Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem meg élveznénk...
Unalmamban meghalnék egy japánon....
Á... akkor is annak veszik. Én is azt mondom csak a jaPPán!
Jó lenne összehozni egy olasz motoros közösséget. Nem a japósok meg egyebesekkel szembeni dacos gócként, hanem csak úgy...
Megtisztelsz!
Nyáron nem kizárt hogy egy jó progin ráülhessél...de csak felügyelet mellett!
Brutále a "piroska" szívesen finganék az ülésére!
Persze mert legalább addig sincs Bolognából konkurrencia...
Jó ez így ahogy van.
Szerintem nem. Részükről alábbhagyott a kezdeti lelkesedés. Mikor átalakult az oldal, naponta jelentkeztek, reagáltak véleményekre ötletekre, de jó ideje nem látni tőlük beírást sehol (kivétel a címlapon).
Szeretnék létrehozni a Moto Morini topicot, nélkülük lehet?
Sehol, nem reagálnak semmire. Próbálkoztam már én, de feladtam.
Tudja valaki, hogy az oldal szerkesztője hol érhető el? Az email-ekre nem válaszol, pedig már 2-őt küldtem neki....
Mondj egy címet, szülinapodra kűldök neked kavintont, hátha attól majd kicsit okosabb leszel
Fehér bot nélkül ki ne menj az utcára az istenért se ! Mi lenne velünk nélküled ?! Nem kell hogy válaszolj !
Én még mindig azt látom hogy az elmúlt évekhez képest a jelenlegi kormány a legjobb.
Na,akkor most Te gyarapítod otthon a kasszát,vagy a kormányod jóvoltából vagy tehetősebb? Döntsd már el,Te kis realista.
Ez így igaz!!
En realista vagyok,es sajat magamban hiszek,ha nyerek en voltam ha nem az az en hibam,masra kenni azokat csak az ilyen vesztes nagyhangu balfaszok szoktak mint te.
Te is nagyon jól helytállnál köztük!De hát, ilyen egy ízig vérig fityeszes!
Tegyel erte,amilyen jokepessegu vagy ashatnal godroket,amig szabadlabon lennél..
Zoltán,én nem szimpatizálok egyik pióca párttal sem,csak szívesen látnám rács mögött,vagy inkább a föld alatt a jelenlegi kormány tagjait!
Így van Józsi. Már én sem akarok meggyőzni senkit semmiről elég régóta.
Áh nem kell sok duma.

A gonosz győzelméhez - Csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak..
Írni akartam egy mondatot Neked , de inkább nem teszem! Azt teszel amit akarsz!