Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha mással nem látsz akkor a szemed IS szar.
mint írtam direkt összehasonlítottuk
nem annyival jobb a ledes mint a jó minőségű h4-es
közelre 10-20m sokkal jobb utána nem számottevő, nekem is villogtatja a 300 méterre lévő elsőbbségadás táblát.....
Placebo...Ahogy a Xenon is az volt.
vannak egyes márkák, akik azzal igyekeznek a vevőkből pénzt kicsalni, hogy szándékosan nagyon hitvány lámpát adnak, ha nem kéred a LED-et. De még ott is inkább csak optikai a különbség, mert amúgy annyira látni vele amennyire kell.
Különbenis, öreg, beteges faszok éjszaka aludjanak az ágyukban!
A mostaniak többségével is halogén izzóval. Csak a régi vacak után ez azért ugrásszerű fejlődés.
nincs olyan új motorban
nem is érdekelne a téma ha pl egy 8-10 millás járműben van 300ezres kár
de a 390es árának több mint 10% az első lámpa
Az a lámpa hamarabb tönkremegy mint hogy kiégne egy halogén izzó.
Na de a LED-essel látni is lehet, vaze! 😲
Igen,elég sok ilyen A4 rohangál még mindig.
Olyat kell választani ami nem LED-es, ha fosol töle.Amúgy a felsorolt összegek nem olyan magasak, ha belegondolunk, hogy ez amolyan tízévente egyszer elöforduló történet, ha nem ritkábban.
Írtam már ez előbb: egy óvatos kocc a kerítésoszlopnak, és 10% önrészű Casco-val 30 ezerből megúszhatta volna...
pl gyerek motorján is ledes első lámpa van, nem kérte, evvel adták más lehetőség nincs
ha felbasz valaki egy követ akkor a csere 260 ezer
ha nekem basznak fel egy követ akkor 58ezer
ami vicces hogy igazándiból nem látható fény ügyileg a különbség nekem egy 130+ izzó van, ez nem olyan sárgás mint a 200forintos noname izzó, a led fehérebb közelre jobban lehet vele látni 50m után már kb tökmindegy
Pedig kici kínai LED igen jól világít! 😂
Szomszédom hoddájába jobb első pilácsot kellett cserélni mert párásodott azt telebaszta hibával a műszerfalát, meg meghülyült minden (ledes a drága) majd 3kiló volt a csere munkadíjjal.
Az is szar francia...olyan má vót, a LED se segit rajta :))
Nekem meg mind az ÖSSZES autómban full LED-es fényszóró van elöl. Haladjunk a korral, kérem! 😆
Akinek telik majomra (kell a LED) annak teljen banánra is. Sokan extra fizetnek egy kisebb vagyon érte, annyira kell nekik a pofon (LED)
Nem de volt már akinek igen....Nem örök életű mert neked azt mondták vagy mert a neten ezt olvastad mindenhol :)
LEDes fényszóró amugysincs egyik autómban sem.
Neked ment mar tonkre?
nekem az f astrán kotyogott a talpas, ki lett fúrva a gyári aztán 2 ezer körüli talpas lett felcsavarozva, egyben legalább 5x lett volna drágább, ennyiért kifúrok 3db 8as lyukat
Akkor tönkre megy :) De sajnos igen......
Fekudj jobbra
A 80-asokban már tényleg alsó hangon fél millió km van és 30 évesek. Örökké nem tart semmi...
az oltás fasza, szóval olyan nincs hogy ne lenne jó 😉

amúgy a tetanuszt jól beszoptam mert még mindig fáj, nem tudok ráfeküdni a seggem bal felére
nekünk volt kb egy évig
havernak van kettő kombi, egyik pecás kocsi kiemelve, picit megtörve, a másik teljesen gyári
itt az a lényeg ha nincs törve nem rohad 50évig sem mert horganyzott kasztni van festveamúgy van a fészbukon a4 b5 csoport jó sok taggal, szerintem sok jó állapotú van ebből a típusból
a 80asokból már közel sincs ennyi
Az egy renyo,bogyo kedvence buzi francia,johogy fos.
A duksin a csonkallvanyban a csapagyakat preseltuk,most hogy nekunk guvadt a szemunk vagy cegnel 20 tonnaval azt nem tom.reg volt.
Asztman a lengokar szerelheto de olyan keves az arkukunbseg hogy szarjon sunt aki szenved vele.Egyben cserelem.