Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cimborámnak harmincsokévesen nem a legkellemesebb volt tavalyelőtt.
Á, előtte is ilyen volt már. Van benne rutinom, ez már a negyedik bentfekvős életem során. A legkellemesebb a kézsebészet volt, a többi mind alja.
Szívizomgyulladást az ember lábon viseli. 🤓
Pedig egyszeru a valasz.
O1G. 😆
hát én hazamentem volna papír nélkül
aztán hétfőn visszanéztem volna érte
Ez ismerős: mikor 29 éve a második szívizomgyulladásommal fetrengtem a helyi kórházban, akkor engem péntek dél körül kellett volna kiengedniük. A kurva zárójelentés miatt dekkolhattam bent pluszban egy "bónusz" hétvégét - hétfő reggel zavartak el, kezemben a zárójelentéssel.... 😖
Otthon, tegnap délután hazakeveredtem. Egy nyomorult záróra kellett hétfő délutántól kedd negyedkettőig várni. Ma végignéztem az eeszt-t mit műveltek velem. Mondjuk most adtam feladatot az ottaniaknak, de a műtéti lapot olvasva nem lettek előbbre.
Az ő nyakuk körül nem.
Rájuk nem vonatkozik, és nem is fog, mert a 2/3-ad nincs oltva.
Ja, az is olyan jól sikerült mint a lélegeztető gép project, bőven túlvásároltak aztán most meg elajándékozzák a lejárathoz közeli adagokat. Bár a hirekben olyat is mondtak hogy eladtak 400-400ezer astrát de az is biztos nyomott áron ment. Szal ezért is fontos a harmadik oltás, hogy ne rohadjon rájuk. Inkábbb pocsékba menjen mint kárba.
Sose mond hogy sosem.
De oltott még lehetsz.... (Azért ne idegeld fel magad - te most a gyógyulásra koncentrálj!) Tényleg, otthon vagy már?
sose leszek tűzoltó...meg olasz se
Türelem... ...vakcinát terem.
Átmennek japánkamikazepartizánba és bevetik magukat a balatoni nagyerdőbe egy szál késsel. 😂
olaszban...
Szorul az oltásellenes tűzoltók (valamint Pipi) nyaka körül a hurok. 😆
Tobb helyrol hallottam,nem csak azindexrol a digo oltasos dolgot.
Dehogy kezd.
Ne olvass index-et, kiégeti az agyat és hiteltelen!
Én ezeket a linkeket meg se nyitom.
a múlt évezred legnagyobb idiótasága volt a kínaiakat kiemelni a rizsföldekről
japán legalább megküzdött a technikai fölényért, a kínaiaknak lopni se kellett odavittek ingyen mindent, sőt még fizettek is érte
kezd elfogyni a mesés nyugaton a türelem. 😂
Én ezt tizenéve mondom nem csak telefonnal (bár volt 2 hüvelyem) csak nehéz megkerülni jelenleg és remélem csak jelenleg, ahogy pár hete írtam elkezdték végre a multik visszahozni a gyártásokat remélem nem állnak le vele.
Ilyesmi nem lesz, pár év és kinövi az ember az ilyen oldalak " igazságait". 😄
a zoknikkal én is így vagyok....
én egyszeri és megismételhetetlen vagyok, így az elveszésem egész nagy hiánytüneteket okozna
"Ha elveszett - hát elveszett. Majd lesz másik!" 😆