Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aki nem hülye,az látja mi folyik....a nemzetállamok megszüntetése,a népek felhígítása jöttment félvad majmokkal....ez már régóta folyik tervszerűen,csak az a baj,hogy mi abba a korba születtünk,amikor lassan be is érik ez a rodhadt liberális gyümölcs...
Volt ott azért más is....tudod a jelenlegi közép-európában(direkt kisbetűvel)nem nagyon értékelik a hangos zsidózást.cigányozást meg hogy kimondják a bajok igazi okát. És ugye bizonyos szervezetek keze messzire elér....mindenkinek van családja+kis rongyos élete,amit félt...
http://www.szeszak.hu/Comment/...

Lehet vele vitatkozni,meg lekicsinylően legyinte,de ami történik az igazolja!
Egyetértünk!
Amit vona művel arra új szót kell kitalálni!
Sajnos beigazolódott amit mindig is sejtettem!
MINDEN politikus egy rohadék!!!
Ez kb. olyan,mint a "német" válogatott.... Tele niggerrel....Szegény kisbajszos forog a sírjában
A Magyar parlamentben nincs Magyar ember,ez kétségtelen!
Nem is engednek maguk közé olyat!
Elbeszélünk egymás mellett...
-a témából kiszálltál, este-idéztem is...
-a te mondandódra nem reagáltam, nem neked írtam az első kommentárt
-a mondandóm "lemesézted", de egyik pontját sem tudtad cáfolni, neked egyszerűen minden csak gyengén bizonyított feltételezés, abból eredően hogy 10 éve foglalkoztál a témával, azóta felszínre hozott forrásokat nem ismered és már nem is érdekel, viszont annyi elszántságod van, hogy aki ezzel ma foglalkozik azt egyszerűbb pitiáner személyeskedéssel meg hiteltelenséggel leszólni.
-szívesen vitatkozom abban az esetben, ha nem torkollik személyeskedésbe, mindenki tanul belőle, nem célja a vitának az, hogyha kifogytál az érvekből, vagy fel sem érsz a témához, akkor átcsap a másik hitelességének megkérdőjelezésebe a már korábban említett "praktikákkal".
- nem azt kértem, hogy ne írjad le gondolataid, hanem hogy hagyjál ki a személyeskedő válaszaidból, meg hogy egyszerűen ledegradálod a "kutatásaim" és az azon alapuló kommentárjaim.
- nem hiszem, eddig sem hittem, hogy jogom/ lehetőségem/ igényem lenne arra, hogy megszabjam bárkinek is, hogy egy nyilvános fórumot használjon, de KÉRHETEM, hogy irányomba függessze fel a lejáratást.

Bocsánat, hogy én hiszem a család, közösség, nemzet fontosságát és azt ami ezt összetartja. Èn ebben látom a jövőt nem a liberális, lájkoló egyedekben...
Sokkal bonyolultabb,es lenyegesen nagyobb hatteralkukkal tudsz barmit elerni,es nem a valasztas megnyerese a legnehezebb.
Egy sima proteszt,mindenre nemmel lehet nyerni.
A gond az utana kovetkezo nappal kezdodik.Es a sippal operalo csapatnak lathatoan lovese sincs mit tudna tenni.
Az tarsalakulat meg mar bizonyitott 10 elott,azt a toketlenseget nem szeretnem.
Es hat amit a vonaek ma muvelnek az azert faj.
Szó volt itt magyar emberekről és magyarságtudatról... Na a magyar ember nem ott kezdődik,hogy beszéli a nyelvet... Na és a parlamentben konkrétan főleg olyanok ülnek,akik tudnak magyarul,ugatnak is eleget,de pont a nemzet ellen...ja és van ott pár kettős állampolgár is
Vannak még sokkal többen is!
Már rég elvesztettem a naivitásom a politikával,politikusokkal kapcsolatban.
Hiszem s vallom,hogy gerinces ember nem juthat el a parlamentig.
NINCS olyan politikai erő ma magyarországon akihez nyugodt szívvel odatenném az X-et.
De olyan van amelyiknek minden tagját beledobnám a vezúvba!
A Juhasszal femjelzett csapatot sose birtam.
