Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a tipikus ha volt pénz majomra... 8millás motor aztán a ruhán spórolsz
egy ismerősnek van ilyen
használtan vette de nagyon újszerű állapotban
lehet vagy 10 éves és hibátlan még a patakátkelés során se ázik be
teljesen más
a cross úgy a jó hogy ha felveszed olyan mint a satu, de még nem dagad be a lábad tőle
a túra ( endúró) csizma meg kényelmes, vízálló, de azért jobban véd mint a buzis koptatós utcai csizmák
Nekem hosszú kellene.
De amiket próbáltam, egyikbe se tudta a bőrnadrág szárát belehúzni.
tökéletes,rövid szárú, így nem bassza a vádlimat.... kényelmes, vízálló stb.... féltávnál kapott egy talpalást, mert elkopott...
Hogy lehetsz ilyen proli?
Nekem is kellene már venni valamit, mert a mostani kezd viseletes lenni.
De a vádlim vastagsága gondotot okoz a választásban.
A Plus-t még nem néztem.
Mi a tapasztalatod a szára méretéről?
milyen burzsuj motorosok vannak itt én meg plus raptor csizmával járok..... 25,9e ft volt most jött meg az új, mert a régit legyalultam már teljesen 5 szezon alatt....
Szinte ugyanaz a kettő
Vízálló, tartós.
https://m.louis.at/artikel/fas... ilyett vettem megfelelő flaszterre nekem. Kényelmes nem rohad bele a lúdtalpam igaz nem is kényes ilyesmire. Nem vízálló de esőbe nem is gurulok, ha nem muszáj.
170 egy szaros csizma? Valahol nagyon lemaradtam az árak követésében - vagy nem vagyok teljesen hülye... A lányom 60 ezres Martens-ét drágállottam...
cross csizma van neki
inkább endúrós csizmát akar venni
Utcai kellene neki ? Próbálta az smx-6ot? Ktm-esben 35000volt azthiszem, igaz nem vízálló. Ha terepes kell akkor meg a tech10 125-ért
Mert a 70-80 már rég le van oltva mind. Már aki regisztrált, de az öregek többsége igen.
gyerek akar venni
felpróbált párat de ez volt egyedül ami nagyon kényelmes vokt plusz a szára lazán elfér a nadrág alatt
én ha vennék csak ilyet vennék: https://www.bazismotor.hu/term...
de ennyit nem akar érte adni
mondjuk utcára nincs is sok értelme
Nem olyan gagyi de nem is egy alpi minőség. Haveromnak forma enduro csizmája van, este a szálláson a csizma nem jöhet be az ajtón de a gyerek is csak ha lábat mosott. Azt mondja nem tud mit csinálni, belebüdösödik.
Neked vagy a fiadnak kell ?
a forma nevű csizma mennyire lehet tartós?
elég gagyinak tűnik legalábbis a neve
az ára nem kevés 70 ezer
5 forintosnyi golyó lazán belefér a mosogatógépbe
A többi ilyen sót nem ismerem.
Bosch mosogatógép sótartalmának a nyílása sokkal nagyobb, simán belefér a BWT só.
A BWT só kb akkora, mint egy öt forintos.
Simán meg tudod pakolni vele.
Tökéletes.
Nem. Elég nagy méretekkel rendelkezik, nem.fér bele a tartályba.
ez a mosogatógépbe is jó só?
mostanában nem kapok rendes sót a gépbe mindegyik túl van illatosítva
Ne válogass. Mindegyik egyformán hatásos és biztonságos.
Amugyis maragyotthon.....