Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cserébe legalább neked sem lesz munkád(fetrengős)
ja van egy olyan bűvös szám, hogy be van oltva 5,8 millió ember(gondolkodós) Ezt a bűvös számot közvetve a katonaság tette közzé hisz a statiszta szerepet átvették a kórházaktól. Igen hiteles szám ez is(fetrengős) Néhány okosabb ember szerint valóságban az oltottak száma nem éri el a 3 milliót(gondolkodós) Ezen megint lehet(ne) vitatkozni mert a valós adatokat max néhány ember tudhatja és nem közülünk(fetrengős)
Amikor pár napig nem írsz, akkor mindig a KériLacit szoktuk kérdezgetni, hogy bent vagy-e már a covid-intenzíven? 😍
még szerencse, hogy van ilyen hiteles hírforrásunk mint te(gondolkodós) Minden nap végigjárod az összes kovidkórházat és strigulázod a létszámot. Az a néhány beteg aki esetleg ez miatt kórházban van az mind ott héderel laca feleségénél pesten.
nem tudom(gondolkodós) Nálunk gyanúsan egyre többen vannak szarul a környezetemben az idős oltottak. Persze, nem biztos, hogy az oltástól DE, anyósom is édesanyám is baromira hamar elfáradnak. Persze nyilván nem fiatalok de akár lehet itt valami összefüggés. édesapám azért nem mérvadó, mert Ő már sajnos az oltakozás előtt sem volt toppon(kezeit széttáró)
Gondolom ez a kép a forberst-ből van(fetrengős)
2 éve még a kakasok húzták a fikát a faszi orrából ma meg már benne van a világranglista 100-ban 😂
Szegény nagyon megsínylette ezt a vírusdrámát(fetrengős)
de mé nem? Neked ki kéne rekeszteni bennünket oltatlanokat(kezeit széttáró)
Egyébként is te vagy ez a topikkérő. Gondolom jól fexel náluk(vigyorgós) Kérjél még két topikot legyen az egyik neve oltottak a másik neve, hogy oltatlanok 😂 De cifrázatod is még 1-szer oltottak, 2-szer oltottak, 3-szor oltottak(meghajlós)
Persze 2 év múlva már qrva sok topik kell addigra már lesz 47-szer oltottak is(fetrengős)
Ott milyen a szociális ellátás?(kérdőjeles)
Ha jó akkor kiköltözök(kezeit széttáró)
Ez mind ok.
Csak sajnos van a jogok és felelősségek.
Ha nem vállalod a felelősséget ám legyen,te tudod jobban,de ha emiatt csorbulnak a jogaid akkor azt is vállald.
ne vinnyogj ha korlátoznak.
Csináltad tavaly. 😂
Megpróbálhatják a tűzoltóságon is, garantálom hogy összeomlik a rendszer.
Én meg joggal várhatom el hogy had legyen a magánügyem hogy mit adatok be és mit nem. Párszor már elhangzott, aki tart tőle az saját maga tegyen meg mindent a saját egészsége megóvása érdekébe, akár még a dohányzás mellőzésével is. Ugye bagóska.
Nem vagyok beoltva és mégsem terhelem eü-et. Akkor most mi van? Te jobban terhelted az oltásoddal mint én anélkül.
biztos vagyok benne, hogy a fidesz nyuggerkommandó, akik a bayer show-ról tartottak haza 😂
Pedig ennél jobb alkalmuk nem lesz rá, hogy ingyen megszabaduljanak az önfejű, közösségellenes dolgozóiktól.
Nálunk is harmadára esne a létszám ha bevezetnék ezért ez nagy dilemma a góréknak.
Ha kitiltják őket a munkahelyükről, akkor nem is lesz pénzük. Szóval miről beszélünk? 😆
Ésakkor jön a nyünnyögés hogy "az oltatlanok pénze nem számít"
Nem b+. 😂
Erről van szó. A "kétharmados többség" (a beoltottak) joggal várhatják el, hogy a kisebbség (az oltatlanok) miatt ne legyen részük további szívásokban.
Valszeg a döntéshozók külföldön látják a mellékhatás számait,meg a gazdasági,társadalmi,egészségügyi károkat,és ezek mentén,meg a bejövő rengeteg oltottról a tapasztalatokat elkezdtek komolyabban rászorítani hogy fejezzük már be ezt a végeérthetlen hurkot.
A vírusra lesz egy atoltottakból és átesettekből egy védettség és el lehet felejteni.
De ha csak maszatolunk félig visszük át ujra és ujra előjön.
És haggyukmár ezt az oltott fertőz,beteg lesz hülyeséget.
Lehet látni hogy oltott 1-2% kerül kórházba,oltatlan meg dögivel.
Engem nem zavar ha megpusztul otthon csendben,csak ne terhelje az egészségügyet és ne legyen a védelme miatt semmi lezárás.
Nagyjából így.
Nem kötelező az oltás.
De amikor az olasz példából kiindulva kötelezővé teszik nem kéne bégetni a jogokért sem.
Szerintem.
Lehet élni oltás nélkül,csak hát egyre nehezebb lesz.
Hiteles, a helyében én karámokat is építtetnék és csak azon keresztül bégetve lehetne bejutni az oltás helyszínére, szerintem tuti tele lenne, de innen biztos lenne benne min. 4.
7,5W-40est. 😁
Ini a hétvégén akar oda emigrálni a Fasztrával. Azért is töltött bele csak az ODAútra elegendő olajat, visszafelé már nem kell neki.... 😆
Biztos nem románok költöztek most haza 😂