Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez mi az a redves-lucskos pacifütyi??
Após is azon háborgott, hogy asszonykám nyírja az autót 3000-es fordulaton(1,6 benzin).

A tempó 70 káemhá és életveszélyes.

Ja és GKI-s sofőr
felénk is van egy ilyen fasz 3-4 éve vezeti azt a szaros új suzuki swiftet és még mindig bamba arccal nézi az utat maxi 60 as tempóval
komolyan mondom olyan feje van mint egy 50 éves parasztasszonynak aki először ül kocsiban a kormány mögött
egyszer felbaszom magam kifigyelem hová megy minden reggel és telifújom a kipufogóját purhabbal
ez is csak statisztika amivel lehet zsonglőrködni
pl akkor a 150 évesek vezetnek a legfaszábban mert nem okozott még egy sem balesetet
ezt úgy kell nézni hogy mennyi 80 éves mennyi km távot megy el és ebből mennyi a baleset
és ugyanezt a 20-30-40 évesekkel is, elhiheted nem a 80 éves lesz a nyerő még akkor sem hogy a huszonévesek az átlagtól több balesetet okoznak mindenféle bódult állapotban
kirívó eset meg mindig van jó és rossz irányban is van oktató is aki 60 éven túl van....
Szerintem az ilyennek a fejével van baj! Nem kicsit, nagyon !!
Egyre több lankasztóan lassú nehézkes 25-40 közti pasit látok,amolyan "80-as Józsi" féléket,a forgalom ritmusát nem képes felvenni,csak ül a dobozban és megy azzal a sebességgel amit ő jónak vél,hogy a határ 90-110,a többiek ott hagyták rég,a bal belsőben csigalassan araszol az teljesen rendben van neki,sőt büntet is ha beérek mögé mert fékezget.
Vajon ezt tanítják az oktatók?
Nem vagyok elfogult, csak a tényszerűséget szeretem . Van itt nem messze egy 70-éves , és úgy vezet, hogy sok fiatal megirígyelhetné. Csak sok olyan ember van akik könnyen általánosítanak, és egy esetből azonnal egyetemleges mindenkire érvényes rendelkezést hoznának. Sok évvel ezelőtt egy balos kanyarban összeütközött frontálisan mert a Zsiguli átment a bal oldalra, egy vadonat új piros "zsiguli" 200 km-körüli km-óra állással, , és egy kék volga. A Zsigulis egyedül volt, és fiatal , a Volgában egy házaspár 50 körül. Mindenki meghalt ,és engem kért meg a rendőr, hogy segítsek kiszedni őket hogy ne ülve merevedjenek meg. Én azóta nagyon meggondolt vagyok. A reflexeik biztos rosszabbak mint egy 20 évesnek ! Ezért van az a sok 70-80 éves balesetet szenvedő !
elfogult vagy a témában
fater 77 éves átlagostól jobb állapotnak örvend, mert gondol egyet és felmászik az eperfára és lefűrészeli az ágát mert hozzáér a csatornához, de belátta hogy tompulnak a reflexek és nem vezet vagy 10 éve
persze biztos találni olyat aki fullos de nem sokat
inkább úgy mondanám hogy a 70-80 éveseknek BIZTOSAN szarabbak a reflexei, megfigyelőképességeik mint 30-40 évesen voltak
de ezt egy egyszerűsített páv vizsgálattal ki lehetne szűrni, ami mindenkinek kellene
felénk vidéken egy csomó papa-mama vezet az utakon ilyen 40-60as temókban mert néha azt se tudják mikor vannak arccal a napnak, és meg kell hogy mondjam feléjük többnyire az átlagtól toleránsabb vagyok de akkor is kurvára felbasznak néha.....
Miért? Szerinted hány 80 éves, vagy annál idősebb vezet?? De egyébként is nem kor, hanem hülyeség-függő a dolog!!
Baszus, írni sem tudok, sorry.
Szwrintem az alábbi ketzőt kéne blockolni nem enhem. Tiszteltelt modik.
hehe, magas labda. ha a 10 éves gyerek nem vezethet hivatalosan akkor a 80 éves miért? agyilag már egy szinten vannak, csak hát a reflexek meg a leszaromság
nem hivnam feszültségnek, de szivesen megcipőznék pár anti-motoros taplót.
nálam is tréfálkozik a technika, 3000körül elmegy a moci ereje, meg visszaváltogatásnál durrog. szabi után visszagurulok duksiékhoz, majd a kompúúúúter megmondja az okosságot. addig meg gyorsan átugorjuk a 3000es tartományt, heheeh
lehet csak az a baj hogy buzi ktm-es vagy
Én megoldottam.Nuku galéria.
Semmit ? Te csak azt úgy hiszed ! A kép készítése óta kb 36 év telt el !
Feltöltöttem telefonról, feltöltöttem gépről. A gépről feltöltöttek 10x akkorák, egyik sem jelenik meg :) Van itt baj még mindig az oldallal. Lehet újra kell regisztrálni és akkor fel is tölti :)
Az igazán bosszantó az, amikor láthatóan friss, néhány órás regisztrációval tud galériát feltölteni, meg hirdetést kirakni a ruha topicban, más hozzászólását több éves tagság után is cenzúrázzák. Hogy is van ez?
Hát csak gratulálni tudok akkor az oldalnak. Megpróbálom újra feltölteni.
Van olyan hozzászólásom ami fél éve nem jelenik meg.
Letöröltem belőle egy képet, eltűnt a boritókép, csak fehérség volt, letöröltem. Reggel volt időm kicsit szerkeszteni meg tegnap voltam motorozni, feltöltöttem reggel az új galériát és még mindig nem jelent meg, másna a galeriája viszont fent van.
A galériád hova tünt?
Képfeltöltés!! Mi ez hogy ma reggel óta jóváhagyásra vár?! Ekkora a szelektálás a képek között vagy mi a bré?! Vagy túl sok lenne KTM az oldalon ?! Vagy nagy a felbontás vagy mi ?!