Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ha cserébe szinte soha nincs vele baj, akkor rendben van ez így is.
Ez a baj vele. Hiába terjed el akkor sem lesz olcsóbb, itt is a majom vs banán effektus. Basszák+.
Nem kerülnek ezek olyan nagyon sokba: https://www.willenbrockshop.de...

csak az autóipar olyan buzi, hogy csak azért elkérnek 150-250.000 Ft-ot, hogy a festékszóró robot egy kicsit drágább festéket szór az autóra, mint az alap szín...gondolom ugyan ez a lámpa is. A beszállítónál 100Euró, a felár 1500
Na jó, de ezek biztos nem a 100.000Ft-os LED-ek
Mi most ilyeneket kaptunk, ledesek a pilácsok. 😀
Nemrég telefonáltam egy régi NOKIA-val (egyik haver ilyen retro buzi és azt használ még mindig). Hogy azokban milyen jó hangszóró van! Sokkal tisztábban érted a beszélgetőpartnert és hangosabb. rendesen jó volt rajta keresztül beszélni!
Nekem 2 évente megkotlik mind, igaz egy fillérembe sem kerül, a cég állja mindig (a legolcsóbb szart kapjuk)
Most is megyek lassan cseréltetni, mert a külsö hangszórója nem szól, vagyis nem hallom, ha cseng, ami azért gáz, mert nem mindig van a zsebembe, ahol érzem.
Nekem azzal szokott bajom lenni, hogy 10.000km intervallumban kell 300Euró gumira...na az jobban fáj.
telefon
ma döglött meg az s3 mini telefonunk, 2013-ban vettük
napi használatban volt, arra jöttek az utalásos sms-ek
1996 óta autózok, motorozok, de nem kellett még lámpát cserélnem felcsapódott kö miatt. Ha egyszer kell, akkor belefér ennyi idö után...(biztos van bontott is, ha valakinek nem telik rá.)
Az éjszaka alatt azt értem, hogy pont motorokon mindegy hogy mi világít ott elöl. Aki éjszaka akar tempósan motorozni, az fizessen felárat a karácsonyfavilágításért, mind a kalandmotoros BMW-s aggastyán banda...
Ja kérem: mindig is tudtuk hogy a motorozás kockázatos dolog - mégis csináljuk. 😆
nem érted? a szembejövő felbasz egy követ máris ugrott a motor árának 10%
vagyis több mert a motor 2.3 milla volt a lámpa meg 260
ehhez nem kell éjszaka menni
ha van egy 3 centis repedés akkor már bukó a műszaki
Megy az annyira, amennyire egy 1178 kilós autót vihet 100 lóerő...

A Winklernek tetszett, pedig különösen rühelli a kisköbcis benyás turbókat:
A LED égőket pont engedik, az utángyártott lámpatesteket nem engedik.
Fantasztikus :)) már csak menni nem bir a fidesz rettenet :)
A LEDhez is kell az automatikus szint szabályzás. Ez nem extra, hanem szükségszerű. Ennek hiánya miatt nem engedik az utólagos LED égők beszerelését a halogén helyére.
Pont motoron nem mindegy?
Nem motoroztam az életemben többet éjszaka mint 1000km, de akkor is lassan, nem akarok én vadat gázolni...
ktm 390adventure mind az volt
a ganajtúró exc sorozat még izzós
Majd elfelejtettem: a ködlámpákban van LED-es statikus kanyarfény is - igaz ez nem alapfelszereltség, de az enyémben van. 😄
Mindig is az volt.
A Kia Ceed-ben akkor lett jó világítás, amikor a fényszórókat beállíttattam az autóvillamosságis haverommal - ugyanekkor kerültek bele a Tungsram Megalight növelt fényű izzók is. A csoffadt Clio ennél LÉNYEGESEBBEN jobban világít, úgy, hogy kevésbé vakítja a szembe jövőt: automatikus és folyamatos szintszabályozása van - a full fapad verzióban is. Az országúti fény az meg külön fenomenális: nem csak a 2 legbelső, legnagyobb LED-et gyújtja fel, hanem a 2-2 tompítottat is égve hagyja, ez utóbbiakat ráadásul motorral "felemeli" ilyenkor. Tompítottra váltáskor sem hirtelen lesz sötét, mert a 2-2 tompítottat lassan engedi vissza a helyére.
Minden motor LED-es már?
fél millió?akkor van még benne 500 ezer+.