Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mások, más anyját nyugodtan, ha nem “hölgy” hanem “nő”..... mint mondtam, nem ismerek mindenkit, így azt sem tudom eldönteni, melyik a kettő közül....
Értem !
Akkor mások hívhatják baszatlannak meg stb...nem gond !
Olyan mint a laminált... klikkes rsz, meleg burkolat
Az én édesanyám egy hölgy volt... másoké lehet nő, nem ismerek mindenkit
OK, de mi a technológia? Lerakott? Kent?
Nem lehet !
Tiszteljétek a nőket !
Vagy akkor az anyátok is baszatlan ?
Meg ribanc ?
Meg kurva ?
Több tiszteletet a nőknek !
Vinyl padló
Mi az a vinil?
Hölgyről nem szoktak így... nőről lehet....
Naaa...hogy beszélsz megint egy nőről teeee
De hülye vagy lajos.
Aham...aham..
Jó hogy pont te teszel ilyen szemrehányást.
Honnan tudod hogy nekem milyen szakfelszerelésem van? A másik, mint már írtam nekem az élfólia nem létező jelenség, kemencém van, de abban meg langalló készül. Viszont szakember az vagyok.
Csempet én sem tennék padlóra azért én maradok a rendes járólapnál a konyhában, persze nem az obi-s 2000 Ft-osat kell lerakni, és nincs probléma.... 99%-osan síkba lehet rakni, csak nem a régi fuga keresztes technológiával.... jó a vinil, de konyhába nekem pl nem tetszik...uigy hátfalnak sem tetszik a butorlap.... de hát ízlések és pofonok, akinek az tetszik, rakja ahova akarja...
Megnéztem a kosaras emelőt, már eladta a kereskedő a szomszédjának aki bérbe szokta adni, de el nem adja.
Hogy becézed azt a skizó kúrtalankát.
Tudom..Clam
Nem szandrácska ő........
Mindenképpen pumukli!
Jó az a vinil, tesóm leejtette a palacsintasütőt, elgörbült a vinilen nyoma sincs.
Csempét biztosan nem raknék konyhába, se padlóra se hátfalnak, ezerszer olcsóbb és egyszerűbb hatfalnak a bútorlap.
Padlóra meg a vinil, csak kell egy jó önterülő alá mert kevesebbet vesz fel mint a legtöbb laminált.
Jut esetleg nekem is, mert jol hangzik?
na de itt nincs gazdag nyugat, meg mostanában elég sok a szabadidőm
Mellé ne felejtsd el megvenni a legolcsóbb sört !
És természetesen fotózd is le !
minden egy szakma
a burkoláshoz mint a munkák jelentős többségéhez gyakorlás kell
szóval ha nem is mindenki de ezt rengetegen el tudnák sajátítani
pl szinkron tolmács vagy elméleti fizikus már sokkal kevesebb embernek feküdne úgy mint a burkolás