Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerdán oltották csütörtöktől van szarul ma már láz nincs de a karja dupla mint általában, alig tudja mozgatni, és most néztem meg egy órája
Istenem, ha abból volna kétharmadnyi, a fejem sem fájna....
A bégetö libsikre gondoltál?
Köszi
Régóta nem szavazok, nem olvasok híreket sem. Pont leszarom ki mennyit lop. Nekünk van minden ami kell, ami nincs meg majd lesz, össze vakarjuk.
Na OK, sült hús konfitálva legjobb, de a panírozott felszívja a zsírt, az sose lesz száraz -meg aztán nem kell addig sütni, és akkor nem szárad ki.
Nálunk a szaftosabb jön be, sűlthúsból is inkább a konfitáltat azt nem esik össze, nem szárad ki.
Birkából már van elég (2/3, kiadja a "nyájimmunitást").
Ha Ini tegnap beszélt vele - akkor az még 1-2 nap volt
Baszassátok az oltást, hogy mielőbb meglegyen a birka immunitás.
Kivételesen egyetértek a (szélső)jobboldali nézeteiddel. Nálunk is vékonyra klopfolt rántotthús készül éppen....
Az fasza. Azt mondták, max. egy-két nap lehet a mellékhatás....
Én a vékonyabbakat szeretem de nálunk a panír se vastag rajta. inkább eszek többet vékonyból, mint egyet vastagból
Van vagy 30 kiürült fecsink, összeszedhetem neked Usákoknál most ez megy ők nem élnek akkora jólétben sleepy alatt, mint nálunk mi Viktor alatt Kukáznak, és azzal oltanak, mert ott az ilyen társadalmi rangú, mint te, kb. 105 év múlva kerülne sorra
csütörtök óta szenved vele
kopásállósága biztos rosszabb mint egy fele annyiba kerülő járólapnak
ismerősnek a műhelyben van vakami praktikerek középkategóriás, azon emelnek vasakat rugdosnak leesik ez-az aztán vagy 10 éve a helyén van
az aknában is ez van de ott szilóval fugázva mert néha feljött a víz azóta az is száraz
vidéken a bejárat körül ha nincs valami szőnyeg minden felkopik csak a járólap nem
De ha ez a vinil izé klikkes, akkor konyhában abba is belemegy a dzsuva... ha már rés van, a kifröccsent olaj azt megtalálja... akkor inkább járólap + sötét fuga.
Ha új konyhát csinálnék, valami műgyanta padlója lenne... mindig bejött nekem az a felület - mondjuk mivel nem mintás, minden látszik rajta... apropó, lehet az mintázni? Majd rákeresek...
Karajból, nem vékonyan így szaftos marad meg nem agyon süte, nem szárad ki. Hagymás törtkrumpival.
Svédországban is azzal volt sok baj - de érdekes, az angoloktól meg nem jönnek ilyen hírek, pedig gőzerővel oltanak vele...
Amúgy mikor (mennyi ideje) kapta a szurit?
Nálunk ez tegnapi menü volt - mellé pár gombafej. Jól megcsinált rántott hússal nem lehet tévedni
Hatfalat sokkal sokkal könnyebb takarítani, nemckell fugákkal szórakozni. Ugyanez a padlón is, fugákban megáll a kosz csinálhatsz bármit. Olcsóbb is és ha kell cserélni is egyszerűbb. Nevezzükk akkor járólapnak, szinte csak hátránya van.
szomszéd az astra zekekartól van szarul, megnéztem én is
a kezem akkor nem volt ilyen amikor 50 méh fullánkot szedtem ki belőle
Készül az ebéd...
Na lássuk, megéri-e a jövő hetet: https://www.origo.hu/itthon/20...
Én nem ismerem az anyádat...akkor nekem nő !
Így akkor lehet ócsárolni és baszatlannak hívni ?
A te logikád ezt diktálja !
Az enyém pedig azt ,hogy tiszteljétek a NŐKET !
Amennyiben nem ,fordítva se várd el !