Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na mit szólsz hozzá?
Igazándiból nem az a fő gond hogy rezeg-e a tükör hanem hogy a mágnesek le tzdnak-e esni
Mert ha igen, akkor az elég nagy pusztítást tud okozni
Sziasztok!
Ez alábbi kérdőív a mesteris szakdolgozatom alapját képezi és sokat segítenétek a kitöltésével. Kevés időt igényel azonban nekem nagy segítség. Bárki kitöltheti. A válaszokat előre is köszönöm!
https://www.survey-xact.dk/Lin...
Széles utat mindenkinek! :)
Jaja! Még a kis 125-ös H-ra vettem, de sajnáltam vele odaadni: az a GS tükreivel ment el.
így húzza ki a H az s-t a szarból
Pont ezt akartam írni: a GS500-am tükre is elhomályosult 5000-6000 fordulat között, mióta tettem rá két használt, vastag szárú Honda Hornet tükröt, azóta nincs ilyen gondom.
Szerintem az, hogy a tükröd berezonál azt jelenti, hogy szr a tükör szára, mert gyenge! Tegyél rá rendes tükröt! Azon kívül ezek a gépek nem Rolls -Royceok , hogy pontosan ki legyen egyensúlyozva a motor főtengelye ahhoz drágább szerkezet kellene . Ne törd a fejedet ilyesmiken, motorozz vele , jó egészséget és sok balesetmenteset!
Sziasztok.További kérdésem a generátor forgórésszel kapcsolatos.A képen is látható,hogy a mágneseket rögzítő műgyanta féle dolog részekben le van töredezve és meg van repedezve.Mi a teendő vele?Lehet ez annak az oka,hogy bizonyos fordulatszámnál pici vibráció van a motornál úgy,hogy a tükrön látható a rezgés és nem ad tiszta képet.Hol lehet ezt kijavítani,javíttatni?
nekem meg az álomhajó jut az eszembe róla.....és az hogy akkoriban(amikor nagy sláger volt) minden nap sikerült
Az "élj a mának" egy eléggé hedonista félrefordítása a carpe diemnek!

A kifejezés Horatiustól eredeztethető, és eredetileg annyit jelent, hogy "szakítsd le a napot", vagy kicsit magyarosabban "használd fel a napot".

10 emberből 9 az élj a mának jelentést ismeri, de ez csak annyit jelent, hogy bulizz, és hajszold a materiális élvezeteket. Ezzel szemben a szakítsd le a napot jelentés sokkal inkább azt jelenti, hogy minden napodnak legyen meg az értelme, ragadj meg minden lehetőséget, és élvezd a jelen pillanatot.
Carpe Diem!
ha már elméletek......
hajlamos vagyok elhinni hogy egyes emberek/családok/népcsoportok maguknak szeretnének mindent, ez hihető mert az ember többnyire telhetetlen, és vannak rá "bizonyítékok" is
de
azt nem értem hogy ezek az(átlagtól) okosabb-ügyesebb emberek miért nem gondolnak a jövőbeni élhetőségükre is?
mert ugye állítólag megvannak a hosszútávú tervek a világuralomra, de arra ne lenne hogy ne basszanak össze mindent úgy hogy a 3.+ generációjuk már levegőt se tudjon szívni?
mert ugye nagyon ebbe az irányban tartunk.......
Az olyan mint a majmok bolygója...
Vagy a francia. Az összes sportágban
Ha mondasz valamit akkor Neked kell bizonyítékokat felsorakoztatni nem annak aki kételkedik. Én pusztán erősen kételkedem míg nem látok cáfolhatatlan bizonyítékot. Azt meg ne vedd személyes lejáratásnak ha valaki kételkedik sőt hitetlenkedik egy nyilvános fórumon az általad írt elméletedben. Ez meg nem az a téma amit lezártam (elvileg), itt szerintem tévhiteken alapuló mesevilágról van szó, ha úgy látod, hogy igazad van és zavar a kétely akkor bizonyíts és épp azért kezdtem ebbe bele mert ezt 1-2 éve már elkezdtük, rendben ha hiszel ebben, de ahogy magadnak vindikálod a jogot, hogy aki ezt nem hiszi a család, nemzet, közösség ellenes és ha ugye ezek ellen van akkor liberális is, hát azt talán nem kéne.

Amúgy ahogy anno is írogattam, rendben, így van......és? Akkor mi van, mitől lesz jobb vagy rosszabb nekünk ha ezt hirdetjük? Aki állandóan a hátrafelé néz az csak a hátsóját bámulja, előre kéne nézni mert ebből nem sok jó sül ki hosszú, de rövid távon sem.
Azt meghagyom nektek...
Ha 1más farkát is lehet...
Semmi értelme egymás vérét szívni.
Ja,tudom!
Valami fekete ,madár , kajája,nem??
Meg nézd meg mi az,amit ha nem hiszel el,akkor megbüntetnek.... Segítek....nem a piramisépítésről van szó....
"Nézd meg kit nem szabad kritizálni és megtudod
kinek kezében van a hatalom."