Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha bejön a terv a halászatra akkor no problem,de mivel még sem a motor sem a konkrét ár nincs így tudja fene.
Azé a cbr megmarad ha minden kötél szakad.
Na kérlek legyen szerencséd mindegyikkel. És tartsd meg az aprót Te mocskos állat!
Szezonban CBR,pénz halászás majd nyáron tesztvezetés,ősz-tél folyamán pénzhalászat eredményei függvényében új jármű.Ez a terv.
Igaz én sem vagyok "párszázas ajánlat" de mért is ne...
inkább arról regéljél, hogy milyen tervek vannak idénre: CBR? Új bugyogós?
Elméleti síkon.
benne voltál?:D
Ehh,megint kiestem a kosárból.
Majd tavasszal!
Nem, ezért írtam úgy, ahogy:)
A nemnormális mé nem jó?
Ez olyan kérdés volt mint a "mikor lesz már tavasz?"
Bemutatták már az új motorodat ?
egy normális motoros ismerettségi kört kellene összehozni...:)
Vagy a Vili.
Levivel semmiben nem értünk egyet,csak egyben.
VR komám olyan vagy mint a Familia KFT-ben a Kövér Hajnalka.
Gondolom már túrázni is voltak...felcsúton!
Nézzétek a Digi Life-ot irigykedjünk !
Alapvetően az Antaléknak kellett volna az összes állampárti balfaszt deportálni mondjuk kamcsatkára mert amit csináltak 40 évig az felháborító.
De nem tették mert be voltak szarva a 40e munkásőrtől,pedig nem kellett volna.Tehát elég szarul indultunk.
Majd mikor a béka segge alól estünk akkorát a váltáskor visszasírták az állampártot és lett a pufajkás.
Na nekik a 4 év Antal alqatt megalapozott kánaán jött el,volt itt olajszőkítéstől a fegyverekig minden,lehetett halászni a zavarosban mert még az is áfázott akinek csak egy gatyája volt.
No 98-tól indult el a szekér,volt olyan hogy sima vevő megpakolt raktárról egy 7,5 tonnás tehert és kifizette,simán.Még mindig emlékszem egy fiatal rendes srácra ő mondta,ha nem lett volna otthonteremtési akkor sose lett volna neki háza.Szal érzésre jó volt,kiafene törődött azzal ki van fenn?
Utána jöt megyó és Feri............hár ennyi töketlenkedést én még nem láttam,az autópályától az áfa e majd visszáig,a legviccesebb hogy komplett kormányhivatalt csináltak arra hogy az előzőek lopnak majd kiderítik.Rögtön mondom mindegyik lop vagy csak tolja a körét mert az ember nem a másikét tolja,ez evidens,az bosszant viszont hogy a megyó-feri féle kompánia annyira dilettáns volt hogy még találni sem talált egyet sem,bezzeg ők mindent elcsesztek,ez hiba.Az is hogy még a nyugatot is meglepte mennyire szervilisek voltak velük szemben.
Ez mégnagyobb hiba.Utána kiborult a bili a hitelbotrányban és feriék szaladgáltak mint a fejetlen csirke mert idióták gyülekezete.
Na szóval választást nyerni mindig 3x könnyebb mint nekiállni és tenni a dolgokat.És a sok rossz közül még a mostani az elfogadhatóbb.
Ha nem az is jó csak mond kit?
Szerintem aki jol csinalja a dolgait annak mindegy hogy melyik ul ott... aki meg rosszul csinalja annak is teljesen mindegy
Akkor már majdnem hawerek.
Legalább egy valami közös benned meg Zoliban De azért mosd ki a csipát a szemeidbőll,mert rontja a tisztánlátást!
Szevasz Józsi! Szépen tudok ám mosolyogni mondhatnám, hogy megnyerő.
Megint ez a fékevesztett élvezetek hajszolása ! Csak aztán vigyázz nehogy az asszony megtudja!