Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

voltam kint a dvcs parton bekaszáltunk a nádba 5 métert, már csak a kocsi végére kell csinálni valami nád szövetet és már mehet is az éjszakai peca
a víz 6 fokos már csak 2-3 fokot kell emelkednie és indul a buli
Olyan vagy mint a viccben a szexmániás.
Orvos mutogat neki képeket, mindenről a pina, cicik, meg a dugás jut eszébe.
Orvos bemérgesedik mutat neki egy ablaktörlőt.
-Na erről mi jut az eszébe?
-Természetesen a cicik.
-Erről mégis, hogy tud a cicikre asszociálni?
-Hát úgy hogy az ablaktörlő is így csinál, mint amikor én a ciciket puszilgatom hogy cipp-cupp-cipp-cupp.....
Ott csak a bogyó lenne. Szerintem ha ő nem hozná szóba a poltikát óráról órára, akkor elő sem jönne a téma, max heti egyszer. Vagy havi egyszer.
Reciklálják. Felrobbanni úgy is jó lesz....
Mit csinálnak a maradékkal?
Van másik
Már kész a következő.
Beszlhetsz motorrol,es ahjoz kapcsolodo mindenrol,meg a fostaliga renyorol,fenykepeszetrol,felolem filmekrol is.
Na de nem várhatunk egész nap Pipire! Mi lesz velünk így?
Ezt a két témát ignorálni kéne és tök.fasza minden. Amig pipi elö nem kerül és telefossa az oldalt agymenéssekkel
Nem.
Ez is.
Ha az előbbi HSZ-emet nem fogtad fel......................na az nem az én hibám.
Szarabbul él mint dillógeci feripotter idején.
Szóba került Mordor fővárosa, Nyíregyháza. AZ meg egy (másik) nyíregyházi hír volt. Ennyi.... Nem sok kombinatív készséggel rendelkezel....
Há ezaz,fasz kivan már hogy kibaszott giros hirdetésre is egy stadionosindexes cikket linkel.
De még csak az se kell,jön magától.
Inkább lenne kúrós, mint kóros.
Az a baj hogy te vérkomolyan tolod a propagandát,és mélységesen hiszed hogy csak neked van igazad.
A fanatikus hívőket kéne máglyára tenni.
Olvass pici számokadatokat.
Miért nem csináltok már egy politikai topic-ot?
Ott adhatnátok egymásnak orrba szájba.
Mindenki másképp hülye: én így, a Pipi amúgy - te meg egészen.....
A Jakabot már csak a maciszemei miatt is ütni kéne.
De nekem pipi girosáról nem a leisztinger busztendere ugrik be,hanem az hogy pipi hülye.
Felfogtad a sötét liberálnáci feleddel is?
Miért, csak a Jakabot (tehát az ellenzéket) lehet fikázni?
Fasz kivan már veled,ez azért kóros.
Neked a fürdőkádról is csak ilyenek jutnak eszedbe?
Azért skandallum hogy az indexnél nem ugrik fel egy ablak hogy a túlzott fogyasztása agyzsugorodást okoz,kérdezz orvosát,gyógyszerészét.
A krumplis új klasszist nyitott a becsicskulásban.
Azt nem tudom milyen a nyíregyházi gyros, de a stadionjuk jó drága lesz: https://index.hu/sport/2021/03...