Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyorsan menni sem szeretek szóval nem tudom az milyen
120 felett talán ha 1-2 alkalommal mentem
az egyik legjobb erdélyi túrám is az 50-es robogós volt, bár ide kellett volna egy 70-es henger mert 25-30 volt a maxi tempó felfelé, egy stabil 45-50 jobb lett volna
Ja, BL 55-ös lisztből......
De gondolom arról nem töltesz fel videót hogy fekszel a kanapén, mert te azt szeretsz...gyanítom még úgy sem hogy berregsz hozzá.
Mert egy ilyen autópályás száguldásnál max annyi a kihívás hogy észrevedd időben a traffipaxot, vagy ki tudd fizetni ha mégsem.
Akkor nem arról tenne fel videót, hogy elmerte fordítani a gázkart.
Triumph-ok is elég túrásan nyomják, de legalább van kanyar és szép helyeken mennek, ha már kihagy egy henger
van aki nem szeret kanyarogni
én pl kifejezetten utálok, jó párszor voltam már a határon néhány esetben azon is túl
aztán szóta nem szeretem
szar érzés amikor a 30 méteres szakadék jön feléd, és érzed: ez kurvára nem fog össze jönni
Lehet, hogy Kakucsra sietett, mert el volt késve .
Kellett annak a blokknak a kenés....
Azt hittem nem akart leállni az öngyulladás miatt
sok otthoni pizzát ettem, mindegyik jó volt de egyik se igazi pizza
Autópályán egyenesen menni? Abban meg mi a jó. Kakucsom meg az MZ-k körbemotorozzák, ezt a nagy motorost
Jó.
Mondjuk pipinek ez az elonye megvan hogy ő meg akkor sem akart kanyarodni mig azt a vonatot huzta az autopalyan koszvadt max 150 el.
Ez mi?
Ilyet biztos nem
Az irigyseg meg vhogy mindig is hiányzott belőlem..... számomra az egy ismeretlen érzés
Betyáros hangja van a sor3-nak az biztos
Meg azért is jók ezek, mert bárhol megállsz, nem kell otthagyni, mert csak a honod alá veszed és viheted azért egyszer kipróbálnék egy ilyet, milyen vele kanyarogni......
irígy vagy mert nem tudsz ilyet Ez egy természetes emberi tulajdonság egy sikeresebb emberrel szemben
Maradjunk abban, hogy pizzát te még sosem sütöttél, csak valami tepsis tészta alapú nagyméretű melegszendvicset
unatkoztam egész nap Szeretek sütögetni, az asszony mondta süssek Vasárnap is sütöttem egy tepsi pizzát benyomtunk egy evésre
Sanki, de sok a liszt.
Rajtad kivül ki.kivánta önszántábol?
Ma is kettőt fizet hármat kap akció volt a pizzaphone- ban
Ennyiért kár otthon baszakodni vele.
parizert nem szoktam rátenni egyébként szeretem a parizert friss kenyérrel vajjal, paprikával
pont ma is sütöttem közkívánatra
Pizzát akkor csinál mikor a sajt meg a parizer már két napja lejárt,aztán sütve még le tudja tolni a család torkán.
Hiányzik,mi?
Meg valami összehányt pizzát