Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig valamiben muszáj hinni: https://index.hu/belfold/2021/...
Biztos benne.Hinni nem szokott.
az a bajom, hogy még általános suliban foci közben egyszer izomból seggbe rúgtak és eltört a farok csontom, ferdén forrt vissza
aztán ülhetek én bárhogy ha nem elég széles akkor nyomja a csontot és az fáj
pluisz amióta ilyen dagadt vagyok még jobban nyomja, de amikor 110 voltam akkor is egy 3 napos túra után hetekig fájt a seggem
formailag valami ilyesmi kellene: https://www.kepesmotor.hu/mala...
ami hosszú robogó avval szar kanyarogni
Ha amúgy a testhelyzet jó, akkor próbálj meg egy kényelmesebb ülést csináltatni rá.
mostanában ott nyomulunk, csak az lc4 nem seggbarát, nekem egy fél napos menet után egy hétig fáj a seggem
mikor lehetek már a szolgálód? időben el akarom kezdeni a hatalomhoz való ciromkodást
Várom már a pillanatot amikor átveszük itt az uralmat
Nagy genyó lehet, aki azt hiszi magáról hogy egy új tükörtől majd megtanul motorozni.... ...Szegény Zoli!
ha ismernéd a főnökét nem viccelődnél ilyennel bogyó
Egy igazi idióta sóher ge.i hajcsár zotya főnöke. Én a helyébe biztos lépnék valami rendes helyre melózni ahol legalább pénzt is keres mondjuk teszkóba árufeltőltőnek
286-os az
szerintem még a 95-ös mozaik
Nézegetem a yamaha x-max 250-eket.
Amúgy szerezz futót a fastra mögé a két labncnak.
De közúton mit kezdtek ti?
hagyjad mán a kövér az sem tuggya mi az a szkrínsút Csak kötözködni akar iikszeld ki a francba ne keljen már várnom rá egy évet mire bogyó főnök lesz
Hat,akkor maradok a szürkénél,nem vagyok ványadt,és az is inkább deréktájon van.
én valami robogót akarok venni, ami nagy kerekű de nem nagy testű és 200+ ccm hogy elbírjon, és kurva kényelmes legyen az ülése
ez a mostani 50es is fasza de nem merek menni vele olyan utakon ahol sok a forgalom mert a gecik mindig leszorítanak
gyerek el akar menni horvátországba tekeregni, oda kell valami fasza robogó
Be lehet még szállni? 2000 juróé megveszem az egész szigetet nektek meg adok el telket 10 ezer juróért
Az az egyik gyengepontja......nem az igazi valóban, de nem is borzasztó.a ványadtakra gondolhattak hogy leérjen a lábuk.......
albérlőnek nem újítunk A legócskább legsilányabbat de azért legyen új. 2 éve beleszaladtam abba, hogy rávertem 5,5 millert egy lakásra pont ugyan annyiért tudom kiadni mint amire nem költöttem csak felet Tanulok
Haver tavaly megszivta.......ausztriai tura előtt az uj garis bmw kormányzára nem nyílt ki......ttéler, szakszervíz, túra neki elmaradt
pedig úgy néz ki 1 óra múlva megint gyarapodok 2-vel
Amúgy ez a süllyesztett lonyereg nem túl bizalomgerjesztő.
Az nem lehet,soseakadel.
Muszáj mert akkor az elakadásjelzővel mit kezdenének?
Ne bántsd, ez a korral jár!

Ha egy motoros megöregszik, akkor Harley-ra, BMW-re, vagy Babettára ül át....