Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenkinek kellemes szép estét kívánok nedves motorostársak!! Van-e valami sajtó-hír??
a sunák nem
Én nem sértődök meg ne aggódj.
Ez jó, tetszik.
Szerintem az a lényeg, hogy ne legyen benne sok elektronika vagyis régi legyen.
Honda és öheg?
s a Honda?
A FORD: Flip It Over and Read Direction
El el. Csak vicc de valahogy igy hangzik: Bring More Washington ami annyit jelent hogy a szerelo mondja hogy hozzal meg penzt.
A masik: Brake My Wallet ami talan ugy fordithato hogy Uritsd ki (vagy tord fel) a penztarcamat.
Nem sertesnek szantam!
Benne
Minden
Wacak.
Nem de gondolom elmondod!
Tudod mit jelent a BMW itt angolul?
Tulaj vagyok, még se úgy nézek ki mint a képen az emberke.
De ahogy látom megint feldobtad a témát!
Meg legalább mindenki azt vesz amit csak akar.
sokkal többet látsz benne, mint a normál tükörben
szélesebb, azt aláírom
olcsóbb, mint a gyári
az eladáskor mennyikilómétervanbennetesó?! kérdésnél dobhat a dolgon egy gyári karcmentes tükör
Na ezt a kormánytükör kórságot nem értem,széles lesz a gép nem fér ki a kiskapun,cserébe szart se lát benne az ember és még fizet is pluszba az ajándék gyári helyett.
Innen nézve nem rossz, de majd meglátjuk.
Na ilyet rendeltünk. Oszt ha nem lesz jó akkor legalább sz@r. De nekem begyön!
Dobtárassal....!
Ne igyál ha nem bírod !?
Amikor elkezdtem fúteni megnéztem a likat, nem azt hanem a másikat és szépen láttam az eget! Ennek ellenére lehet, hogy egyszerre esett valami nagyobb mennyiségű anyag oda ahová nem kellett volna! . Próbáltam alulról felülről (elölről, hátulról! ) de egyre keményebb lett. Kénytelen voltam oldaltól a dugó helyét bemérve kivettem két féltéglát és lassanként a csavarhúzóval lepiszkáltam . Még a kéménytisztítót is meghuzkodtam az egész kéményben. És most újra olyan a huzat mint az ivóban a Lajosnak!
Már a kész fészket vitték be előregyártott elemekből... Neten rendelték meg...
ez trükkös, bemennek a méhek elkezdenek építkezni, aztán ha épp nem életképes a banda ott marad némi viasz építmény
aztán ősszel elkezd tüzelni az ember és olvadozik ide-oda keveredik a korommal meg hasonló
aztán amikor bevadulnak a mínuszok fokozottabban tüzel a nép és akár össze is állhat a cucc benne mit a használt bugyiban
a szomszéd alu gázkéményébe valami madár fészkelt bele, szinte hihetetlen hogy a sima csőbe hogy trükközte bele az ágakat hogy nem esett le
Baszki nem jól írtam
A pufalykásokat hadiluk. Csatakanca.