Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Komolyan én is írok épp elég idiótaságot de ettől a szótól csúz nő a fitymámra.
Nagyon jó lett, de ez a mocira...
Nincs rá szükség összehegeszteni. 60x40-es vastag falú zártszelvény, az amiről másoltam az 50x50 es vékony falú volt és az sem volt összehegesztve. teljesen kiemelve felmásztam rá és felültem a mocira meg sem inogott egy kicsit sem pedig én is vagyok vagy 120kiló. Két motort is elbírna egyszerre.
Jó az elgondolás , és jó lett a megvalósítás !
A talpaknak a szabad végeit nem kellene összehegeszteni, hogy merevebb legyen?
Nagyon kiraly!
A hétvégi barkácsolásom eredménye. Csak mint érdekesség. A festés még hátra van.
Mutter meg anno a Ferrovillnál melózott.
Így basszák át az embereket Ha meg tényleg elektroncsöveket használnának akkor meg még drágább lenne...
Én kérlek zsepikébe fikázok.
csöves aztán jólvan, drága, meg dizájnos meg mittudoménmi
nem fikázni kell hanem megvenni
Ezt már rég megírta az Alfavill.... Forever jung oszt kész....
Fiatalon még Te sem voltál öreg.
Fiatalon én is bakancsban kezdtem a motorozást.... Aztán mikor megvettem az első motoros csizmát,mentem egy kört és azt hittem autóban ülök,akkora volt a komfort.... Amúgy tényleg nagyon más,na és akkor még nem beszéltünk egy esetleges bukásról,ahol szintén sokat véd
"Markolatfűtést" a lábtartóra is!
Nálad az igazság!
Ááá, meguntam már a munkavédelmi bakancsban motorozást amúgy is
Egyébként ha relatíve olcsón akar valaki egy munkavédelmit, akkor a Praktikerben árulják 9000-ért Neo Tools néven, 200N-ig jó, csúszásgátlós-olajálló talp ami antisztatikus... Nekem bevált
Ráadásul az nem is "csöves" erősítő: valahol az előfokozatban van benne 2 db satnya trióda, mindene más tranzisztoros. Mondhatni dizájnelem, nettó parasztvakítás.
http://www.hifi-review.com/152...
Kapca a megoldás.
Nálunk itt 7 fok volt, kéne már egy jó csizma mert így igencsak fázik a bokám...
Itt meg a fele széllel bélelve.
Itt nem volt olyan nagyon nagy meleg 13 °C volt dél körül!
Amúgy meg akkor már frontnak akkor a jó öreg HS 501 Boleró csak sok helyet foglal volt HS 288 am is de jól szóltak az átkos időkben.
Egészségedre ! Én marhagulyást pusztítottam!