Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy darabig lehet össze lesz zavarodva a régi és új motor, az privát üzentek még a régi alatt fut, kis türelmet kérünk ezzel kapcsolatban. De köszi, hogy szóltál!
SPORTMOTOR - ha már itt vagy néha
A bejövő privát üziket már nem jelzi? (Chrome Verzió: 90.0.4430.93 (Hivatalos verzió) (64 bites)
Ez levett hanggal jobb
Azért ha közöttük lehetnél, csak elhallgatnád valahogy nagy duzzogva.
A zene az szerintem szörnyű....
A zene nem rossz, de nekem a picsák jobban tetszettek! Hogy szívták az üveget.
Hideg.
akkor egy színvonalas kis könnyed zenével kezdjük a hétvégi bulit
http://youtu.be/4jPzQiKCYm4
Rájöttek a vevők, hogy át lettek baszva és vissza kell venned
Valóban….. a két japo tejfeles dobozt ki kell dobni
Akkor Budán - a kutyavásártér mellett?
Majdnem.
De hová ingázol? Csak a boltod van Gödöllőn, és te Pesten laksz?
Ingázzak,fasz kíván a hibajavitoval,elvileg kiirtottam.
Amerre járnak ez nem okozna gondot,az hogy gyenge sem.Inkabb hogy a franc akár 4-500 ezret kiadni hogy ingatlan,a lom hondat kéne értékesíteni előbb.
a makaguti 16" kereke jó ezeken a fos magyar utakon, sajna elég gyenge, mindekettő
kíváncsi leszek arra amikor az általad várt gyurcsótányék elkezdenek itt agyatlanul ámokfutni mekkora lesz a sírás
2x4 év bohóckodás után önként leszopnál minden fidesz vezetőt csak jöjjenek már vissza
Nekem azért jobban mint a másik.
165kiló? nekem az lc4 nincs ennyi

nekem valahogy nem jön be a yamaha forma
Amugy meg a te általad várva vártjólétből kösz nem kérek....meg még jópáran.
Már attól jobb lesz a kedvem hogy te kussban fortyogva fogod enni a szart két kanállal klarikatól.
Egyik.se fog megvalósulni......jobb ha már most disszidálsz észak koreába. Ott egyik sincs.....
Pedig én HISZEK abban, hogy jövőre megszabadulhatunk nem csak a koronavírustól, hanem Orbán Viktortól is. Jobbá fog válni az életünk - meg a Te sivár életed is.
Neked mint hithű ateista Dk nyuggerkommandó törzsőrmesternek a liberálnáci szakaszból?
Kizárt.
Hat,kanyarogni lófasz mindel,arra van motorom,ingázáskor kiváltani az asztmát,jol jönne pakolóhely bevásárláshoz.
Lábzsákkal kitolnám a használós időt télre is.
Az asztma 16 éves,ha kész a lom rozsdabogja cuccolni se kell annyira.
De csak lamentálás.
https://totalbike.hu/tesztek/yamahaxmax25/