Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgy ami 100ah linkeltem a legjob árban van a típusazonosok között, és ezek nem hoki indító akkuk amik 3 évíg bírják és elporlad a lemez benne
munka akku szerintem bírja addig mint a lítium, aztán ha meghal lehet önteni belőle ólomkatonát
Mindig röhögök, amikor a magadfajták itt paráznak hogy robbanásveszélyes a lítium akku, mert van róla YT videó, meg mondta a józsi aki hallotta a kocsmában ezért ért hozzá...
Namost azt nem tudja a sok okos, hogy a 12V-os ólom akkukat LiFePO4 összetételű akkuval váltják ki, mert ennek a feszültség határai egyeznek meg az ólomakkuéval.
Mellesleg meg ez kifejezetten nem hajlamos kigyulladni.
Persze a LiMnCo összetételű akku lenne benne, sem gyulladna ki naponta. Ahogy Nissan Leaf kigyulladás is 2 darab volt Magyarországon. Ebből az egyiknél az ÓLOMAKKU GYULLADT KI, a másiknál az utólag csomagtartóba rakott házi hatótávnövelő akkucsomag, amiről hiányzott az akku managment.
Ja meg remélem a mobiltelefonodon is parázol, mert azok is a robbanásképes lítium akkuból készültek

Utcára persze értelmetlen a súlymegtakarítás miatt, viszont ami miatt mégis érdemes, mert töredéke probléma sincs egy lítium akkuval, mint egy ólom akkuval.
Nagy hidegben csökken ugyan a teljesítménye, de jellemzően akkor úgy sem motorozunk, így ez nem olyan nagy probléma.

Másik. Zolinak a robbanásképes akkuból van csomagja, ráadásul házilag tákolt az egész, szóval remélem felveszi
Azt a motornak véletlenül sem nevezhető szarkupacot nyugodtan otthon hagyhatod azt lesz egy csomó helyed
Ha elmegyek pecázni én is inkább a botokat hagyom otthon szívesebben mint az alkoholt
azt hittem valami tik-tok videó de hát ezt ez a forintos cigány énekli a putrija kellős közepén egyébként egész jó Néztem van több vidije is rég befutott sztár lehetne
Olyan hangja van mint a mai f1-es autóknak.
A renyonak tenyleg. Tuti nem ilyen.
Ez a vilag legjobb motorhangja.

http://youtu.be/8zLOQm_1T50
Aha. A háromhengeres motoroknak elég szar hangja van, de ezt te is tudod...
Az a varrogep?
Ahelyett hogy fogyna a zsírdisznaja.....
2,5kg mínusz?ja,biztos sokat számít.
Dehogy!
Az enyém hörögve harapja a benzin-levegőt, nem pedig vinnyog mint a trolibusz.
Nem, de szerintem mind egykutya.
Bocs, azt hittem, hogy a fidesz-színű rettenetről van szó.
A zoe-ban?
Nagyon érvelnek hogy motorba milyen jó mert a ~4kg hagyományos helyett csak 1,5kg a litium... aztán amikor linkelek egy videót hogy milyen szépen füstöl lángol, én vagyok a hülye hogy egy nagyobb reggeli szarás súlya miatt kockaztatom, hogy kigyulladjon a motorom.
Persze ami szériában azzal jön az más tészta.
Abba ólom akku van, de jó nagy és drága a start/stop miatt.
Csak a szar renyokban.
Jaja, simán kigyullad. Sajnos nem egyszerű eloltani.
Lítium akku olcsóbb mert 10* annyi az élettartama, nem kényes, nem robban fel, nem mar szét semmit.
Eleve a 8 nrgyzetmererbol lejon 4 a garazs miatt az agy alatt,es ott van a zuhany,konyhapult a ket ules asztal.meg egy szekreny.
ha sok a cucc nagyobb kocsi kell

amúgy csak az első túrán lesz sok cucc, utána mindig kevesebb
nekem az első motoros túrán kb 2x annyi cuccot vittem mint a 5. után, és még ott se használtam mindig mindent
Igyis kurvasok cucc amit be kell zsufolni.
hátizsákban akarod vinni?
ha nem akkor nem mindegy az a +40 kiló?
nem robban fel, nem kényes, olcsó(bb)
Nagy dög.
Litium kisebb suly.