Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kibasztál O1G-vel? 😂
Végre te is OV-re szavazol? 😂
Nem online savaztam, hanem élőben. 😆
Nem omlott össze újra?
Direkt orbán éjszaka a gépe előtt hekkelte meg. 😂
Száradjon le a maradék pöcsöm, ha ennyit nem volnék hajlandó megtenni egy élhetőbb, demokratikusabb Magyarországért.
ehhez kell némi fanatikusság
A zasszony boltban volt, és látta hogy most alig vannak (ő is ma szavazott), míg tegnap reggel például 20 méteres sor állt, így elmentem én is most.
Ja, láttam kik mennek. Csak a nyuggerek.
Előválasztás pipa! 😍 (Munkaidőben elsunnyogtam - alig voltak előttem, nemigen kellett várakozni)
Ausztriába ő is csak egy migráns, fura lenne ha elkezdené szidni a többi migránst. Odament mert annyi agya sincs hogy itthon megteremtse azt a pénzt.
voltál mostanában londonban?
unokatesóm ott él egy ideje
ott már nem csak a kebab árus a migri
a váltókezelő és a kocsirendező szokott lenni az a munkakör ahová már azt felveszik aki tud olvasni
itt az egészségügyi alkalmasság fontosabb mint az áltlagos iq megléte
hozzátenném nem mind hülye, de itt nagyobb számban előfordul a többi munkakörhöz képest
nekem már 93-ban feltétel volt az érettségi, akkoriban kezdték" okosítani" a kereskedelmet
Elég nagy vákumban élsz. 😂
Egyiket sem tudtommal, de nem tudom hogy jön ez a terrorizmushoz?
Énnnnn?
Pestet vagy bécset verték szét? 😂
Nem az utcán látott kebabárusoktól kell félni...
Aha, azért lett Fukusima...mindig van valahol, valami hiba...
Ok, tényleg vákumban élsz...van ilyen.,..
A német áramtermelésben csökken a fosszilis arány...folyamatosan..
Na de akkor ki a leghülyébb a vasútnál? A színtévesztő irodista?! 😲
magyarhon még nem veszett el
pl londonban lényegesebben több pakisztáni-indiai él mint eredeti angol
és ha hiszed ha nem nem dolgozik mind csak a segélyt várja
úgy tűnik a dolgos migránsok mind ausztriába települtek le, biztos szeretik a hegyeket meg a szar időjárást
ráadásul ha jelfeladásos a pálya akkor csak az éberségit kell taposni egész nap
amúgy a vasútnál nem a mozdonyvezetők a leghülyébbek, de az is igaz hogy nem is a legokosabb kaszt
Nem mertem én leírni… itt ez a debil hazaáruló aki mindenhez ért… akkor nem értem miért egy kötöttpályás járművet vezet. Az emberünk lehet hogy okosabb az összes eddigi tudósnál összesen, aztán nem mernek rábízni olyan járművet amit nem egy sínpár vezet…
biztos vagyok benne hogy több is volt
gondolom csernobil óta akinek csak egy lepkényi agya volt az is kijavította ezt a hibát