Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te vagy a kutya...most esett le !
Ül !!!
Egy olyan komoly profillal,ami neked van,könnyű szájkaratézni.
Mondd anyudnak,segítsen feltenni néhány képet.
Vannak itt rendőrök? Pfuujjj de buzi hely ez akkor. Köcsög.
Na jobb nem megy? És ki az a kutyás rendőr? Ismer it valaki olyat? Te csicska szar. Mutasd már meg.
Ne menj nyomozónak
Kutyás rendőr...és szopja a szolgálati kutyust !
Mi a rangod te csicska szar ?
Gyere ide és kapsz olyat a buta fejedre hogy beszarsz !
Malac spermából kitenyésztett kutyás rendőr
akkor nézegessétek 25 évig az elavult gépeteket Annak az árából veszek 25 év alatt 4-et azt 6 évente mindig van új a kornak megfelelő újítással.
Én már rég megalkudtam azzal, hogy fogyasztói társadalomban élünk Mai háztartási gépek 4-5-6-7 évre vannak legyártva azt annyi. Tudomásul vettem
Ahogy ini is írja ahogy egyet köhint rúgom picsába azt jön az új. Nem fordítok bele sok pénzt meg kell venni a legolcsóbbat pont annyit tud, pont addig marad életbe mint egy 2x annyiba kerülő középkategóriás
annyit táncolt mint egy afrikai benszülött
ha kicserélted a lábában a rugókat akkor pár hónapig megfogta az alátett gumiszőnyeg, de utána mindig körbejárta a fürdőszobát
A Hajdú Energomat egy különleges állatfajta volt, az volt a kelet MILE-je.
A legjobb a tudat hasadásod mint a versenycica=elemző ember=f2=jagd28. Kapisgálod már gyökér?
Az is négyszög, csak van benne valami kis primitív szűrés ami lekerekíti a négyszög sarkait.
Amúgy nem értem miért olyan drága a szinuszos. Nem olyan bonyolult.
Be van szarva a szűzbuzika!
Tényleg végem? Mint a feljelentéssel? Ajjaj rögtön rá is szarok a buzi fejedre.
Úgy hogy nyugodtan megbaszhatod a jó kurva édes anyádat aki a világra szart egy ilyen csicska görényt mint te.
Hála istennek te vagy legnagyobb tahó itt.
Tényleg? Na erre befizetek! Mocskos kis ribanc.
Úgy szopatlak itt titeket ahogy akarlak...
Szerencsétlen nyomorult buta senkiházik !
Te is olyan buta vagy mint a faszom !
Véged görény !
Bár csak a pofád jár !
Csicska szar vagy !
Nagyon meg lesz csapkodva a mocskos pofád ha ide mersz jönni !
Nem fog érdekelni a sírásod meg a könyörgésed te mocskos anyabaszó paraszt !
a számítástechnika már szünetmentesen van, mondjuk a pc szünetmentese nemrég adta fel, nem szerette a 350es szünetmentes a 650es tápot
a rendes szinuszos meg drága, főleg aminek a hatásfoka jó
havernak valami hamis szinuszost tettünk be a fűtéshez, viszi csak jobban zúg, az valami átmenet a szinusz meg a négyszög között
Istenem...de primitív ez a buzi
Ahol ilyen gond van ott azért célszerű egy szünetmentes. Mondjuk az olcsó négyszögjelesre nem lehet rátenni a hűtőt, csak a rendes szinuszosra.
ezek ilyen 1 másodperc vagy alatti szünetek
hiába volt bejelentve, sok embertől hallom hogy ilyen gondja van, pont elég ahhoz hogy a pc a router stb kikapcsoljon-újrainduljon