Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legegyszerűbben? Megvárod a nyarat.
Vegyestüzelésű kazán.
Pedig ez elég jó.
Ha van hőszigetelős medence takaród éjszakára, akkor egy ilyen kollektorral pár nap alatt felmelegszik. Nyáron enélkül is, inkább az lesz a bajod hogy hogyan hűtsed le mert pisi meleg lesz.
gondolkoztam ilyenbe is, de sehol nem írja, hogy ez mekkora teljesítmény mennyi vízzel bírkózik meg ránézésre felejtősnek tűnik
ilyeneket nézegettem, aztán megnéztem a tubon, hogy hogy működik azt hittem elburkolt fűtőszál amit a medence aljába kell helyezni, de hát ez csak egy hitvány műanyag nap melegítéses kollektor amit rá kell kötni a keringetőre, nem látom ebben a megoldás kulcsát
nem tudom hogy bírod elviselni a 3 hengeresek grotex hangját
más: bár nem biztos,hogy megérdemelte, de kapott a gyerek egy kerti medencét
3,5 köbméter víz mén bele kérdés: mivel lehet ennyi vizet viszonylag gyorsan és olcsón felmelegíteni mondjuk 24-26 fokra
37000 ft-os medencéhez ilyeneket ne linkeljetek légyszi
Motorosokkal van pont a legkevesebb baj.
Dehogynem.
ott brümmögnek fel alá a g.ci motorosok
És...szerinted ettől változik valami?Leírhatod ezt naponta százszor is,semmivel nem lesz másabb a dolog.Tehát értelmetlen.
szerintem gínesz rekordot döntöttek
még csak az se
Kivanok neki minnel tobb pesti nyaralot.
Azok jo fejek. Minnel tobben minnel tobb idot toltsenek korulotte.
Még így is belegabalyodott a hülyeségébe.
Ez így még mindig humánusabb.Szegény patkányokat,kutyákat,egereket soha senki nem kérdezi meg hogy alávetik e magukat a gyógyszer tesztnek,így meg van egy csomó ember aki önként jelentkezik a kísérletre.
Szimpatikus egy fazon.
Én bírom.
Csak mindig az ellentétét kell írni annak, amire gondolsz.
Teged is.
Birkucik beeee...beeee...
http://youtu.be/7ferlE32PbQ
Ha leszarod ha nem, ne állíts valótlant!
+t
A PPP konstrukció ne hagyd ki a büdös szar tolva libsik tettei közül.
Illetve a rohadt komcsi horn 8%-os garantált hasznáról szóló szerződést a multiknak anno.
Jóestét !

Motorozott ma valaki délután 14:30-15:00 Bakonypéterd felé ? Volt egy motoros baleset , mentőkkel . 3 motor árokban ..... Nem volt szép , de nem tudom mi történt
Az most is volt gazdagon
Leszarom.