Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Adide..nem..azenyém..nem adom...adide..nem...
Másnak sem fogsz tudni.
Nem azért,hanem neked nem.
Tudom hogy nem,mivel nincs is ilyen.
Nem.
Mutasd már meg légyszíves!
Igen.
Írtam olyat hogy zavar hogy nem oltatják magukat az emberek? Nem hinném. Engem az sem zavarna ha 0 lenne.
Legyen lótyi ketyire akkor nyugodtság van.
Te vagy a geci főbérlő.
Most nem fényes de nem különösebben foglalkoztat már elkezdtem jobban menedzselni az ingatlan beruházásaimat az szépen muzsikál
A 19 és bevétel ugyanannyi mint a 21es - a márciusi 3 hét,de a berletim is fele.Szoval nem érzem azt a nagy mínuszt.
Szóval ne elemezz,menj inkább pecazni.
Nem megy a géprongy?
Nehéz 4 év elé nézünk én már nem bizok senkiben csak a csodában vagy a mi hazánkban, lézer janit még megnézném egí átalakított fidesszel bár amikor tehette az is rabolt ahogy kell
Én árulom a gunyabiznic nincs most toppon valamibe meg forgatnom kell a zsét
Az a baj, ha gárdaváltás lesz, akkor jön a privatizáció Mert ugye egyik államosít, másik privatizál, felváltva... egy a biztos: mi fizetjük meg mindkettőt. Hogy értsd:
Villany, gáz, MOL, mind állami többségű - jönnek a libsik, ezeket gyorsan eladják külföldre, ahogy tették már ezt máskor is (4-es Metró, autópálya, ami így hirtelen eszembe jut) - sok márt nem is tehetnek, mert már alig maradt lopni való de bízom benne, hogy azért találnak majd annyit, hogy jusson nekik hetedíziglen
A saját bevételeidet azért látod ugye Meg lesz a bérleti Nem kell válaszolni tudom a választ Ez sok hónapig nem fog változni Még szerencse, hogy 30 év alatt felhalmoztál rengeteg tartalékot így lazán áthidalod a következő éveket Ja vagy mégsem Akkor bízzunk az állami segítségben Tavaly májusban belengték a világ történelem legnagyobb segélycsomagját kb 3 ezer mrd segítségnyújtást Még várjuk mert eddig beletettek 2x 50 mrd-ot ennyit szakít rajtunk a ner havonta
De
Akkor a főnié Gondolom ez a pancsó
Ez jutott nekem is eszembe
Mi a divatos most mer letöltöm
Mint mondtam,ne elemezz,nem értesz ehhez sem.
Egy két kivétellel majdnem minden bejött Ajnározhatod a királyodat azt néz meg hová jutottál Másfél éve még belegyűrtél a zsebedbe 1 millát a hó végén most meg rimánkodnál negyed részéért, de az sem jön. Vityáék összes segítsége kimerül az ingyenes parkolásba Magára hagytak bennünket kkv-ket akik az ország szekerét húzzák és magárahagyták a munkájukat elvesztő egyébként is kis pénzű emberek millióját Közben a közpénzt számolatlanul lopják egyre sietősebb módon hisz tudják letelt a 12 év szabadrablás A múltheti akciójuk is igen gyümölcsöző volt 3000 mrd állami vagyont irattak saját nevükre A tiedből is és az enyémből is Ekkora összeggel tokkal vonóval át lehetett volna hidalni az egész gazdasági válságot úgy, hogy észre se vettük volna, most meg néhány hónapon belül mehetsz a balettba ugrálni szakképzett alkalmazottat még mindig keres a multi kicsi pénzért De lehet vityáékat ajnározni de nézz körül ilyen szégyelletes módon sehol nem engedték el 1 ország polgárainak sem a kezét de legalább már leoltottak 4,5 millió embert hurrá Én nem bánom ha eltakarodnak ezek a faszba 4 évet kihúzunk valahogy a komcsi zsidokkal aztán meglátjuk hogy muzsikál lázár főniként