Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Maraggyotthon.....csak le tudja vágni az asszony a hajad.
Bogyót nem tudod meggyőzni akkor se ha minden halotthoz odarángatod és megszámolja
Ő egyszerüen mindenben a rosszat látja,megsavanyodott rettegő ami meg is látszik az egészségi állapotán, bár a cigi nem számit bele semmibe
heti adatokat nézd, nem mondom hogy nem több az átlagtól, de egy influenzás időszaktól nincs több
kivételt képez a december, annyi halott az elmút 5 évben nem volt, és nem volt pánikkeltés mint márciusban amikor kevesebb volt a decemberitől
Én ezt találtam, és ugye ebben a 2021 még nincs benne - határozott növekedés az előző évhez képest:
https://www.ksh.hu/docs/hun/xs...
Photoshopban bármit. Először is kérném ezeknek az adatoknak a forrásmegjelölését, de nagyon konkrétan.
azért ezt nehezen lehet meghamisítani.......
Max az argus fogysztasrol tudsz.
...meg amit a telexindex
Én csak annak a statisztikának hiszek, amit magam hamisítok.
Vedd ki a sajatod te.
bogyóbogyóbogyó
vélemény nyilvánítást kérek:
Ha te tulelted,masnak is sikerulhet.
Pedig a kivehető műfogsor legnagyobb előnye, hogy akármikor kiveheted, vissza rakhatod.
Ha ügyi vagy, akkor még a saját füledet is tudod vele harapdálni.
felesleges a szokások rabjának lenni
délutáni hír fele ezeknek már meghalt A másik fele lélegeztetőn úgy, hogy az ellenzék kormányoz
ez nem csak a foganzásgátlós nőket nyírja ki? alapból a tabletta hajlamosít a vérrögképződésre
de a picsáknak az a fontos hogy tudjanak dugni ezerrel nem érdeklik őket az apró betűk
Te normális vagy? Fodrásszal közvetlen a kontakt ott bizergéli a hajadat Simán benyelheted a vírust Én azt hittem te komolyan gondolod amiket írsz, közben felelőtlenül fodrászhoz járogatsz? Nem mindegy az ágy alatt, hogy mekkora a hajad? Igazán megvárhatnád a vírus végét minek kockáztatod az életed?
Ennyi erővel vehetnél egy 6 lövetű forgótársa pisztolyt is. Rakj bele 3 golyót forgasd meg a tárat tartsd a csövet a homlokodhoz azt húzd meg az elsütőbillentyűt
az sem veszélyesebb játék mint ilyen időkben fodrászhoz járni
Megszogtam hogy ott van.
Más: szerintetek Cipruson 2 héten belül teljesen új kormányt kell alakítani?

https://index.hu/kulfold/2021/...
Én már nem nagyon akarok "hegeszteni". Fárasztó na!
Minek neked fog?
Most voltam,ma meg megyek fogorvoshoz,korhazba.
Két hetente járok a migrans borbelyhoz