Ez nagyon találó volt:"plázacicának csillagromboló" Még most is röhögök rajta! És ugye az élet igazolja is....ott van pl.ez a Rezesová....neki valahogy nem jött be,hogy magasabbról többet lát...
Van egy oldal amelyik nem szereti és nem is viseli el a más véleményt!
Az egyik kedvenc eszközük a síp!
Mivel az egész téma szubjektív szerintem ha két személy bejárja ugyanazt az utat lehet két homlokegyenest más tanulságot levonva dönt egy témában.
Joga van hozzá és ettől nem lesz se kevesebb ember se rosszabb.Csak a másik oldal szemében.
Ami szerintem jellemzi azt a másikat.
Engedjük már meg hogy legyen másnak is más véleménye.Ha nem tesszük rossz úton járunk.
Ok, ha Te is megtartod magadnak ezirányú "kutatásaid" eredményét és közlési vágyadat, gondolod csak Neked van jogod mást "oktatni" egy nyilvános fórumon? A lánckenés témára nem emlékészem, de nyilván így volt és én legalább szívesen beismerem, hogy abban tévedtem mert nem volt benne tapasztalatom hanem vaktában osztottam az eszetet. Készséggel beismerem, hogy tudásom bármilyen téren sokkal gyérebb mint a Tied......nekem csak tapasztalatom van már amiben van, mondjuk arról (épp a lánctéma okán is) igyekszem leszokni, hogy amiről nincs arról értekezzek, de ami miatt írunk itt egymásnak abban van és azt ha felvetődik a dolog akkor le is írom.
Igazából, engem csak a feledékenységed zavar, mivel ezt a "pontot" már máskor is elértük, mondjuk akkor egy picit tovább tartott. Nagyon tudnám értékelni, ha legközelebb megtartanád magadnak, vagy másnak az "élettapasztalatod" ezen témákkal kapcsolatban.
Az általad képviselt hozzáállásról a "tudod mit nyuszika b@zd meg a porszívódat" vicc jut mindig eszembe...
Ez az "ÈLET" nevű színdarab egy nagy játékfilm. Mi vagyunk a rendezői, szereplői is egyben. Jogunk, lehetőségünk eldönteni, hogy kesergünk, utálkozunk, lenézünk, sopánkodunk, bánkódunk, megalázkodunk egész életünk során, vagy feltankoljunk magunkat pozitív útravalókkal, egyenes gerinccel, tiszta szívvel, kellemes környezetben oldjuk meg a kiválasztott feladatokat, nem csak megpróbáljuk az egészet "túlélni"...

Végezetül. Személyeskedés nélkül, de nézd meg kettönk közötti "árkot" egy másik aspektudban. 2009-ben olvastam az automata lánckenésről. Nem hittem benne elsőre, de vettem a fáradságot, utánaolvastam, vitatkoztam, terveztem, megépítettem, fejlesztettem, teszteltem, használom meggyőződéssel, és azóta minden rendszámos motoromra szereltem egyet és eszem ágába sincs visszafordulni tudva annak minden előnyét hátrányát...és akkor most tedd mellé magad ezzel kapcsolatban a magad történetét...mert szerintem tökéletes a párhuzam pl mostani témával, hogy te már jártál ott, és visszajöttél...szerintem, ha egyáltalán arra a pontra el lehet érkezni, ha van olyan pont, onnan ember vissza nem jön!!!
Lehet az hogy mi ilyen témában többet nem...?
Én már megjöttem onnan ahová Te még mész, jó dolog volt és büszkeséggel töltött el mikor ilyenek olvastam...........oszt ez elmúlt és nem hiszem, hogy a germánok, rómaiak, britek vagy bárki is alábbvaló lenne nálam és, hogy nekem bármilyen jogom is van arra, hogy lenézzem őket vagy a területeiket követeljem kitalációk alapján (mert hát a bizonyítékok eléggé gyérek és konstruáltak), viszont a személyeskedős részért elnézést kérek, látom, hogy nem rosszindulatból írod amit írsz hanem mert (még) hiszel benne.
