Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd írd le, hogy pöccre indult vagy röffre!
Remélem a tényeket írod, és jó hírrel szolgálsz?!
Hívhatod bárminek.
Süt a nap menyetek motorozni. Remélem a bmw beindul pöccre, különben felgyújtom
Tudod, hogy mindegy.
Nem hír volt, tenymegallapitas…..
Ezért nem fog rajtad se, ezek szerint a vírus?
Hopp mik ki nem derülnek?
valami malomféle volt nem dől össze az életbe se mehet rá a kőpor de alulról szigeteletlenek azt előtte meg kell oldani
én 100 körül már erősen félek az aszfalton
a murva meg a szántás tiszta sor ekkora tempónál, ott tudja az ember mire számíthat
de az aszfalt veszélyes
a hellának volt anno ilyesmi távfényszórója is
110w izzó volt benne kibaszott jó fénye volt 2-3 km távra elvilágított olyan jó volt a fókusz
90-es évek legvégén velenceitónál nyaraltunk a mostani asszonnyal épp fellépett csárli hát megnéztük jobb dolgunk híján Az első 5 percben levágtam,hogy miért állványos mikrofonja van Basszátok meg az egész koncert idején abba kapaszkodott Eleve késett egy fél órát de olyan hó csonton volt, hogy a rögzített mikrofon állványhoz is úgy kísérték oda a rendezők Szerintem a vírus nem fog ki rajta az ilyen gazdatestet messziről kerüli, nem hinném, hogy ő vinné az oltáskampányt
meg a bólogatós kutyát se felejtsétek el
Meg tudnák még egy csomó dolgot ajánlani bár szerintem nekem nem is kell ezeket nálam nélkül is megveszi a darutervező
Ja a ködlámpák hellák legyenek ám A koppány kipufogót se felejtsd el
Valóban nem megszokott hogy ne így indulna,ezért is nem hírérték hogy pöc-röff-re indul.
mi a hóldkórós faxomat akarsz még főni annyi kínai szarral telebaxod már azt az autót tényleg csak a bólogatós kutyák fognak belőle hiányozni Van egy ismerősörm, 4-5 éve vett újonnan egy ilyen opel suv-ot. nem tudom mi a neve hirtelen mert én biztos nem vettem volna meg pláne újonnan Aztán pont ugyan azt csinálta mint te telebaxta mindenféle semmire való sallanggal még a turbót is átfúrták, hogy bevezessenek valami turbónyomás órát a fülkébe mert neki azt tudni kell
Ez az autó olyan most ha beülsz úgy néz ki mint egy amerikai kamion amit 1 ember vezet már 10 éve Nem látod a gyári cuccokat a sok semmire kellő kütyütől A oszlopra felszerelve vagy 3 féle óra zenél dudál világít benne minden led sorok meg amit el tudsz képzelni olyan az ótó mint egy agyondíszített karácsonyfa Zenél, villog, dudál beszél miután beültél azt elfordítottad a kulcsot gyújtásra vagy két percig el sem lehet vele indulni, amíg minden csendbe nem marad meg minden fény ki nem alszik
Te miket találsz még ki Alufelni, szélterelő, meg meg se birtam még jegyezni mi a küszöbvédő is legalább annyira kell mint szar a zsebbe
pedig minden este issza a sört
Da.
Ja panyimaju.
Ertelmezhetetlen ez a 100 as sebesseg.
Csak ajánlani tudom,nagyon megy .Ha jöttek a seggembe ,egy kis gáz és már ott sem voltam.De mint mondtam nem hajszoltam ,de a 100-120 simán megy neki.
miről beszélsz a lányokat figyeld a zenének meg a színvonalnak ehhez semmi köze Ha olyat akarsz nézz presszer picit
Letojom egyiket sem használom.
Lehet…. Csak nem szabad
Arra nem is lehet inni
Autónál ez gps antenna, nem rádió
gyerek basztat hogy menjünk ide oda motorozni
aztán úton ha nem tudsz menni 100-al akkor letúrnak a gecibe
erdély horvát stb a cél
Persze, hogy nem… annál nem megszokott….
fogalmam nincs, lehet azért mert öreg
ilyen 70+ éves