Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baszki akkor ez volt az.
Aggődik a fene,amúgy amit láttam ugyanilyen volt.
Ebből az állásból ugyanígy nézett ki.
Fogyaszt6ók most is ezek a buxák még!
ez meg egy régebbi fresh kép
Egair barátom fia csak úgy hívja őket nácibárka ja mert neki rizsrakettája van valami civic kupé amcsi piarcos.
Tranci vót nem tudtad?!
Derrick mióta nő?
Tessék egy tegnapi fresh kép (buksi kemerás) az öreglányról na nem a nejem, lesz rajta idén javítás de nem gáz küszöb jobb első sárvédő meg a motorháztető kőfelverődés amiket tudok megveszek junixbó újan azt azok lesznek fényezve, kapni hozzá szinte mindent. Ne aggódj nem esünk ki az alján.
Azé majd nézz alá.
így is van. Nekem is volt kettő is új, az első nagyon fapados volt a másik macskazsák lett. Nem nulla forintos hitelek voltak. Aztán inkább megvettem a korosodó táskás derrikket (én kérek suldigungot nekünk ez teccik érteni) amire még mindig csak a töredékét kellett költenem mint pl. 9év alatt csak cascora 670-ezret. Dec.ben volt műszakija kettő első stabpálca+jobb első toronycsapágy ezek voltak a hibái hát nincs lelakva pedig 99-es és el nem adnám.
Oyan nincs hogy 50-80-100e-nél térdel le mert ha igen garira csinálják.Ki kell verni belőlük.
Fődarabnak számít.
Amúgy meg Honda Jatz,civic benzines vagy mazda skyaktív 2 literes benzin és nincs gond.De ott a prius a világból kimegy.
Csak nálunk még tart a dízelmánia a nagy teljesítmény és nyomaték miatt.
ami vicces mert olyan zsúfolt (kész halál gödöllőn valahova elmenni 15-17h úra közt amikor az összes biorobot hazamegy.) hogy csak a másik autó seggét nézhetem 2-esben órákig.
ismerek pár embert aki pár éves autót vett, hát nem egy beszopta
haver örökké szívott a részecskeszűrős faszsággal, a másiknak az automata váltó miatt volt 3x is szervízben, de volt akinek csak simán a kuplung okádott be vagy a kettőstömegű ilyen 50-80-100 ezer futások mellett
én is akartam venni egy fasza új logant, a régiből van a családban és kutya baja, munkásautónak nagyon fasza
de ilyen 3 hengeres ezres szart nem fogok venni, kapja be az összes gyártó ezeket a kis cm-es szarokat
használtba meg kb tökmindegy hogy 500ezerért veszel vagy 2 milláért mindegyikbe el van rejtve egy nagy fasz amire előbb utóbb rácuppan az ember
2 millán túl meg melóba járni nagy hülyeség bármit is venni, 5-10 év alatt totál leamortizálódik minden
szóval félreteszek havi 10 ezret aztán 5 évente veszek egy másik 500 ezrest 2 műszakin bármit át lehet tuszkolni
A mennyiséggel van a baj.Megdöbbentően soka az autó többnyire 1 emberrel.40%-ának valójában nem kéne jármű de remeg érte és minden magyarázatot kitalál miért is kell neki annyira,utána sír hogy nincs pénze mert xy.
Van ilyen ember is meg olyan is!
Én azért próbálok normális értékek szerint élni ...............................egyszer majd kiderül,hogy sikerült e?!
Évek óta nem nézek mást csak felvett filmet meg ilyen,olyan természet műsorokat!
Néha rápillantok valamire és rájövök,hogy ez nem az én világom
Nem érdekel kit sértek meg ,de akinek program egy valóvilág,győző cigány vagy pl. egy x faktor az nem hiányozna ha felkötné magát!
Annyi az új vitara,meg felfujt járgány mint a rosseb,ha hitel ha nem rengeteg,a 10+éves járgány meg már vallási kérdés a magyarnak mert abban még volt anyag,soseromlik el mert a maiak szarok,és sokba kerül a javítások és az értékvesztés horror.
Az okos magyar veszi a német lepusztultat.
Fényezőnél jártam ott lamellás flexel abajgattak egy 3-as bmw-t mondöom nem gáz hogy belűről rohad kifele aszongya dehogy kap egy kis gittet meg festéket megy rá a küzöbműanyag és úgy kajálják mint szar a legyet.
ugyanúgy éveket vársz az autóra mert nincs pénzed újra(vagy megveszed kölcsönért majd 2x annyiért)
akkoriban volt pénz rá, akinek meg esze volt az befizetett 5 évente és mindig "új" autója volt
a zsiguli jött meg jó sok év alatt volt hogy 8 évet kellett rá várni de ha közben a nagymama is befizetett 4-5 évnél meg te is amikpr átvetted az újat sose volt szar autód
most meg az átlag nép 10+ éves lomokkal jár

