Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott hamarabb feljelentenek mint hogy parkolót találnál 😄 de bizhatsz vakon csak te fizetsz majd 😀
Hát hogyne.Szeretnék a chrysleremmel amibe belepattintottam a led izzót ausztriába utazni.Szabályos leszek?
"Mert szerinted a fejlett nyugaton engedélyezett a led izzó"
Bizony, engedélyezett. Linkeltem is hogy mely márkák, mely típusaira...
nem tehetek róla hogy nem értesz az anyanyelveden...
Ez egy sima H7 lámpa...semmi barkács.
Hisz pont ezt mondtam ha lehetne állítani soha nem kéne cserélni.
Még. Nincs talán egy éve sem hogy megjelent a termék, egyetlen gyártótól, meg itt van a Corona is...
Ez eddig is így volt minden kiegészítőnél, pl egy Alufelninél ami nem gyári, hogy kellett hozzá ABE. De ha nincs is be lehet iratni a forgalmiba, de az drágább. Biztos hogy ennél a lámpánál is így van, ha olyan típusod van, amihez még nincs ABE, akkor bevizsgáltatod. Ha müködik vele az autód, nincs akadálya hogy beírják...minden kiegészítőnél eddig is pontosan ugyan ez volt az eljárás.
Kerékcsapágyst mi a fasznak akarnád állítani ? 😅 ez egy hibaforrás, bepréselsz egy egységrt ami jó. Nem kell állítgatni, ha kopik és állítani kell akkor kuka. Mellesleg nem is emlékszem mikor cseréltem 300ezernél kevesebbet futott kocsiban kerékcsapágyat.
Húzz fel a generátortól a 3sárgából kettőt, mindegy melyik az a kettő. Telefont gyorsan a gps-t kibaszott gyorsan fel fogja tölteni.
Én is ma forrasztgattam át a solvartos fesszabot 😡😡
Ki, b+, sokkal könnyebben, mint hinnéd.
Látod, beszolsz, pedig segg vagy az elektronikahoz...
Még mindig nem
Sorsfordito kerdes,ebben lehet töltő elektronika? 🤔
Ellenben ledes égővel jobban világit a szar lámpatest. Ilyen egyszerű... nem csak a menetfény fontos de azt is inkább kényelmi szempontból szerelik.fel.
Ez nem ostobaság. Te állítottál valótlant.Mert szerinted a fejlett nyugaton engedélyezett a led izzó. Nem, nem az, csak bizonyos tipusokhoz. Hiába mondod hogy folyamatos az engedélyeztetés.
Felénk ugranak rá a rendőrök, képesek műszakira rendelni ilyen faszságért is az autót. Sőt, azon rágódnak hogy a lámpafóliázást milyen törvénytelenségbe lehetne sorolni, de még nem taltak rá megoldást pefig erősen keresik (azt az átlátszó de lilásan tükröződő fóliát basztatják ami.csak a lámpát védi a kőfelverődéstől de teljesen átlátszó)
De mi a célja ennek az utólagos barkácsszakkörnek? A régi Suzuki Swift vagy a Fasztra ugyanakkora huszonéves szar marad kínai LED-es menetfénnyel (vagy még olcsóbban: menetfénynek bekötött ködlámpával) is..
Pontosan 8 márkára. Messze nem az amit állítottál.
Azt hozzá kell tenni hogy nagyon kevés típushoz és az izzó maga is horror drága.
Persze a fejlet nyugat mindenben jobb hiszen egy olyan fogyatékos is megél mint te 🤷🏼‍♂️
Ostobaságod határtalan. Ez egy teljesen új termék, folyamatos az engedélyeztetés és gyarapodnak a listán a típusok...
LOL. Semmi.
megveszed, kinyomtatod a hozzá mellékelt engedélyt, és használod. Nem minden típusra van már engedélyezve, az enyémre pont igen.
Itt a lista hogy mire van engedélyeztetve.: https://www.oeamtc.at/thema/te...
Ja, egy két autóhoz és csak németországban. Most hugyoztad magad szembe. Akkor ausztria is balkán módon gondolkozik? Mert ott továbbra sem engedélyezett az írás szerint.
Ja kíváncsi lennék mi lenne a következménye a mesés nyugaton ha a halogén helyére bepattintom a led izzót és megfognak. Gyanítom tovább sem engednének meg dobnának egy 500euros büntit. Ne legyél már ostoba, a világ "értelmesebb" fele jobban ugrik a nem gyári szarokra mint a balkán.
Énnálam csak a rendszámtábla világítás kis égői szoktak kiégni.
Az biztos jó. 9 év alatt vettem 2 db H7 izzót az első lámpákba.
https://totalcar.hu/magazin/hi...
De amúgy ja, csak a googlet kellene megtanulni kezelni
https://lumenet.hu/street-lega...
Jó, akkor úgy mondom, hogy a világ értelmesebb felén már engedélyezik. A Balkán mindig egy picit más volt...