Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt tudtuk ezt élő riportban bevallotta a főni be is linkeltem vagy 2-3 hete
itt is azt írják, hogy nem szeretik már vityát annyira
De ez érthető. Amíg ment a jólét 2015-2019 addig nem érdekelte az embereket hogy lopta ki vitya aszemünket Nekünk is jó legyen jó a miniszterelnök úrnak is nem sajnáljuk az éves 1000 mrd-os átjátszásokat Aztán beütött a szar mindenki elcsórósodik, szüksége van az embereknek minden petákra ezek meg ugyanúgy 2 kézzel rabolják tovább az országot Ilyenkor már szemet szúr, mert nem a jólétből nézik ezt az emberek hanem a csóróságból. Mivel 1 év alatt esélytelen, hogy visszarázná magát a gazdaság ezért nagy valószínűséggel kudarc lesz a fidesznek a választás Bebukják az országot mint budapestet
Ekkor jövök én a képbe. A leg véresszájú kommunista bogyó oldalán berobbanunk ide királyi palástba azt kitakarítjuk innen a szemetet
https://ezalenyeg.hu/erdekes/n...
Röffre nem indulhat. Ha röff van akkor már elindult.
hát nem tudom bogyesz Én már nagyon várom, padovanodként hogy átvegyük itt a hatalmat azt rendet tegyünk
1 év azt viktor meg a lopos bandája megy a böribe majd mi kijelöljük az új irányvonalat
A fájerfoxal megnyitja a kommenteket, lenyitja a párbeszéd panelt, értékes hozzászólásomat is leírhatom de nem oszthatom meg a széles nagyérdemű közönséggel mert nem engedi elküldeni Pedig mind a 65 kommentre reagáltam volna délelőtt Így mehetek a gyereknek medencét venni kecsóra
Az Üzenőfalat leszámítva az egész Sportmotorról ki vagy tiltva?
A krómmal meg tudom nyitni, a hozzászólásokat de nem nyitja le a párbeszédpanelt
Picsám beszarik
Az explólerrel eddig jutok( meg sem tudom nyitni a hozzászólásokat)
Az nagyban befolyásolja a tartalmat, ha elovasod
jön az ekszplóler
na krómmal még ennyit sem csinál le sem nyitja a válaszpanelt
rájöttem közben végig olvastam
De miért nem tudok hozzászólni? Rányomok a küldés gombra aszt nem csinál semmit megprbálom krommal
Pipi éttermiségi.
Mosogat,mert a muciologus szak nem fizet.
Alul a hozzászólásoknál, te értelmiségi....
nekem ez csak egy cikket dob be melyik fórumba vannak a foltjaim?
köszi átnézek kellenek a foltok
azt írta,hogy máj 15-ig Bocsi én ezeknél a cikkeknél csak a címig jutok tovább nem olvasom
https://www.sportmotor.hu/maga...
nézz átt ide, Pipi, van ott 3 hozzád hasonló oltásellenes idióta biztos jól megértitek majd egymást
Majus 15. Ig nem megyek olaszba.
Te Nógrádba mégy, munkásszállóra. Bár oda sem fognak beengedni "veszettségi igazolvány" nélkül....
https://foldjaro.hu/dontott-ol...
Na nekem ez jó hír Én nem oltatam semmivel tehát én mehetek bármikor olaszba
enyém dízel mindig pöc-röfre indul akármilyen régi benne a gázolaj
nekem a 88 as ténéré több hónapos állás után is 2-3 főtengely fordulatra indult
egy hengeres lévén nem is igen tudott volna kevesebb fordulat alatt
a titka annyi volt hogy mindig kijárattam a karbiból a benzint és friss (tankban lévő néha fél éves )cuccal indult
a ktm nem ennyire finnyás az csak akkor nem indult elsőre amikor fél évet rohadt bene a benzin 2-3 hónapot simán bír
Enyémek röff-pöcc...