Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bizony nem..... az elvtársak amit lehetett eltitkoltak. Akik olyan helyen dolgoztak vagy olyan körökben azok tudtak csak némiképp tenni ellene
Felöltözve motoros cuccba, karcolás nélkül megúszta volna szerintem is.
Baszhattuk, mindenki megkapta a részét... mifelénk a paprika, paradicsom maradt a nyakunkon, azt kellett ennünk, másutt a káposzta... a nyugat nem vett át semmit, mikor kiderült. Itt nem úgy kommunikálták, hogy nagy baj lenne...
A felvert por nagy veszély, ugyhogy nem fari polo 😃 meg a sugárzásmérő alap.....
Kivéve ha pont nem akkor voltál kint vagy nem.ugyanazt a mosatlan gyümölcsöt zöldséget etted. Meg csomó adottság de egyébként igen. Lutri volt, de abban is szerencsém volt.
Akármi legyek, ha ott szabad volt 126-al menni... a bálna jóhogy nem látta meg ☹️
Akkor én is annyit kaptam belőle, mint te...
Farmer-polo.Ugy kell.
Nyilván.........csak hát a sugárzás teszi a dolgát amedig ér. Ettől függetlenül nagy vágyam eljutni oda. Akár motorral.......de a sok év alatt még nem jutott dűlőre a dolog
http://youtu.be/99-yucc5hbU

Ezt még nézni is fájt
Ide lajtosan,a teton volt KO.
Meg a banyaszok a reaktor alatt.
Nem kellett odamenni.....idejött az.....
Mégsem vigyázol a szervezetedre.........
Te is toltad az urant a tetőről?
A libsi az a kitanitott komcsi. 😁
Hmmmm......honnan tudod?
Aránylag erős szervezetem van......a bentléteim egy részét az itt lévő okoskodók nem biztos végigviszik........
Ettől még persze lehet igazad.....
Amugy volt benne baleset, egy kis csernobil ez most spontán.....
Ezek szerint mikor először befeküdt, még az MSZMP volt kormányon... biztos beadtak neki valamit titokban. Azóta nem tud a komcsi libsikről leválni 😂
... de a cigit nem raktad le... bár a gyomor-bél panaszosoknak ajánlani szokták a dokik - persze nem "hivatalosan"
Mit csinálsz, valami extrém sportot, hogy állandóan kórházba jársz? - de látom, még nem utáltad meg, mert koviddal is be szeretnél kerülni 😁
propoliszt kellett volna iszogatni....
az mindenre is jó
egy mahartos csávó azt mondta jobban állt tőle a ceruza, mondjuk én ezt nem vettem észre
Akkor ezér lettél ilyen..................meeeehhhh. 😂
Igen, én már születéskor rosszul kezdtem: gyenge immunrendszer. Egész gyerekkoromat végig betegeskedtem, (7 évesen volt az első szívizomgyulladásom - szintén egy egyszerű influenza szövődményeként, akár a második. Az sokkal tovább tartott, sok hétig a gyerek-intenzíven feküdtem). Viszont úgy 13-14 éves koromra "kinőttem" a kórságokat, és volt 10 jó évem - egészségi korlátozás nélkül voltam sorkatona is). 24 évesen újra elkezdődtek a bajok, először vérző gyomorfekéllyel, majd jött a többi sz@rság...
Szarul kezdted 😄 a cimbora 190 magas meg vagy 140 kilo, ő jól tartja magát most is de egy félévig taccson volt
Ja, azóta vagyok egy rakat sz@r egészségileg....