A h100-as példa tényleg nem volt jó. Hastraval autóztam elég sokat, csak hosszúba, 3200km 2nap alatt, ezt többször is, kényelmes volt kellemeset csalódtam a hastraban, most ugyanezt egy vitoval csinaltam meg 2-3x a vito mivel elol 3szemelyes, az anyos ulese nagyon kenyelmetlen, ebben jobb volt a hastra, de vezetni a vitot sokkal jobb. Nem azert mert merci hanem mert máshogy ül az ember
Biztos tudnánk beszélgetni!!!
Jah es eccer ulj a h100 ba csak egy 100 km.
Visitva kovetelnel egy hastrat.
Mondjuk a h es a g kozt kene valasztani a h ulese nagysagrendekkel kenyelmesebb.
Bar a g is reggel 3 kor beultem es egyre splitben voltam.Futoval,ami max 100 km/h vedaknal 90,kinn 110-120 as sebesség.
Teny hogy suvval jobb egy nagy lakokocsit vontatni.
Sanyi!

Igen ez csak egy mese, de mint tudjuk minden mesének van valóságalapja...az hogy évszázadok óta ködösítenek, és ezt te úgy éled meg, hogy ködbe vész... A nyugati forrásokat elégették, átírták, meghamisították, beírták a saját töri könyveikbe, ahogy pl a most más Hunyadiak román nemesek ...hiszen az erdélyi birtokaik szülővarosuk mai románia területén van. Viszont évtizedek óta, söt ha Körösi Csomát vesszük akkor picit hosszabb ideje kutatják dolgozzák fel a keleti forrásokat és mutatja meg igazi arcát történelem ránk vonatkozó része is. Sajnálom, hogy még mindig nem világos az, hogy Magyarnak nem születik az ember, hanem azzá válik. Ott vannak az oly sokat emlegetett Aradi Vértanúk, és megannyi nemzetiség akik vérük adták ezért a földért ezért a kultúrért. Ez a nemzet nem genetikai alapon szerveződik, és soha nem is genetikai alapon szerveződött, ugyanakkor genetika tudománya mára már régen bebizonyította, hogy honnan jöttünk, kik a rokonaink, és hogy génállományunk sokkal erősebb és uralkodóbb fáradt "európai" géneknél. Továbbá kevés olyan nemzet van akinek ennyire egységes még ennyi idő után is a meghatározó génállománya. De mint mondtam nem ezt tesz itt senkit magyarrá, nem is az hogy beszéli a nyelvet, hanem az ahogyan él és cselekszik...
Volt egy Magyar Királyi koronaőr a török hódoltság idején. Egyes "tanított források" az ország legnagyobb árulójának állítják be...ezzel szemben nem oly régen egy 2 órás elöadásban vette valaki a fáradságot, és megcáfolta ezeket. Azt írták róla, hogy ellopta a magyar szent koronát,mert magának akarta, magát akarta megkoronázni. Közben, csak menekítette a habsburgok meg a törökök elöl. "Bratyizott" a osztrákokkal is meg a törökökkel elárulva mindegyiket, írják róla utálattal... /török-osztrák források/ . Mi szemszögünkből nézve, próbálta legjobb pozíciót megjátszani, és a két területfoglalót egymás ellen kijátszani...Ma ha ezt mondjuk egy amerikai elnök csinálná, akkor Nobel díjat kapna érte...
Tudhatnád, hiszen váltottunk már gondolatot egy párszor, hogy nem érdekelnek a kisstílű személyeskedések senki irányából. Egy hete se volt, hogy más is próbálkozott ezzel... Korábban mikor ilyennel próbálták aláásni a mondandóm hitelességét leírtam. Ezek olcsó, primitív eszközök arra nézve , hogy az amúgy esetenként értékes gondolatokról eltereljék a figyelmet, van annak értékét próbálják meg csökkenteni. Másik ilyen "bevett szokás" (rengeteg példa van rá a mai médiában), hogy olyan szavakat adnak az őszintén nyilatkozó szájába amit nem mondott, majd ezeket jól meg is cáfolják. Persze utána lehet jön majd a helyreigazítás, de addigra már rég eredményes volt a lejárató kampány... ezek tudatában néha érdemes lenne mindenkinek egy kicsit befele is fordulnia...hja és tudom a helyesírásom is rossz!!!
