Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legyen már egy kis alkotó fantáziád!

A következő metró a Duna alatt fog épülni - hosszában!
a politika az egyetlen dolog amiben bármit megcsinálhatsz következmények nélkül
emiat vonnza a gerinctelen embereket, egy "normális" ember sosem fog abba a körbe bekerülni
Nem tudom, mit tudnának kitalálni... talán Pestre egy 5-ös metrót, a 4-essel párhuzamosan 100 méterre Elvégre az bevált, a gyurtónyány-demszki csürhe jól tudott belőle gazdagodni, máig következmény nélkül...
Vajon Bogyó feketegyőre azt az ügyet is elővenné?
Ezt '90-ben kellett volna antalljózsinak bemondania, de be volt fosva, meg játszotta a korrekt faxagyereket, hogy mi bizony mindent visszafizetünk... aztán a jónép (Bogyó is közte volt, biztos ) vissza is hozta horngyufát Elég volt nekik a kapitalizmusból 4 év, kérték vissza a jó kis langyos szocializmust
Azt tudod jakab hova zavazott akkor?
Igen, ezt már megszoktuk ettől a román hazafitól.
Jelenlegi szagértőnket hallották,20 éve nem vezetett csak ipari hulladékot,és melegszendvicset gyárt unalmában.
Ez csak azért érdekes, mert amúgy is mentesültek volna a felelősségre vonás alól, ha kiderül a közokirat hamisítás...
Rendesen menni, kanyargás közben, a jó.
Már rendszerváltáskor kellett volna, de minimum az MDF-et elszámoltatni, kiárulták és elárulták az országot az értelmiségi politikusaink anno. Aztán antalljóskának még szobrot is képesek voltak állitani. Holott lófaszt se csinált, nem hogy megindította a rendszer váltást....
Tudták nagyon jól, hogy ők is lopni fognak mint az állat. Hiába fujja bogyó a hülyeségeit.
aztán mi volna ha a pártod egyszerűen azt mondaná, hogy nem fizetünk?
Ezeket az államadósságosdikat mi már legalább 20 szorosan kifizettük kamatba.
Azt kellene csinálni mint argentína annó lehet lenne néhány turbulens év, de hát az most is van. Majd napirendre térnének felette.
Az elszámoltatásról meg annyi a véleményem ezek mind hangzatos szavak. Nem volt itt még elszámoltatva senki legfeljebb ígéretbe.
A politika csak is egyetlen dologról szól: Épp az aktuálisan hatalmon lévők tömik ki a pórnép pénzével a zsebüket Erről szólt ezelőtt is, erről szól most is és erről fog szólni ezután is
Elszámoltatás? PFFFaaa
Milyen érdekes, hogy valami ex jobbikos javasolta, hogy közokirat legyen a vagyonbevallás..... a kormánypárti képviselők mellett az ellenzék is leszavazta gyakorlatilag egyedül maradt a javaslattal
Ezt mindig elmondják, aztán valahogy sose történik semmi....már csak azért sem, mert akkor a kövi váltáskor nem hunynak szemet az ő általuk elkövetett szarháziságok felett.
Hogy aztán tizszer annyit vegyenek fel, mint ahogyan az akkoriban is trendi volt amikor regnáltak a mocskos libsi komcsik...Remélem a lhusos fazék közelébe se kerülnek, mert ugyan az nem zavar ha a renyódat beolvasztják mert kell a lóvé a zsebükbe, de az enyémbe nem nyulhatnak
Fog kelleni az a temérdek visszaszerzendő pénz a Viktor által elcseszett államadósság törlesztésére....
Nem olyan szar az. Én például a GéeSöccá' helyett simán elfogadnám. Komolyabb motor helyett (pl. egy Hornet) persze nem....
ja ez meg vezető hír
https://ezalenyeg.hu/kozugy/mo...
Bogyó most vidám napokat él meg
nem néztem végig őket
minden esetre 2-esben hozzák azt amit a tied 6-osba
Bár azt sem tudom 3 hengerhez kell e 6 fokozat
Hány gangos a lomod?
Minden esetre egyszer elkészülne a rozsdaboglyád meglepődnél, hogy mind gyorsulásban mind végsebességben többet tud annál a trómf nevezetű szarkupacnál
A videjon kb 120 lo es max valos 230 van.
Miről beszelsz?
nem Menet közben mindig leraktam a lábam ha balra kanyarodtam a bal lábam ha jobbra akkor értelemszerűen a jobbat
Csak neked gyök kettővel, mert balfék vagy Ahányszor kanyarodtál, mindig eldőltél és leamortizáltad a motort
a kanyargásban mi a jó gyök 2-vel?
egy 1000 éves lom ami sokkal többet tud zotya néhány éves kávédarálójánál
akkor nem is vagy ember