amúgy én a régi rendszernek már a végén a "jobb" felébe születtem ott azért nem volt igazán szar az élet, de nem volt jobb mint most, de most se rosszabb semmivel sem, bár most kicsit nagyobb a létbizonytalansági faktor

minket még megpofozott a rendőr ha 2-3 személlyel mentünk a szimón, és pár filléres alkatrészt el is szedett hogy tolhassuk hazáig, nem a sok 10 ezres csekkek jöttek hogy a szülőket marja szét az ideg
de most ha lebaszna a yard egy isteneset egy hülyegyereknek, teli lenne vele a média hetekig......
Hát... amilyen kotorék műsorok futnak a kereskedelmi csatornákon...
Én éltem a múlt rendszerben és ha normális voltam a kutya sem szólt hozzám!
Viszont a cigány tudta,hogy hol a helye!
Most meg celebeket csinálnak belőlük meg ők képviselik az országot,undorító!
Nem nosztalgiázni akarok és nem sírom vissza kádárt!
Csak a tényeket mondom!
Amúgy meg anno moszkva ,most brüsszel.
Nem látok nagy különbséget,esetleg annyit,hogy utazhatsz,nem kell várni éveket egy szaros autóra és mindenkinek van otthon szines TV!
engem a 40 pár év alatt senki sem jelentett fel, a rendőr se baszogatott, én se jelentettem fel senkit se, bár nem vagyok kimondottan szociális beállítottságú de én se utálok kimondottan senkit se de engem se utálnak nagyon
szóval elvagyok mint ponty a tóban
vannak egyes emberek akikkel mindig történik valami, igazi "áldozatok" pedid nem csinálnak semmit....... csak éjfélkor még betont vésnek, vagy épp egykerekezni tanulnak vasárnap délutn stbstb és csodálkoznak hogy mindig megtalálja őket valaki

a szervekről meg annyit hogy ha egyszer azt mondja állj meg, és nem állsz meg ne csodálkozz ha lábon lő, szerintem ez korrekt viselkedés
ellenben aki jogtalanul lő lábon kapjon hasonló büntetést
felénk volt olyan eset(jó régen, lehet 10 éve is) hogy betöréses lopás volt és kergette a yard a betörőt és levegőbe lőtt egyet, aztán elitélték jogtalan fegyverhasználatért.....
vagy egyik ismerős rendőr évekig járt bíróságra mert egy sötétebb bőrű egyedet igazoltattak és bevittek mert kötekedett, neki nem lett baja csak napok elmentek arra hogy bíróságra futkosson
szóval vigyék csak be azt aki pajszerral ólálkodik éjjel, aztán ha nincs bűntett engedjék el, de legyen nyoma mert a 5. ilyen tett után azért feltételezhető hogy ez nem véletlen
Szevasz Józsi! Itt épp csak nem esik de legalább borult e mellé jó szeles.
Sanyi, megint végletekben gondolkozol. A tomkrúzos film nem létezik, csak fikció (különvélemény)
De ez valóban baromság, ami most van.
Ha elkötsz egy autót és elfognak, te azt mondod, nem loptad, csak kölcsönvetted, megúszod. Az normális? Vagy az elnyomás lenne, ha ezért megbüntetnék?
Csak tudod, én azt nem értem, hogy ha ennyi sok nagyon kretén születik, akkor miért nem születik legalább ugyanannyi szuperértelmes is??! Mert elméletben kellene , hogy szülessen ?! No persze tudom, más az elmélet és más a gyakorlat.
Felhős szr idő van itt Badacsonyban , pedig azt hittem , hogy legalább ma megint sütni fog. Ahogy elnézem ez ma nem jön össze! Vagy legfeljebb igen nagy szerencsével , basszus meg tenor és a többi szólam! Remélem legalább felétek nem ennyire igen nagyon??!
De, arról van szó, a házmesterek országa vagyunk és igen sokan valamiféle kielégülést éreznek ha fel tudnak jelenteni szinte bárkit (ha ismerős annál jobb), a szélsőségeket meg nem mi teremtjük hanem ha bármilyen szervnek valamit szabad akkor azzal élni is fog legfeljebb adott emberen múlik, hogy mit alkalmaz velünk szemben erre ugye meg nem nagyon lehet alapozni.