük személyesen találkoztunk már.
volt egy bosch kávé darálónk kb évente 5x van használva a mák darálásra
gondolt egyet és kihalt, vettem egy full noname dolgot szűk 3 ezerért , aztán 3x annyi cuccot megdarál egyszerre mint a bosch,
csörög csattog mint egy 50éves mtz de darál mint a veszedelem, 2 év után ha kihal akkor se volt drága
a mosógép is valami starlight vagy mi a picsa, gombokért volt, bár evvel kicsit mellényúltam mert elég kicsi, a vasutas pufajka alig fér el benne
... mit csináltatok...
Látod f2 megmondja hogy nem mert ezt csak én gondolom így. Közben te is meg más is így gondolja.