Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyald meg a szemfenekem. 😆
Nekem az egész idei szezon kimaradt: a derekam is xar, meg nem bírok létezni a rohadt kánikulában.
Hátnekem a szezon kilőve......két várt délitúra ugrott meg a jó idős itthon is.......irigylem akik menni tudnak
Az is jó. Most hétvégére szuper időt jósolnak, aztán meg ki tudja mikor lesz az embernek kedve megint motorra ülni.
én meg elgurulok Mezőberénybe a fájternapra
Ja,es pipi szokas szeribt osszefosta az egeszet .
Nem tudok.
Homalyosits fel.
Mondjuk azt el kell ismerni, hogy benned van társadalmi felelősség - mert nem szaporítottad magad nagyon! 😂
Na, ez a holnapi terv - ha végig bírom csinálni:

https://goo.gl/maps/UpXDH8YLRE5C28qR8
Természetesen nem ingyen van, csak nem akkor és ott fizetsz érte, mikor beléd szúrják.
Hugyozz a konnektorba, drága motoros tezsvírem! 😘
Olvass, és tudsz is mindent!
Nem eleget min. 10.000-nek kéne lenni dobozának.
Hala az egnek kevesebb ideig mergezitek a nemdohanyzok idejet,szerintem szivj egyszerre kettot hatha elobb feldobod a bakancsot mint lesz valasztas,igy meg tobbet nyerunk veled. 😆
A tb-t se.....és veled meg hörgő szörcsögő tüdőddel foglalakoznak ahelyett hogy gyógyitanának majd. Remélem vastagabban is fogják.mérni.
Megint kibaszottul el.vagy tévedve, nem a kormány nem tolja a szádba az ingyen ciigit hanem az eu.....de ezt ugyse fogod megérteni.
Amugy fizetek.neked száz doboz bármilyen cigit de azt folyamatában egyhuzásra kell.elszívnod
?
Mi vastagon fizetünk érte a kormánynak - nem ingyen adják a cigit.
Ja, pluszban még megspórolunk a görényeknek átlagban vagy 10 évnyi nyugdíj kifizetését....
Tudod ott még azokat is ellátják akik saját magukon eret vágtak, ez benne van az esküjükben de ez neked is nagy szerencséd mert mikor fuldoklasz majd a bagó miatt még téged is elfognak!
A szándékosan egészségkárositókra ez hatványozottan igaz.
Ezekalapján mimden alkeszt és bagóst az udvarra basznék ki.
Már 2-ő!
Nyugodjál már meg, baz+! 😆 Így gondoltad?

Én be vagyok kétszer oltva, úgy nagyon nincs mitől fosni valóm. De egyébként semennyire nem ellenezném, ha a tömegek által látogatott zárt helyeken (boltban) újra - mindenki számára (!!!) kötelezővé tennék a maszkot. Csak az utcán ne kelljen hordani, mert úgy nem lehet bagózni. 😂
bogyesz nálam szerintem kevesebben szeretik jobban a potya dolgokat 😂 Majdnem mindennek örülök ami ingyen van soxor még boldoggá is tesz(fetrengős) Ezt a vakcinát valahogy meg még ingyen sem kérem(kezeit széttáró) Az én 3 adagomat rádíratom ha kéred(meghajlós)
6 oltással azért még ne gyere ki az ágy alól veszélyes a kinti élet(fetrengős)
A minap találkoztam 1 faszival kiskunhalason. Szájmaszk volt rajta. Most már megint furcsa ez a jelenség mert 100 ezer emberből 1-en ha látni mióta nem kötelező(gondolkodós)
Légyszives nyugtass meg engem(könyörgős)
Mond azt, hogy amikor mégy a lidlibe az argusz adagodért felveszed a maszkot(könyörgős)
Más téma, ha már úgyis ráértek: https://index.hu/gazdasag/2021...
Aki az ingyen adott (!!!) vakcinát nem hajlandó beadatni magának (mióta mindenki számára azonnal, korlátozás nélkül elérhető), az ne várja el hogy egy kórházban küzdjenek majd az életéért a túlterhelt egészségügyi dolgozók- otthon, csendben forduljon fel a vírustól, ha elkapja.

Már pedig ott eszi a fene őket: https://index.hu/belfold/2021/...
Az én érdekemben ne korlátozzanak senkit(ujjával nemet mutató) én ezt nem szeretném, nem akarom, nem kértem(kezeit széttáró)
Szeretnénk már saját magunkra vetni(kezeit széttáró) Mint ahogy ti is azt teszitek amikor kockáztattok az oltással.(kezeit széttáró)
Aki eddig nem oltatta magát az vállalta azt,hogy esetleg megdöglik nélküle(kezeit széttáró) Értünk már ne tegyen senki semmit(ujjával nemet mutató) Mint ahogy a beoltott is vállalta ugyanezt ha majd esetleg véletlenül balul sül el a dolog(kezeit széttáró) Mondjuk velük már nem lehet mit kezdeni majd megemlékezünk róluk(kezeit széttáró)