Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na ez is egy ritka fos gány munka, kár volt hozzákezdeni
a falon a fólia full ragya jobb oldalon a sziló csík meg egyszerűen katasztrófa
http://youtu.be/BGURVwIeegY
a gipszkarton is a gazdag nyugat találmánya hogy kevesebb munkával és gyorsabban lehessen építkezni
még a régi vakolatos időkben is azt tologatták fel a falra gipsz csomókkal, aztán ha részegen nekitámaszkodott az ember már át is szakadt
de az 5 centis válaszfalak meg egyenesen agyrémek
A kedves ugyfel kitalalt,olcso es faszín legyen.Egy db lapit ugy hogy a kivitelezo sajat kutfobol osszevissza rakott fel kapcsolokat nem fogok reszkirozni.
Sima viny parketta.
Elvileg burkoloval kene ezt a szart kivitelezni.Nem velem.
A labazatban sincs fuga.
Ja.
Tehát nem igaz, hogy leveszi az alsót és a képe elé teszi?
De akkor viszont a hímsoviniszta férfiak fizetik le a gyengeelméjűeket, hogy a nőkre még rosszabb fény vetüljön, mint amilyen valójában amúgy is?
Ez nem tudom mi a pöcs a falon de nem egyszerűbb egy tábla anyagot felrakni és alul elhúzni szilóval ?
Meg lehet cseszni a vinylt,inkabb ketlitlap vagy csempe.
Es nem én rakom fel.
Pkusz agyfasz az erosites nelkuli gipszkarton.
Igencsak gyűlölöm a troger kivitelezoket,aszongy jovanazugy.
Az egesz lakas szarul kivitelezett gipszkarton.
Érről a székely kutyás vicc jutott eszembe.
többsége simán tud ilyen idióta lenni
Ja, ennyire hülye még egy nő sem lehet... bár fene tudja... tele a fécc olyan képekkel, hogy smárolnak a kutyájukkal, meg nyalatják a képüket
Átbaszás, kamuzás, becsapás stb...
Az mit jelent? Soha nem hallottam ezt a kifejezést.
Ez kamecki mind, a kutyaszaros is.
Volt az a videó, ahol a kutyaséltatós ribanc meg a maszkjával szedi fel a kutyaszart és azután meg visszateszi a fejére.
Miért csak a nők (mert ilyen bugyogós megoldást már láttam máshol is) vetemedned ilyenre? Ennyire fontos lenne csillogó izék megvásárlása, hogy erre is hajlandók?
Én is hagytam már autóban maszkot, de visszamnetem egyszer, egyszer meg egy ismerős boltjában kértem egyet, de ilyenre nem vetemednék, mint a nők.
végülis......ahogy mossa úgy szagolja
Nem volt nála maszk, de megoldotta:

https://twitter.com/i/status/1...
Konyhába nem vízállót rakni durva műhiba volna....
.... követed...
Ezt most nem érted.... nem követés a logikát és ahogy látom a kontextussal is van bajod.... elolvasod, értelmezed, menni fog szerintem....
A vízállón van az élen szigetelés
Mintás is lehet.... több rétegben csináljak
Klikkes, biztos van ebből is olcsóbb rosszabb, tesóméknál olyan van aminek hajszálnyi rés van csak, mintha sziló lett volna az élekre kenve, frankó cucc nagyon. Nem volt olcsó az tény de egy rendes járólap sem az.
Dekorbetont keress, azt tudják színezni. Nem tudom mennyire adja vissza a kép, valóságban sötétebb volt, térhatással. Nekem nem tetszett, de biztos lehetett volna olyat csinálni belőle ami nekem tetszene. A diletáció viszont kötelező és szerintem csúnya, bár itt hatalmas tér volt egyben.