Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Horvatoknal,osztakoknal minden zart bolt,benzinkut.
Horvatoknal letszam korlat is van,kis helysegeknel.
végre hegyek
románoknál még divat a maszk
Szottyadt balherények!!!!!!!!! 😂
Magadról beszélsz? 😂
Me gyerek nem lett belőled csak a ceizel miatt. 😂
És még jól jártál! Engem balherének neveznek bizonyos topiktársak.... 😂
tudod a társas kapcsolatok úgy működnek, hogy mindenkinek van feladata a családba(kezeit széttáró)
A feleségem neveli a gyereket én meg megteremtem ezeknek a feltételeit. (kezeit széttáró)
Szerintem annál haszontalanabb ember nincs a földön aki nem nevel utódokat(kezeit széttáró) Ugyan is ez lenne a létünk alapja és elméletileg ez lenne az életünk értelme(kezeit széttáró)
Kicsit visszásnak tűnik nekem, hogy egy olyan ember nevez engem herének akinek minden nemi aktusa a saját kezével kezdődik és egy zsebkendőben végződik 😂
Háromnegyed kettő múlt.... 😆

De amúgyis nagy nap ez a mai: https://168.hu/szorakozas/mind...
Na, 1 már megvan 😄
ráadásul lehet nemsoká kihúzom alóla mert 3 millát lehet már elkérni ilyen használt vacakért amiért még 3 hónapja legfeljebb 1,8-at. azon gondolkozom még most kellene megszabadulni tőle nehogy később visszaváltozzon a trend(gondolkodós)
Lesz egy kis időm lehet felrakom valami valószínűtlen összegért ilyen 3,3-3,4 körül. igazából annyira nem sürgős eladni mert a dákó csak április körül érkezik(kezeit széttáró) Ha véletlenül közben elviszi valami madár 3 körüli összegért vihető a verda(meghajlós) Addig kap egy lepukkant öreg szvíttyet ha átírással együtt bukok is rajta 2 kilót akkor sem fog többe kerülni a zsír vellanydákó 2 millernél(dollárjeles)
Megvan a tudásom hozzá.
De ha nélküled és veled is egyedül van minek lenne veled?
ez értelmetlen,mert semmi hasznod sincs.
És mivel nem saját erőből jött össze a gyerek hanem doki segített herének se vagy jó. 😂
Tehát simán ki lehetne rúgni téged.
hát pont ezért tart, mert nem nagyon vagyok otthon. (kezeit széttáró)
Tudod van az a kor a nőknél amikor nem hiányzik nekik egy olyan férj aki a seggében van állandóan mert nyugalomra vágynak(kezeit széttáró)
Mondjuk te honnan is tudhatnád(gondolkodós)
könnyen lehet, hogy ezzel a felelősséggel ti tartoztok nekünk(kezeit széttáró)
Mert az lehet nem keresne ennyi pénzt.

Habár a dolog még nincs lejátszva: a neje Toyota Aurisát elkobozta, rásózott egy mínusz kettő töréscsillagos vellanydácsiját (illetve ennek csak az ígéretét, mert autó az ugye sehol...) és ez már szerintem válóoknak számít.... 😂
A bagós fasznak közlöm, hogy egyszer kérdezte nem e kellene oltakozni(kezeit széttáró)
Én mondtam neki, hogy én még most biztosan nem fogok de ha Ő akar természetesen bármikor oltakozhat(kezeit széttáró) Elmondtam neki nem tudok tanácsot adni mert nem tudom, hogy ez jó e vagy sem (kezeit széttáró) Nálunk minden szomszéd kisgyerekes szülő. Délutánonként nálunk soxor komplett óvoda szokott lenni néha 4-6 gyerekkel anyukákkal. Közülük senki nem oltatta magát sőt határozottan ellene vannak az oltásnak valószínűleg azért döntött úgy, hogy Ő sem oltja magát(kezeit széttáró)
Nade akkor minek tart téged az a jóasszony?
Normális tokátlan simán akadna minden ujjára.
Társadalmilag,a többi hülye után. 😂
úgy hogy nem sokat vagyok otthon(kezeit széttáró)
szerintem fogom én még a sírodat körbeültetni csalánnal 😅
Az atomfizika jobb vót.....már nagyon uncsi az oltatlanok jogai......
ki után kell vállalnia milyen felelősséget? Mond már el légyszi mert ez így nem tiszta(gondolkodós)
Egy haverom néhány évet lehúzott a H. rudinál. Elégedetlenkedtek a söfőrök a bér miatt. Akkor tartott egyszer oktatást a cigány a melósoknak (kuncogós)
Elmondta, hogy nem a söfőrök keresik a pénzt(ujjával nemet mutató) hanem a pótkocsi(kezeit széttáró) nagyjából 15 tették aznap a kulcsot az asztalra 😁 Állítólag később változott a hangnem 😂
Kíváncsi lennék rá, hogy ez a tokás f@sz megengedte-e a feleségének, hogy legalább ő beoltassa magát?
Ki milyennel hál, olyanná vál......
Még szerencse hogy itt vagy nekünk TE aki mindig mindent mindenkinél jobban IS. 😂
Csak azt tudnám hogy bir ki téged azasszony. 😂
Mer hogy ő normálisnak tűnik. 😂