Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tőlem jöhet a teljes zárás, 4 hónapot megint kibírok hajvágás nélkül.
Látod? Már fodrászhoz is megy
Maraggyá' má'! Most értem haza a fodrásztól (karácsony előtt voltam utoljára, szóval rám fért... ) Majd ezután fogok vissza mászni az asztal alá.
Bogyót is ki kéne húzni................az asztal alól végre.
Mondjuk aktuális.... csak finomabban csinálják.... kihúzzák a statisztikából
Ez qrvarégi - valamelyik nyugatifényes cimbidtől csak ennyi tellett?
Aki ott él mind pesti.
Megnéztem az oldalát. Neked mi nem tetszik? pedig egész szépen felújítottam, jól néz ki. Na jó, nem az egészet én csináltam, de sok pénzem adtam bele
Nem vagyok pesti mert nem itt születtem, nem migraltam ide, nem vagyok bejelentve csak úgy vagyok
Nem vgy pesti,mer nem vagy bejelentve,de nem vidéken vagy,ergo oda sündörögtél.
Nagyszerű ötlet.... egyik sem vagyok....
A válasz: igen
Viszont csak akkor kell bele benzint tölteni, ha nem akarsz többet menni vele
Legalább tudná valamire használni a qrva sok budipapirt
Biztos örülnek majd a legfelső lakók és általában a lakóközösség (közös költség), hogy a sutyerák miatt újra lehet gondolni a tető vízzárását...

https://index.hu/nagykep/2021/...
Haver volt itt, azt mondta ennyi pénzért ilyen szar ellátást még nem kapott
a lóval kurva sok gond van ám
annyit eszik mint egy ló és annyit szarik is mint egy ló
Sőt neked auto sem kell, mehetnel lovaskocsival is
4t trabival miért?
ezt a bogyónak csináltam, csak hogy észrevegye már végre milyen átbaszós a média(is)
szerintem nincs 10db működőképes az örszágban , én már évek óta nem láttam egyet sem 4t trabantot sokkal többet látni, bár abból sincs sok
semmi köze az államnak ehhez
azt gyártanak amit megvesznek, és a nép idióta mert szinte mindig erőn felül vásárol
nézd csak meg magad, ha nincs a kocsiva sávtartó meg lófasz tudja mi akkor is el tudnál meni vele sörért a falu végi boltba heti 1x
de neked kellett az extra, még a "fapadba" is
persze te nem a régi kocsit cserélted le egy típusazonos újra de sok ilyen van ám, aztán azokat elvakítanak ilyenekkel(is) nagy kerék nagy navi, nagy lóerő, nagy kiskocsi szöveggel
aztán amikor a nagy szerviz díj is beesik bánatosak, de azt persze senkinek sem árulják el, hogy majdnem sírtak amikor a számlát megnézték