Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De legalább nem fagyis motor 😁
én a szomszéd faluba nem mentem motoros felvonulásra pedig ingyen marhapörköltet adtak minden motorosnak
Mondjuk ott tényleg sok a buzi. Egyszer voltam azt is csak azért mert a Talmácsival lehetett összefutni, de elég is volt ennyi.
Pedig az összes hősöd kint volt, illett volna neked is menni. Balosoknál már kötelező 😊
nálam még sosem
Srácok, nálatok is előfordul, hogy írtok egy bejegyzést, nyomtok egy space-t, vagy egy entert új sor/ új bekezdéshez és eltűnik az addig leirt szöveg?
Nálam már sokadszorra fordul elő és mindig akkor, ha sokat írok...
jó de az egy nulla fos
16 éves kislányoknak való
Kis pénz, kis foci.....
Nem is erről van szó.
Hanem hogy hobbicélra,évente 5e km-ért,meg a mindig ugyanaott fényképezett autóért hévégékre futotta.
Normális motorra nem? 😂
Kizárt.
Amely fosrakást most 5,5 millióért tudnék megvenni - gyengébb motorral. Nem volt az olyan rossz biznyic.
Ha el tudtál baszni több mint 4 milliót a fosrakásra,nem lehet gond.
Ez meg 998 ezer....
2,3 a 390 és egész jó a futómű
használtan nem nagyon kapni mert annyira jó
hónapokig kell várni mire sorbakerülsz
kb mint mikor az őserdőből begyüjtesz pár főemlőst és beengeded ilyen helyekre.....szellemileg legalább kétszázéves lemaradás...
Franciáknál főleg atommal termelnek.
Ez nem a Borat-ból van? 😁
Nekem az a műfaj nem jött be.
Akkor vegyél inkább robogót, van tároló, nem kell átemeld a lábad.
Vicces gyerekek ezek a tálibok:
https://img-9gag-fun.9cache.co...
Mint a fűnyíróm. 😂
...ja, és mégis csak HONDA... 😆
Ne is mondd, csináltam 2,5 évig a 125-ösözést, kétszer Székelyföldre is eljutottam vele. De ha nem tervezek már egy-kétszáz km-nél hosszabb motoros utakat (max. egy-kétórás bolyongás itthon a környéken), akkor arra - mellékutakon - elég lehet. Pehelykönnyű, keveset fogyaszt és VADIÚJAT tudok belőle venni, nem használtat.
Szerintem inkább egy elektromos rokkerkocsi lesz az 😃
Olyan szép bordó
a 125 maga a halál
az még az 50 es robogótól is veszélyesebb
4 számjegyű utakon még elmegy de a többire nem mernék vele menni
inkább a 390, sokkal faszább
A jó kis GéeSöccá' ha le lesz cserélve, akkor egy kis csoffadt 125-ös (CB125f) lesz helyette. Talán...