Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha elzárod a radiátort, akkor is legyen a többieknek fűtésük
semmi sem az mint 20 éve volt
Majd lesz ez más rég nem az a Bosch, ami 20 éve volt
Minden Bosch-ra cserélve... azokkal még soha nem volt bajom
Hagyd lent a régi agyonra taposott szőnyeget, mehet rá a laminált - kb. ugyanaz lesz, mintha a vastagabb fajta polifoamot raktad volna alá sok pénzért Körbe szegélyezed szép ügyesen, azt senki meg nem mondja, mi van alatta... albérlőkkel szétbaszatni pont jó lesz...
be kellene vele itatnom 20 nm ha jó lenne
szerintem az lesz, hogy utolsó megmozdulásként kárpittisztítóssal kitakaríttatom a szőnyeget. száradás után vagy jön rá laminált vagy egy másik réteg padlószőnyeg, még utánajárok, hogy melyik lehet jó megoldás
lehet okosabb vegyész vagy mint én, de az biztos hogy ez felszedi a palmatexet, mert már sokszor használtam
aztán ha csinálsz 3 kiló májból hagymás májat és kiborul a májra 10 gramm epe el van baszva a kaja
ilyenek ezek a vegyi dolgok is.....
purhabeltávolító gyakorlatilag aceton
haver is ilyeneket szerel
vett is új miele misógépet
azt mondja jó a gép mert ha ajarja vízzel mos meg öblít rendes mennyiséggel
de látja rajta ez a mieke nem az a miele ami volt
20-30 éve olyan gépejet csináltak ami még most is megy, na ez nem fog menni 20 évig
ennek tükrében értelmetlen venni 700 ért amikor 70 ért van olyan ami bírja 3-5 évig
a purhab eltávolító oldja a palmatexet is
ha megtalálom van olyan műanyagipari szerszám tisztító spray ami ugyancsak oldja a palmatexet is
csak most elég intenzíven esik az eső és nincs kedvem kimenni a garázsba
Na ezaz, ami nem kínai az hamisítvány
Nem tökmindegy hol készül, ha jó?
Amúgy meg tök mindegy.
Voltam melózni mosógép szerelőnél. Az udvarán halomban álltak ezek. Megkérdeztem mit vegyek szerinte.
Szerinte Hajdú Energomatot kell életben tartani, mert az volt az utolsó tartósnak épített mosógép
Miele is jó, de az meg annyival is drágább.
hát vasárnap lévén nem tudtam hozzá szerezni ilyet a vésőgéphez azt a 1,5 négyzetmétert valahogy kierőltetem de azt hiszem ilyenbe nem fogok bele soha többet
Gondolom hogy megforduljon a viz ha kizárják a fütést. Kétféle rendszerrel.csinálták a panelok fütését, ez azegyik féle ahol a radiátorok sorba vannak kötve.
Ja, mint ahogy azt is mondtad hogy minek képet csinálni mert az ember úgysem nézi meg őket soha.
Most látom, ez legfelső emelet? Fűtés mért van átkötve?
Mert ezt még rendesen lerakták a 70-es években akkor senki nem számolta a Palma-Tex-et, 20 literes vödörben volt Az a vésőgép jó ötlet, csak kellett volna hozzá legalább 3 ujjnyi széles véső, hogy haladjon is, meg akkor nem kap bele az aljba.
Különben minek vesződtök vele? Kiadhattad volna így is, 5 rugóval kevesebbért, évek alatt sem térül meg ez a meló
nekem elektrolux minden azt elméletileg még jászberénybe gyártották. bár most vettem egy új tűzhelyet és már rohadtul nem ragaszkodtam a márkához
4-5 márka ott volt egymás mellett a gombok, kapcsolók sütőtérvilágítás lámpák stb minden egyforma volt mindegyiken igazából tök mindegy mi van ráírva szerintem ugyanonnan jön ki az összes Szerintem ez valami gorenje lett de tök mindegy
nem véletlenül vagy ám a H.A.B 1-es blődi Ezt a helyet nem osztogatják ám csak úgy és tombolán sem lehet megnyerni Írtam, hogy átlag nap 9,9 képet csinálok.