Szóval nem tudom, hogy mit változik a mondandóm tartalmi lényegén, hogy én 7 éve "agy-mosottan" elhagytam az országot az angol párom miatt és németbe találtunk, félúton közös helyet 10 évi távkapcsolat után. Lemondtam mindenről ami igazán fontos volt számomra, az otthoni család, barátok, hobby...Egy dologról nem mondtam le...söt az helyett hogy asszimilálódtam volna, csak jobban megerősített abban amiben hiszek. Lehetőségem nyílt kivülröl tiszta fejjel megvizsgálni olyan dolgokat amiket benne levők nem látnak át. Szeretem/ még jobban megszerettem az anyanyelvemet, mert nincs a világon még egy olyan részletező precíz nyelv a világon mint a mienk...
Igazából legtöbbször az a baj, hogy másodkézből szerezett (sokszor hiteltelen, elferdített vagy kiszínesített infók alapján) festetek magatoknak egy képet, hogy milyen lehet más élete, mikor tudod azt, hogy nincs két egyforma szitu még otthon sem...aztán ezek alapján ítéltek, alkottok véleményt, törtök pálcát mások felett...
Te is teszed ezt, miután ezt ezt írod...
"Ja, nem szeretnék vitát senkivel, ezzel a témában lezárom a hsz-eimet."

Végezetül, nézd meg azt a gyönyörű birodalmat, a neve Hungária. Èn még mindig ezen a területen élek, és lehet nem hordok kokárdát, de áldoztam az életemből pár értékes órát arra, hogy evidensnek vett / tanult dolgokat másképp is megvizsgáljak, kételkedjek a hitelességükben. Lehetőségem nyílt rá, hogy ezt utódaimnak is átadjam, és ha mostani olvasókban, mostani "gondolkodókban " nem is ereszt csírát, talán bennük majd igen. Èn nem akarom ezzel a hazug, meggyalázott múlttudattal útnak indítani a következő nemzedéket, mint amiben nekünk kellett felnőni. Èn többre tartom a jövőt annál, hogy egy legyintéssel beletörődjek. Azt viszont tudom, hogyha otthon maradtam volna, még mindig a garázsajtóig érne ismeretem/ érdeklödési köröm, és én is bólogatnék nagyokat/orbánoznák az indexes vagy milyen híreket olvasgatva...
Faj a fenet,de ezek rosz ervek.a kiszallas miatt es az atlatas miatt feleslegesnek tartok egy kettonnas autot mozgatni.
Ehhez a merethez nrm eleg egy 100-120 lovas motor,minimum 180-200 kell es dizel.
Meg a modernebb is 10-12 litert eszik,mindezt azert hogy a nyomorult seggem atvigy a-b kozt max 20 km naponta?
Elottem a kozparkoloban all sok ilyen,mert nem képes fizetni a teljes bejutasat ezert leteszi megy busszal tovabb.
Akkorak hogy nem eleg a normal parkolo,sok vezeto ki se lat beloluk,a minap szolnom kellett az ipsenek hogy ha lehet ne menjen neki a bolt falanak mert a kocsija karcos lesz nekrm meg mar a belso fal is berepedt,olyat csattant az xc90 es hogy majd leestek bennt az agyrol a vevok a suger meg aszondta nem vette eszre.
Faj a fenet,de ezek rosz ervek.a kiszallas miatt es az atlatas miatt feleslegesnek tartok egy kettonnas autot mozgatni.
Ehhez a merethez nrm eleg egy 100-120 lovas motor,minimum 180-200 kell es dizel.
Meg a modernebb is 10-12 litert eszik,mindezt azert hogy a nyomorult seggem atvigy a-b kozt max 20 km naponta?
Elottem a kozparkoloban all sok ilyen,mert nem képes fizetni a teljes bejutasat ezert leteszi megy busszal tovabb.
Akkorak hogy nem eleg a normal parkolo,sok vezeto ki se lat beloluk,a minap szolnom kellett az ipsenek hogy ha lehet ne menjen neki a bolt falanak mert a kocsija karcos lesz nekrm meg mar a belso fal is berepedt,olyat csattant az xc90 es hogy majd leestek bennt az agyrol a vevok a suger meg aszondta nem vette eszre.
Fröccsözök
Úgy látom kezd hatni a sör.