Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én ma hagymás törtpityókát készítek rántott karajjal...
Azért tisztázzuk azt is, hogy a burkolás egy szakma..... attól mert valaki fel tesz 2 sor csempét úgy ahogy sikerül, még nem lesz burkoló, de mar megy az okoskodás, hogy meg tudja csinálni..... hat a faszt
Az sem lesz jó, csak neki elmegy úgy is
Én is tudok palcika embert rajzolni, de valahogy mégsem lesz a végeredmény egy Csontváry
Ti is inkább iPhone-okat szoktatok venni, mintsem a burkoló zsebét tömjétek ki....
de nem azért mert jobb hanem mert sóherek ott is és inkább ájfónt vesznek mintsem oda adják a burkolónak
ha itt nálunk 6-7 ezer egy nm csempe felrakása akkor nálatok minimum 25-30
Fel fogom jelenteni az illetékes szerveknél !
Nem hagyom hogy ez a barom megöljön valakit a szakszerűtlen ,bevizsgálatlan szarával !
Ilyen mértékű átalakítást ,javítást már jelenteni kell a szakhatóságoknál !
Ne legyél irigy ...szeretünk téged is
Valld be, hogy neked ez mar egy küldetés
Tenném...de féltek !
Te pl még képet sem mersz kirakni magadról ,nem hogy személyesen találkozni bárkivel !
Tudod cicus a szakemberek ezért vannak !
Ők megcsinálják nekem ,mert erre vannak szakosodva !
Neked nincs olyan szintű felszerelésed ,kemencéd ,élfóliázód mint egy erre szakosodott cégnek !
És szakember se vagy !
Olyasmi mint Zoli kókányolásra ...ahhoz hasonlítom hogy megértsd !
Csinálja az a szerencsétlen ,de az soha nem lesz olyan mint a gyári !
Nem beszélve arról ,hogy egy otthon végzett kókányolásnak ilyen esetben ,beláthatatlan következményei lehetnek !
Azok a hegesztések nem szakember által végzett hegesztések ,amik befolyással lehetnek a karosszéria és alváz biztonsági követelményeire !
Törésteszt ,bizt.közlekedés ,ütközési zónák...stb...stb !
Nem egy sárvédő cseréről van szó csak....
Nincs annál jobb. Nyugaton csempét már vagy 30 éve nem raknak konyhába
Igen.Mindent.
Nesze,csak neked.
Lajos, Lajos...... De miért nem személyesen teszed?
De azért az feltűnt hogy csak te vagy ilyen nagy zimbiózisban a lajossal?Tudod, embert barátjárol....
faternak kondtam kínai vírusra kínai vakcina kell
a susogós jogginghoz is kínai zokni kell
Olyan mikor egy gyerekre ráadsz egy tűzoltójelmezt és elkezd benne az udvaron rohangálni ,miközben a szájával meg nínúúú..nínúúú
Akkor a gyerek is nagyon fontosnak hiszi magát ,mert beleéli magát a szerepbe !
Itt ő is és sokan beleélik magukat a szerepükbe ,de én leveszem a jelmezt róluk....és éreztetem velük az igazságot !
Ez picit fáj nekik...
Alapból nem érdekel ki mit gondol rólam, szóval az sem elvárás hogy bárki felnézzen rám. Nem okoskodást írtam,arról szó nem volt, amit te csinálsz az még csak okoskodásnak sem jó. Itt aki degradálni próbál az pont te vagy lajos. Nagyon fenakadtál ezen a bútor festésen, fáj hogy te erre képtelen vagy mert nem értesz hozzá és nálunk az élfolia nem létező jelenség? Ne foglalkozz vele, ettől nem dől össze a világ
nem mondom hogy hamis adat, de azt sem hogy valós
ez olyan hogy vagy elhiszed vagy nem hogy ma reggel megdugtam az asszonyt
bizonyítékod nincs
azért mert valaki valamit leír még nem feltétlen igaz
akkor legyen a mienk
anyám is megkapta a kínait. Azért ért ilyen gyorsan célba, mert a többi öregasszony visszamondta
Bazmeg válogatnak nem tök mindegy Úgy is csak a saját megnyugtatásukra van
Cifranyomorúság.....
Olyan kis jelentéktelen semmi emberke ,aki próbál okoskodni !
Vicces...én is szeretem...a mi hülyénk
de hát egyedül van milyen embereit küldi ki hová
én szerete m
Hoz egy kis derültséget az életemben persze a többi is hülye. De blődi gyermetegen hülyén hülye
ja akkor biztos nem igaz belőle semmi elnézést