Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így igaz!!
Talán a napokban írtam 2010 óta már nem teszek x-et sehova és nem is fogok, teljesen mindegy. Csak addig a pillanatig számítunk az összes ............................................... inkább mindenki képzeletére bízom a pontok helyét.
Nálad az igazság !
Most nagyon nyomulnának.
Az a baj hogy van a sok szájalás tét nélkül amikor meg helyzet lenne nincs bátorság.Szóval a jelenlévő sportmottorons közönséget olvasva bármikor kihúzhatnának egy félév alatt a bajból és kánaán lenne annyi okosság fordul itt meg,de mikor ixelni kéne egynek a niknevét se látom.
Mikor volt kérdéses, hogy ez a való? Ugyan volt idő (1X) mikor rájuk voksoltam, de a 6. hónapban az első belső balhé után világossá vált, hogy van az alé amiért korpásodik......egyik sem job(bik) a deákné vásznánál.
zsolti65

Vona felállás ott húzta le magát mikor lepaktál bárkivel.
A minap néztem a simicska féle Hírtévét.Ott volt egy érdekes elemzés valami műsorukban.OK lesz nagyon nagyon nagy összefogás mindenkivel.
Összeülnek és kiötlik melyik ballib körzetben melyik párt erős ember nyerhet majd ezután összeülnek a jobbikkal és ugyanezt lejátszák?
Mire megegyeznek 2 választást is buknak.

Amúgy a jobbiknak tényleg az a baja,amíg keményvonalas utáljuk a cigányokat,zsídókat játszanak csak a keménymagra számíthatnak.Amint elkezdenek puhulni a keménymag elszáll de nem fognak annyit hozni középről hogy ne csöbörből-vödörbe jussanak.
Szóval maradnak nekik az ilyen Vr véle idióták.
Há most mond meg ! Még jó hogy ezt is megtudtuk hogy a belső égésű motorokban nincs robbanás , csak égés ! Hogy ezt nem tudtam na az égés !
Legalább ezekben robban az üzemanyag nem csak ég!
Ja a baba kék ott van a szeren ! Pedig az agyon vákumozott robogóban nem bíztam !
Jó volt a mai géppark bemutatód, minden indult egy pöccintésre, még az öreg baba kék is.
A baj az hogy bárki eljut odáig megrészegül a fosztogatástól , és meg is teszi mert eddig mindegyik büntetleül megtehette !
Reméljük,hogy elbukják,és az ilyen kenguru félék mennek a levesbe!
Azt mondjuk TVáremelés nélkül is el tudnám képzelni
Ha meg a TV drágul,akkor benzint lopok....
Á ilyen hidegben inkább egy szauna kályhával rohannék , persze kövek nélkül !
van...
Kombinált hűtőt!
Kerdeznem,ok,benzin-tévé........de mit lopunk ha a gazolaj megy fel...?
lúzer....
Hogy nekem eddig nem jutott eszembe TV-t lopni mikor emelik a benya árát...
a kettő több mint az egy
mehetne egyszerre a rózsaszín meg a barna
Meg hát ugye irigykedsz is....
a számoknak az az egy érdekességük van hogy mindegyiktől van nagyobb és a nagyobb mindig több
a vagyont meg számokkal lehet mérni.........

amúgy nekem ez a kétfarkú párt ami igazán bejön, legalább nyíltan tolják lehetetlent
Nem fogják elbukni... A magyar ember úgy gondolkodik,hogy "na ezek már úgyis összelopták magukat,nem lopnak többet"...
Azon kívül ki lenne esélyes,hogy legyőzze őket? A jobbik szétforgácsolta magát "felsőbb utasításra" Szóval a radikálisoknak már túl "cuki"
de az átlag embernek még mindig "fasiszta"... A maszop szavazói lassan kihalnak...meg ott van az 5%-os zsidó párt,akit mindig berugdosnak a parlamentbe... Szóval én konkrétan nem látok valami nagy radikális változásra esélyt...