Én is qrva soknak tartom Mondjuk ezek nem milliós gépekkel készített beállított képek Hanem egy értéktelen géppel készített az életből kiragadott pillanatképek
itt ez a példa: tegnap csak 9-et csináltam tehát átlag alatti lett a nap
Úgy gondoltam, hogy nagy ráértembe hozzákezdek egy két aprósághoz az egyik felúítandó lakásnál. Gondoltam kezdek azzal, hogy felszedem a 30-40 évvel ezelőtt lerakott szőnyegpadlót. 10 perc után kiderült,hogy ehhez segítség kell, pedig nem egy lakást és házat vertem már szét alapjaira minden gond nélkül Szedtem már fel számtalanszor laminátat, ragasztott pvc-t és ragasztott padlószőnyeget is. 2 cimborám jött is, reggel 8-ra azt terveztük, hogy a 2 szobával 10-ig végzünk aztán főzünk egy jót esetleg lenyelünk közben 1-2 sört 16:30-kor mondtam, hogy most már hagyjuk a pics@ba Közben többször emlegettük annak az anyukáját aki 40 évvel ezelőtt telibekente pálmafixel és úgy ragasztotta le Célszerszámokat gyártottunk De kínunkba már vésőgéppel is nekiálltunk. oldószere nincs ennek a sz@rnak próbáltuk vízzel, acetonnal, tisztabenzinnel Próbáltuk hőlégfúvóval is. A legvégső elkeseredésembe már a flex csiszolókorongjával olvasztottam felülről A maradék 1,5 nm-nél feladtuk a harcot. Bár azt ígérték a haverok, hogy a héten jönnek segíteni az még kb. 2 óra munka Van egy olyan érzésem, hogy nem fognak ráérni. Nos a nagy szoba 20 nm-re az lent fog maradni egész más tervek jutottak ott eszembe a felújítás kapcsán Nem beszélve, hogy a kisszobát még csiszolni is kell meg padloponozni
Te, hogy töltötted a hétvégéd? Te is fotóztál?
Baszhattyátok a Bosch-t is, az is törökben készül - miként az összes ilyen ismertebb márka is ott, meg szerbeknél, stb. Talán egy szinttel feljebb vannak a Samsung, LG, mert azok közül még van, ami távol-keleten, de legalább a fődarabok.
Nekünk görények vannak (Gorenje) az szlovén, nem a legszarabb, de ezen is látszik, hogy nem az örökkévalóságnak csinálták...
Az egyetlen, ami minőségben még tartja magát, az a Miele, de kevesen adnak egy mosógépért 800 ezret, a szárítóért meg még1x annyit
az évek nem annyita számítanak mint a mosások száma
nekünk anno napi egy gép összejött, de volt hogy napi 3 is
ott ahol heti egy-kettő van az persze hogy tovább üzemel
most hogy nincs kis gyerek meg én se nagyon koszolom a ruhát alig kell mosni
plusz az se mindegy mit mosol pl a takarók eléggé odabasznak, a rongy szőnyeg még jobban
szerencsére a rongy szőnyeg elég jól el van már fogyva 20 éve még nagy divat volt
írtad, hogy kipurcanhatsz Írtam, hogy nem kell türelmetlennek lenni
Van még két heted addig
Bosch.
Mosogató, mosógép, tűzhely.......vasalóig.
NEKEM problémamentes minden.
Az Lg mosógép is 10 évet üzemelt, azzal is volt gond….. 10 év alatt egyszer letapadt a magnesszelep, ra kellett kicsit ütni…..
Mondjuk ez is igaz
Milesz akkor?