Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Állítólag tegnapi fotó, Debrecenben, a Sámsoni úton készült...
Örülnél inkább... mennyivel lenne jobb, ennyi mérő 100 km-es körben szétszórva az országúton? 😆
Tényleg, ennyire kell a pénz?! 😲
Persze, ott is reggel van! 😂
Na birkák, a Norvégok már ébredeznek!!!!
Elárulom neked így utólag, az nem tönrement, hanem az asszony bebaszta partvis nyéllel, csak nem merte neked megmondani 😂 előjött a "valahogy elromlott" szöveggel inkább 😂
Vagy purdé akkor megvolt már? Ha igen, az dobta neki a kisvonatot, mikor hiszt rohamot kapott 😂

Amúgy mekkora egy suttyó vagy, még a reklám matricát se szedted le a keretéről 😅 hadd lássa a szomszéd, hogy új! (ide sírva fetrengve röhögős jönne)
Nem , de ezt nem is állította senki, csak a fejedben a hangok...
Mondom, a másodikra 😠 https://nepitelet.hu/autok/suzuki/ ami 89-2003 közt ment. Nálunk ebből volt a legtöbb. Nekünk volt egy 2000-es gyártású, 2002-ben vettük és 2016-ban adtuk el 😁 kicsit viharvert volt, de akkor semmi baja.
Én mondjuk nem írom alá a nagy Suzuki megbízhatóságot, minket 3x hagyott az út mellett (a következő 4 autónk összesen 1x sem)
anyámék az 50 literes fonott demizsonnal jártak így
ki lett öntve a bor el lett mosva aztán következő töltés előtt már keresztben el volt repedve a majd 2 centis üveg
pedig olyan helyen volt tárolva ahol senki sem ért hozzá
Kiszakadt futomu?
Ugy a padlobol.
meg nem egy ökör összeg...
az 1-es meg a 2-es az ugyan úgy nézett ki csak a 2-es ráncfelvarott volt. Annyit jelentett, hogy a hűtőmaszk meg a hátulja enyhén eltért. amire te gondolsz az már a gömbőc switty, mind kettő volt, Nem tudom kb. 10 év alatt 2 szofita izzon meg egy ajtókapcsolón kívül volt e más baja(gondolkodós)
A swift az örök. Lehet veszek még egyet. Nem azért tűntek el mert nem örök darabok. Egyszerűen erkölcsileg kikoptak értéküket vesztetté váltak aztán elbontásra kerültek. Ezért nem látsz már nagyon swittyet. pedig sose pusztul el
A képek majdnem elmaradtak 😂
hát az én plazmám tönkrement 😂
na nem most volt már(óranézegetős) Szokás szerint akkor sem értem időben volt este vagy 9 óra amikor az asszony hív, hogy hol vagyok már mert szar a tv. Mondom még 1 óra biztos, hogy lesz mire hazaérek de mondtam neki húzzon ki minden kábelt a vevőegységből is pár percre mert szokott néha szarakodni. (kezeit széttáró) nem jött vissza telefon gondoltam minden rendbe van. Hazaérek fürdök, asszony már alszik, mondom bekapcsolom a tv-t nézek valamit. hát rendesen ívet húzott 😂 Óvatosan közelebb megyek szikrázott a képernyő 😂
ki is húztam a qecibe mondom mindjárt felrobban vagy kigyújt valamit. Hát reggel megnéztem és nem hittem a szememnek. A falra felszerelt tv álló helyzetében szétrepedt a képernyője 😂 Hát másnap beszaladtam itt a helyi boltba, rámutattam az egyikre, hogy azt. Mondtam gyerekek én nem vagyok otthon, az asszony majd beenged. Kifizetem a tv-t , szereljétek le a régit az dobjátok ki valahová ezt az újat meg tegyétek a helyére. Esete hazaértem mondta az asszony, hogy a lépcsön majd össze csinálták magukat mire lebotorkáltak a tv-vel. Mondom ne csodálkozz rajta az a régi plazma legalább 40 kg volt(fetrengős)
csak az aki szered negyed óránként fél óra reklámot megnézni(fetrengős)
én meg nem tudom mi az a 4K(kezeit széttáró)
a képcsöves LG golden eye azóta is megvan kb. 95 😂
? 1500 ért levágatom a füvem a kertben meg a ház előtt. Bár igaz a saját gépem adom hozzá a saját benzinnel 😂
nekünk volt belőle 2-ő is egy nagyobb kivitel és a kicsi.(kezeit széttáró) nem emléxem, hogy baja lett volna valaha is, csak aztán már akkor is tehetős voltam 😆 és 70 ezerért vettem egy házimozit meg 116-ért egy LG golden eye-t(kezeit széttáró) 60 cm tv-t ami akkor qrva nagynak számított a benjing szerintem neki lett adva valakinek. A másik kikerült a nyaralóba, annak mi lett a további sorsa az rejtély (kezeit széttáró)
lehetnél az első utasom(fetrengős)
tuti nem kellene törődnöd azzal ki nyer tavasszal 😂
nekem is ez maradt meg (kezeit széttáró)
nekünk akkor azt mondták(kezeit széttáró) a fene tudta akkor még, hogy az pekinget jelent. Nagyon sok olyan tv-t eladtak akkor szerintem japán nem bírta a gyártás ezért egy részét kiszervezte kínába innen lehet az elnevezés 😂
Nem. Ha kell állítani mert kopik az azt jelenti hogy rossz a csapágy és cserélni kell. Nem pedig azt hogy kicsit húzz rá aztán talán jó lesz még 5000km-re.
Egy csapágy 99%-ban azért megy tönkre mert az edzett felület sérül, azt te állítgatással nem hozod helyre.
De csak akkor ha 100 ezer lumenes kínai 😁
Á,ez a hontalan migráns fórumozó szerint engedélyezett.Igaz csak 8 gyártó egy két modelljéhez,de szerinte ez már elegendő ahhoz hogy azt mondhassuk "a világ értelmesebb felén már engedélyezik".
8gyártó néhány modellje után általánosít a hontalan.